Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Той, заблудения, пратен в девета глуха на консенсуса, направо ти вика "ЗАБЛУДЕН" и като му отговориш подобаващо - обиждал си го. Бегай бе...
 
Той, заблудения, пратен в девета глуха на консенсуса, направо ти вика "ЗАБЛУДЕН" и като му отговориш подобаващо - обиждал си го. Бегай бе...
Остави сега тези работи, аз искам да попитам @Noke какво ще ни резетнат. И какво влага в това. Ако иска да отговори.
 
Остави сега тези работи
Нищо няма да оставя. Кажи що ни обиждаш? Ти си над тези неща, нали, изобилно и акуратно информиран?
Ти дори не четеш много-много кво пишем тука, сам го каза поне веднъж, помня. Но наминаваш и поглеждайки ни отгоре констатираш, че КОНСПИРАТОРИТЕ сме били станали мнозинство.

Обаче, виж, когато надушиш кръвчица, като например когато ръмжах Ноке, тогава всичко четеш, пишеш и търсиш сговор с/у ръмжания, нали? Тогава си пушка, когато е за възможност за възмездие от стари врагове? Тогава не само не бях КОНСПИРАТОР, но дори ме подкрепи, че Ноке неправомерно ме е "сръчкал". Е той и вкл. за това ме сръчка - за прекомерно конспируване (той нали е косесусиран малко), наред с дължината на постовете ми. Но тогава не ти направи впечетление, "подкрепи ме" и нямах КОНСПИРАТИВЕН проблем за отбелязване:) И тогава четеше, пишеше и беше в настроение.

Тоя потърсен сговор се нарича "сговор на глупци" и е плод на нисши страсти. Остави това и наблегни на развитието на по-висшите си качества, които вярвам, че притежаваш.
 
Нищо няма да оставя. Кажи що ни обиждаш? Ти си над тези неща, нали, изобилно и акуратно информиран?
Ти дори не четеш много-много кво пишем тука, сам го каза поне веднъж, помня. Но наминаваш и поглеждайки ни отгоре констатираш, че КОНСПИРАТОРИТЕ сме били станали мнозинство.

Обаче, виж, когато надушиш кръвчица, като например когато ръмжах Ноке, тогава всичко четеш, пишеш и търсиш сговор с/у ръмжания, нали? Тогава си пушка, когато е за възможност за възмездие от стари врагове? Тогава не само не бях КОНСПИРАТОР, но дори ме подкрепи, че Ноке неправомерно ме е "сръчкал". Е той и вкл. за това ме сръчка - за прекомерно конспируване (той нали е косесусиран малко), наред с дължината на постовете ми. Но тогава не ти направи впечетление, "подкрепи ме" и нямах КОНСПИРАТИВЕН проблем за отбелязване:) И тогава четеше, пишеше и беше в настроение.

Тоя потърсен сговор се нарича "сговор на глупци" и е плод на нисши страсти. Остави това и наблегни на развитието на по-висшите си качества, които вярвам, че притежаваш.
Последните няколко страници ги прочетох и основно е обиди. Не съм над нещата. И мен могат да ме засегнат, но не и така с голи обиди. Ние не се познаваме, вярно на емоционално ниво можем да се засегнем от какво ли не, но ние не се познаваме, за мен е доста трудно да се засегна от някой, който не познавам. @Noke направи правилна забележка, че езика е станал много груб един вид, даже ако мен ме питат е станал гаден. Но е н ормално е като някой обиди друг и другия да му се хвърли със същото, все пак в някакви граници, обаче. Ти си в нормални граници според мен. Някой други не са. Ако помниш аз те защитих, защото ти си правеше твоя си фрийстайл, но без обиди. Недей да си мислиш, че съм те вкарвал в някакви капани, ако искам да залагам капани мисля си че мога, но не ми харесва това. Просто не ми се говори не ми се обяснявяа много по същество...
 
Е направен е в лаборатория Ковида най-вероятно - нали се разбра вече.
Тезата за ПЛАНА е валидна.

А вируси с коронки има навсякъде около нас.
Даже обикновена настинка причиняваха някои, ако не се лъжа.

Нандибанди има лека склонност да забива в крайности и трябва да бъде приземявана отвреме-навреме.
Това е официалната версия, че вирОса идва от Китай. Ако приемем тази версия, автоматично приемаме и съществуването на вирОса. Аз обаче ако кажа, че няма такъв вирОс, автоматично трябва да кажа и че нищо не е идвало от Китай и нещата дето се случваха там са били също постановка. Интересното е, че всъщност изглежда като постановка.

Нека си припомним падащите китайци по улиците, имаше няколко такива клипчета с които ни плашеха в началото. Да, но след като предполагаемия вирОс се разпространи по целия свят, никой никъде не показа същите сцени. Нали говорим за едини същи вирОс, как така само и единствено китайците падат по улиците? Нима вирОса е имал такова първоначално проявление само за няколко дни? Не мисля.

