Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не съм, но не ми се иска да вярвам, че хора с точно такова образование имат такова мнение, че разобеждават хората. Не знам точно ка
Е със сигурност е по-добро и релевантно от това на математиците обясняващи ползата от препарата
 
Е със сигурност е по-добро и релевантно от това на математиците обясняващи ползата от препарата
Що така мислишп. Плача за такива случаи. Да седи някой лекар да ме обеждава да не се ваксинирам.

И този палячо @AseasRoa , ако иска да цитира мнения от първа ръка, да ме отблокира. Що за клоунско поведение. Блокнал хора, които не споделят великата му антивакс идеолигия. И после ми кажете, че сте по-умната част.
 
Що така мислишп. Плача за такива случаи. Да седи някой лекар да ме обеждава да не се ваксинирам.

И този палячо @AseasRoa , ако иска да цитира мнения от първа ръка, да ме отблокира. Що за клоунско поведение. Блокнал хора, които не споделят великата му антивакс идеолигия. И после ми кажете, че сте по-умната част.
Ти пак ли те пуснаха да караш викенда У дома аахаха бах те в позьора работнически :D:D:D
Айде, утре е уъркинг дей - бегай да се готвиш за бач.. смешникоФ :p
 
Ти пак ли те пуснаха да караш викенда У дома аахаха бах те в позьора работнически :D:D:D
Айде, утре е уъркинг дей - бегай да се готвиш за бач.. смешникоФ :p
Този клоун от къде изскочи? Гледам е позасрал темичките във форума. Вашият щаб много силно представяне нещо последно време. :)
 
Нашия ЩАБ тъжи за Вашия работнически..последно време ахахахах Беги да се готвиш за работната седмица, надуФките остави на старите кучета, ти си жалък палячо в сравнение.. не заслужаваш дори това, което те сФеткам в момента. НО можеш ест да жаснеш една ракийка (както обикновено) за приспиване.. това никой не може да ти отнеме :p
 
Не съм, но не ми се иска да вярвам, че хора с точно такова образование имат такова мнение, че разобеждават хората. Не знам точно какво мед. лица са, но нещо криво има в това.
Много рядко слизам на това ниво да критикувам някой за правописните му грешки, но когато ти определяш някой като по-необразован от теб, поне тогава се постарай да си изряден.
 
И този палячо @AseasRoa , ако иска да цитира мнения от първа ръка, да ме отблокира. Що за клоунско поведение. Блокнал хора, които не споделят великата му антивакс идеолигия. И после ми кажете, че сте по-умната част.
Ох Боже. Ще си те блокирам кооолкото си искам. И теб, и който си поискам. И гък не можеш да ми кажеш. Не си дорасъл да си говорим с теб за идеология. Като за начало трябва да излезеш от детската градина.
 
Ох Боже. Ще си те блокирам кооолкото си искам. И теб, и който си поискам. И гък не можеш да ми кажеш. Не си дорасъл да си говорим с теб за идеология. Като за начало трябва да излезеш от детската градина.
Бягай в темата за бъткойна по-добре, може повече да ти се вържат.
 
Много рядко слизам на това ниво да критикувам някой за правописните му грешки, но когато ти определяш някой като по-необразован от теб, поне тогава се постарай да си изряден.
Ако искаш да ти го преведа, но щом кучето ми го разбра, кофти за теб.

Ох Боже. Ще си те блокирам кооолкото си искам. И теб, и който си поискам. И гък не можеш да ми кажеш. Не си дорасъл да си говорим с теб за идеология. Като за начало трябва да излезеш от детската градина.
Добре, блокирай който си искаш, само, че като ме блокираш мен и още 1-2ма тук, ще е малко като монолога на вагината, защото всички дрънкате едно и също, дори не разбирам кой какъв коментар е дал. Но не се и старая да запомня. Момче, по-голям съм от теб, и според мен повече опит имам в каквото и да е от теб, за детска градина - на някой суполанко от твоя калибър може да му обесняваш.
 
