Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Значи да нагъваш гарнирани пити и да те боли куроната
Е недей тъй ся, търсачо на римския музей. Нека човека да обясни на аудиторията.
 
Наскоро възстанових 400 ГБ информация на 99.9% от "празен" харддиск. Ся да не се правя на каквото не съм. Почти всичко е правено от други хора. Аз просто го намирам. За такова нещо - да ти възстановят на практика цялата информация в такъв размер може да ти вземат 400-500 лв.
 

SMS-гейт за Урсула фон дер Лайен и шефа на Pfizer: Ще разкрият ли чатовете им преди сделката


Я някой от ковидите "предриемачи" пак да ми обясни как не било всичко за пари.... Знам, че голяма част от потребителите на форума не блестят с умствени способности, обаче да си толкова изветрял за да не разбереш как те правят на маймуна си е направо за освидетелстване.
 

SMS-гейт за Урсула фон дер Лайен и шефа на Pfizer: Ще разкрият ли чатовете им преди сделката


Я някой от ковидите "предриемачи" пак да ми обясни как не било всичко за пари.... Знам, че голяма част от потребителите на форума не блестят с умствени способности, обаче да си толкова изветрял за да не разбереш как те правят на маймуна си е направо за освидетелстване.
Разбира се, че не е само за пари.
 
Наскоро възстанових 400 ГБ информация на 99.9% от "празен" харддиск. Ся да не се правя на каквото не съм. Почти всичко е правено от други хора. Аз просто го намирам. За такова нещо - да ти възстановят на практика цялата информация в такъв размер може да ти вземат 400-500 лв.
Всъщност взимат няколко хиляди, мисля, че не зависи от обема информация.
 
Всъщност взимат няколко хиляди, мисля, че не зависи от обема информация.
Да не ти казвам какво излезе от този хард.
 
Да не ти казвам какво излезе от този хард.
Не ме разбра. Хората, които ти взимат няколко хиляди ги взимат за счупен партишън, изгорял диск и др. подобни красоти. Няма общо с възстановяване на файл от кошчето.
 
Не ме разбра. Хората, които ти взимат няколко хиляди ги взимат за счупен партишън, изгорял диск и др. подобни красоти. Няма общо с възстановяване на файл от кошчето.
Кво значи счупен дял?
П. С. Оф човек тва даже не беше за тук. Телефона ме изигра. Ама като съм го пуснал... Харда е мн стар. Излязоха файлове с дати преди 17 години. Включително папка със снимки на чатъри от тогава. Към 300 снимки, които най вероятно са пращани по мирк щото аз друго тогава в България не знам да е имало. . Глей кво става.... А аз снимката която търсех не е на човек. Търсех една природна забележителност, която явно не е класифицирана като такава, щото иначе най вероятно щях да съм я виждал на снимка някога. Къде са координатите търся но още не усоявам. Луда и тъпа работа. Тя цялата тема стана говорилня, така че моята вина е малка.
Ппс. Направо се мразя като стане така. Все едно давам акъли, правя се на интересен... А всъщност стана пак случайно, дейба много го мразя това завихряне. А имах някакъв интерес да си говорим на компютърни теми с теб. А то се опорочи някак си. Може и затва да съм го пуснал тук. Подсъзнателни работи.
 
Последно редактирано:
Аз съм говоритела/ПиаР-а на конспираторите.
Без мене всички ще ви се смеят.
Трябва да обличам всяка по-налудничава теория в здрав разум и научен контекст.
То пък щото официалните (не-конспиративни) теории звучат облечени в разум и научен контекст o_O

Китайците се опитват да направят нов коронавирус: NeoCov, 33% смъртност, демек 1/3 от заразените погиват.
Ама нема страшно - Пфайзера сигурно вече разработват ваксинката...
Идеален момент за който има желание, да направи наистина смъртоносен вирус. Най-наплашените от короната няма да повярват, че може да има нещо по-страшно, а на останалите вече толкова им е писнало, че просто ще си кажат - По-добре да са мре, отколкото пак да минаваме през това.
 
Не исках да ви го казвам, защото бяха само слухове. Имаше подозрения, че случая Джокович има и други цели. Джокович дълги години официално беше глава на тенис синдиката, така да се каже. Сега продължава неофициално. Имаше предположения, че иска да промени конструкцията в пирамидата на тениса, тоест да не е пирамида. Станаха интересни неща след като го изгониха. Последното е това.
 