Другото интересно нещо е, че техния президент Мечо Пух е гъст с World Economic Forum. Да, ние сме свикнали да гледаме на Китай като откъснати от света, сякаш са на съвсем друга планета, и те наистина са по-различни в доста отношения. Но тогава какво прави техния президен с нашия Клаус:

1643378352289.png
 
Нищо подобно, тя е пестелива откъм споменаването и постоянното наблягане на КРАЙНОСТИ. Може би за да не я анатемосвате много като "крайна".

Нещата са много крайни, много повече и от (редовно) споменаваното тук. Тва, че някой са го лъзнали към квазиУМЕРЕНОСТ, говори само за лековерие. КРАЙНОСТИ, хахахахахаа. Всички искаме да обитаваме земята на ясната преценка, нали? Затова се предлагат нива на "умереност" на корем. И ако се усъмниш и излузиш от едното ниво, но продължаваш да търсиш Човека с ясната преценка, ти се предага нов, на ново ниво.

Ти имаш постоянна склонност да "израционализираш" в рамките на "ПОТВЪРДЕНОТО от КОНСЕНСУСИТЕ". Потвърдено предимно от различен ранг ченгета - такива, в консенсуса, и такива, пуснати да засират алтернативното поле.

Свободна воля, де, нали така. Както казах: това, което има да става, ще стане за всички. Но не по един и същ начин и с един и същ резултат. И тогава, като наближи съвсем ножа до гърлото, ще стане ясно колко всъщност е важно да имаш строга, непоколебима преценка, незамърсена от коненсусните мрежи от пионки.
Та всичко точно става и ще стане.

Аз съм говоритела/ПиаР-а на конспираторите.
Без мене всички ще ви се смеят.
Трябва да обличам всяка по-налудничава теория в здрав разум и научен контекст.

Пък ти вземи малко пообуздай жена си че много си я разпуснал нещо.
Прати я да пече курабийки в кухнята или нещо там друго полезно да свърши.
 
Без мене всички ще ви се смеят.
Ти и персонално успя да обереш малко усмивки. "Д-р" Кембъл имам предвид. :)

Като цяло нямаш късмет с докторите, май....
 
Леле, какъв сеирджия излезе Партито.
 
Леле, какъв сеирджия излезе Партито.
Мани го, много долен сеирджия е тоя. :p:D
Майтапа на страна, утре ще минавам покрай Пловдивъ, да ти щтракна ли 2-3 снимки от новия Св. Петка, специално ще заобиколя от там заради теб ? ;)
 
Аз съм говоритела/ПиаР-а на конспираторите.
Без мене всички ще ви се смеят.
Трябва да обличам всяка по-налудничава теория в здрав разум и научен контекст.

Пък ти вземи малко пообуздай жена си че много си я разпуснал нещо.
Прати я да пече курабийки в кухнята или нещо там друго полезно да свърши.
Еми затва кажи какво значи да резетнат, искам да го чуя.
 
Мани го, много долен сеирджия е тоя. :p:D
Майтапа на страна, утре ще минавам покрай Пловдивъ, да ти щтракна ли 2-3 снимки от новия Св. Петка, специално ще заобиколя от там заради теб ? ;)
Те нали вече имат сайт, нема смисъл да им предлагам квото и да било.

И негър си имат.
Ок са си.
 
Китайците се опитват да направят нов коронавирус: NeoCov, 33% смъртност, демек 1/3 от заразените погиват.
Ама нема страшно - Пфайзера сигурно вече разработват ваксинката...

 
Китайците се опитват да направят нов коронавирус: NeoCov, 33% смъртност, демек 1/3 от заразените погиват.
Ама нема страшно - Пфайзера сигурно вече разработват ваксинката...

Ей, начи не искаш да кажеш какво имаш предвид под резет, айде кажи че да го обсъдим човешки.
 
Китайците се опитват да направят нов коронавирус: NeoCov, 33% смъртност, демек 1/3 от заразените погиват.
Ама нема страшно - Пфайзера сигурно вече разработват ваксинката...

Искам да се махна от тази планета.
 
Ей, начи не искаш да кажеш какво имаш предвид под резет, айде кажи че да го обсъдим човешки.
Значи да нагъваш гарнирани пити и да те боли куроната
 
Искам да се махна от тази планета.

Нема дека да одиш :) Другата седмица на Мъск едно от произведенията на изкуството (ракета дет немала гориво да се върне) щялА да се резне У обратната страна на луната с 8000 км/ч, едни 4 тона.. и уж "щяло" да се образува малко кратерче :)
Тей че не се знае онуй туловище - луната дали и колко ще промени траекторията си и няма да се насочи директно У спалнятата ти, къде си мислиш, че си се покрил и нанкаш сладко....сладко...ахахах
 
Гейтс и той не е готов за края на пандемията, горкия:

 

Горе