Нашият по-малко запъва на английски... go figure.
Световно известен факт - заекващите не заекват, когато говорят на чужд език или пеят. Заекването е психологичен, а не говорен дефект. ;)

Като са ти били в 3-годишния насран задник са ти прочели цялата документация на ваксината тогава.
С всяко свое изказване, мили, демонстрираш ниското ново на интелигентност на верующите в светата кови-наука. Истинските ваксини, които визираш, са разработени по строго утвърден протокол. Преминали са нужните клинични изпитания и някой носи отговорност за нежелани странични реакции и смърт.

Говорейки за антиваксърство, оказва се, че един от светиите на светата кови-наука, е против защитата на деца срещу НАИСТИНА опасни инфекции. Иначе се юрнал да ни пази от един смешен грип с експерименталки.
За мазника Ку-Кунчев става въпрос:

У нас не се поставят ваксини срещу менингит, които са задължителни в много страни. И от тях умират ДЕЦА!!!

Цитирам по памет: "на Ку-кунчев му трябваха около 20 години, за да регистрира у нас ваксината срещу варицела, която заразява между 25 000 и 38 000 деца годишно с оправданието, че "фирмите не били заинтереосвани да я регистрират у нас".

от 5:00 натам

Следващия път, като решиш да говориш за антиваксърство, нАпъни единствената мозъчна гънка и си спомни факта, че антиваксър е един от вашите най-яростни флагмани за пласиране на съмнителните, експериментални и най-важното НЕЕФЕКТИВНИ субстанции. ;)

 

giphy.gif
 
Ако искаш да ти го преведа, но щом кучето ми го разбра, кофти за теб.
Аз мога да си го преведа, но ти дали можеш да си откриеш правописната грешка?

Добре, блокирай който си искаш, само, че като ме блокираш мен и още 1-2ма тук, ще е малко като монолога на вагината, защото всички дрънкате едно и също, дори не разбирам кой какъв коментар е дал. Но не се и старая да запомня. Момче, по-голям съм от теб, и според мен повече опит имам в каквото и да е от теб, за детска градина - на някой суполанко от твоя калибър може да му обесняваш.
Като ви блокирам, така скривам разочарованието си от това, че съществуват такива хора. Файдата е нулева да ви чета или да ви пиша. Правил съм го достатъчно пъти пред годините за да знам. Ако Нанди обича да се занимава с тролове и това става ясно от подписа й, в моето ежедневие място за тролове няма. Би трябвало да си сложа в подписа "Блокирам форумни тролове". А дали си по-голям от мен на възраст нито съм те питал, нито ме интересува. Акъла на форумните тролове винаги е на ниво детската градина.
 
Я кажете колко хора умряха от ваксините?

Не казвам, че е от ваксините, може да е съвпадение. Покрай мен има двама възрастни, които си заминават на следващия ден след втора доза файзер. Втора доза и на следващия ден чао....
 
Сутрешна доза ФЕЙК НЮЗ:


Под видеото четем:
"Заради новия вариант Омикрон трябва да се постави трета доза от РНК ваксина, защото тя наистина предпазва. При първи две дози от AstraZeneca защитата е само 20%. Ако обаче се постави бустерна доза при две предишни от Pfizer, се изравнява защитата срещу Омикрон с тази срещу Делта варианта - 85% е сигурно, че няма да се разболееш или ако се случи, ще бъде по-леко". Това обясдни проф. Тодор Кантарджиев, консултант по ваксиниране на Столичната община, в ефира на "Твоят ден".
Така са го написали, че човек ще си помисли, че ако вече имаш две дози от Pfizer (или Astra) трябва да си сложиш трета. Изречението трябваше да изглежда така - Ако обаче при две предишни от AstraZeneca се постави бустерна доза от Pfizer, се изравнява...
За справка, на видеото около 5:30.

И другия фейк е след 4:40, където с жестове на неудобство казва, че Омикрона имал 500 мутации касаещи моралния(?!?) имунитет и 350 мутации касаещи клетъчния имунитет. Никъде не намерих в нета да се казва, че имало 500 + 350 мутации, по-скоро са 50 + 30.
 
Засега от обкръжението ми и познати на мои познати + колеги - нито един не е починал или да е получил странични ефекти. Единственото, което всички сложили си пфайзър споделят, че след втората доза за 1 ден се чувстват доста зле.

Според мен е далеч по-вероятно човек да се разболее/пострада от тревоги и стрес покрай това да се ваксинира или не, ще се разболее или не и прочее натоварващи мисли. Психическото натоварване и тревога също се отразяват на здравето.

Малко встрани от темата:
Тази сутрин под една статия за учители в социалните мрежи една млада майка наричаше учителите плюнко-колектори, и гордо твърдеше, че няма шанс да пусне дъщерите си на училище, защото ще им се подиграват съучениците ако плюели. Предполагам, че според нея...дамите не плюят, под достойнството им е. А същевременно учителите бягат възторжено с торбичките/децата да им преследват децата. Докато реалността е, че директорите издават заповед и учителя е длъжен да я следва, твърденията на министъра, че е доброволно тестването от учители не отговаря на истината (имам преки наблюдения); и на никой не му е кеф да му плюят насреща, а после да пробоотбира от плюнки. Ама мозък у глава родителска рядко се среща, поне из нашите ширини, където според родителските представи учителя е длъжен да козирува на учениците и като бива псуван и унижаван да се усмихва, и да казва "благодаря".
 
С всяко свое изказване, мили, демонстрираш ниското ново на интелигентност на верующите в светата кови-наука. Истинските ваксини, които визираш, са разработени по строго утвърден протокол. Преминали са нужните клинични изпитания и някой носи отговорност за нежелани странични реакции и смърт.

Говорейки за антиваксърство, оказва се, че един от светиите на светата кови-наука, е против защитата на деца срещу НАИСТИНА опасни инфекции. Иначе се юрнал да ни пази от един смешен грип с експерименталки.
За мазника Ку-Кунчев става въпрос:

У нас не се поставят ваксини срещу менингит, които са задължителни в много страни. И от тях умират ДЕЦА!!!

Цитирам по памет: "на Ку-кунчев му трябваха около 20 години, за да регистрира у нас ваксината срещу варицела, която заразява между 25 000 и 38 000 деца годишно с оправданието, че "фирмите не били заинтереосвани да я регистрират у нас".

от 5:00 натам

Следващия път, като решиш да говориш за антиваксърство, нАпъни единствената мозъчна гънка и си спомни факта, че антиваксър е един от вашите най-яростни флагмани за пласиране на съмнителните, експериментални и най-важното НЕЕФЕКТИВНИ субстанции. ;)

Децата не ги включваме въобще. Говорим за възрасните шубелии като теб, в случай, че си пропуснала момента. Супер, значи споделяме еднакво мнение един за друг. Тъкмо се притесних, че някой от нас взима другия за по-умен. Да ти кажа честно, нямам нищо против човек като теб да ме възприема така, щях да се учудя, ако беше друго ядче.

Преминали са клинични тестове, как подяволите иначе е изкаран някакъв препарат на пазара. Всичко се прави на база знания и изпитани технологии, кви глупости пак се пишат. Да, нямаха време за 10 годишни тестове, но краткосрочните са минали, или?

Антиваксърите се характеризират със съмнителни обеждения, колебливо настроение и страь. Разбираш ли. Неефеиктивни.....като минеш през някое ковит отделение си поставиш въпроса "кой е ваксиниран и кой не", после ми говори за ефективност, такива глупости от линкове само ти и оня мозъчен тръст @AseasRoa можете да споделяте. Най-лошото е, че тук яко фен зона има на тези глупости в темата.
 
Не казвам, че е от ваксините, може да е съвпадение. Покрай мен има двама възрастни, които си заминават на следващия ден след втора доза файзер. Втора доза и на следващия ден чао....
Аха, това ли им пише в аутопцията - "отровен"?

Преди да се бие каквато и да е инжекция, ако искаш дори и болкоуспокояваща, и човека има някакви алергии, заболявания, е нормално да се направи допитване към лекар, който да даде становище дали този човек може да приема ваксини или каквито и да е лекарсва, препарати и др. Не става да се наредиш пред фургона за игла.
 

Горе