То пък щото официалните (не-конспиративни) теории звучат облечени в разум и научен контекст o_O


Идеален момент за който има желание, да направи наистина смъртоносен вирус. Най-наплашените от короната няма да повярват, че може да има нещо по-страшно, а на останалите вече толкова им е писнало, че просто ще си кажат - По-добре да са мре, отколкото пак да минаваме през това.
Те ви се смеят от памти века. Други пък просто не разбират, щото пиар говорителите не обясняват на аудиторията, какво е резет :)
 
Ей, май не споменахме и за този куриоз:
ВИДЕО

Нали се бяха разбрали да се направи работна група от експерти - половината от едната страна на барикадата, другата половина от другата. Със специалното участие на Радка. И ето, събрали се, започват да обсъждат. Добре, ама нашите взели че сложили камера да предава събитието онлайн. Единия върти камерата наляво-надясно да показва кой говори в момента. И ония като забелязват това - Ооо, ма как така, ние не искаме да бъдем записвани. Не щат прозрачност и това е.
 
 
Страх тресе кочинката.
Първото заседание на работната група се провали, защото казионните "експерти" - гъзолизците на директивата - се уплашиха от директния стрийминг. Баба Радка и сие, дето всеки ден обикалят медиите да ръсят глупости, изведнъж се сетиха, че не желаят да бъдат снимани и излъчвани.

Причината? Много просто - т.нар. "експерти" не желаят обществото да види колко са жалки, когато истински експерти изложат истински аргументи срещу евтината им пропаганда. То мноо лесно да ходиш по правителствените телевизии, където ти задават удобни въпроси, ама когато се наложи да се обосновеш с реални факти и научни изследвания... Рискът да ти лъсне голия гъз е огромен.

 
Случая Джокович е опит да се руши системата, Медведев крещя разни неща, но смисъла е този - общо взето есенцията е че съдия на полуфинал на Австралия Опън е подкупен. Това не е футбол нали? Казано от номер 2 в ранглистата, след като номер едно го изгониха звучи... Да, добре да кажем, че го водят на каишка, водят го към финал срещу Надал, който да загуби, ами ако спечели? Самият мач Циципас - Медведев е едно копие на на мач между Федерер и Джокович. Енергията на Джокович нахлу върху Медведев, да това са опасни неща, ще видим.
Предисторията е, че Медведев беше освиркан след като каза, че е спечелил предишен мач благодарение и на Джокович.
 
Последно редактирано:
Ей, май не споменахме и за този куриоз:
ВИДЕО

Нали се бяха разбрали да се направи работна група от експерти - половината от едната страна на барикадата, другата половина от другата. Със специалното участие на Радка. И ето, събрали се, започват да обсъждат. Добре, ама нашите взели че сложили камера да предава събитието онлайн. Единия върти камерата наляво-надясно да показва кой говори в момента. И ония като забелязват това - Ооо, ма как така, ние не искаме да бъдем записвани. Не щат прозрачност и това е.

Решили са че ще покибичат няколко часа, ако се наложи ще повторят някоя изтъркана мантра и ще приберат държавното бонусче/хонорарче.

Обаче след някой месец да почнат да ги плюят по улиците и да станат за смях в професионалните си среди вероятно не си заслужава.
 
Страх тресе кочинката.
Първото заседание на работната група се провали, защото казионните "експерти" - гъзолизците на директивата - се уплашиха от директния стрийминг. Баба Радка и сие, дето всеки ден обикалят медиите да ръсят глупости, изведнъж се сетиха, че не желаят да бъдат снимани и излъчвани.

Причината? Много просто - т.нар. "експерти" не желаят обществото да види колко са жалки, когато истински експерти изложат истински аргументи срещу евтината им пропаганда. То мноо лесно да ходиш по правителствените телевизии, където ти задават удобни въпроси, ама когато се наложи да се обосновеш с реални факти и научни изследвания... Рискът да ти лъсне голия гъз е огромен.

Ако не искат да са публични да си стоят в тях
 
А у нас цензурата е чудовищна. Докато в сащ и Канада се организира масов конвой на Свободата, по новините ни не гъкнаха да го съобщят. По-важната новина беше, че в белгия на паспортите вече ще слагат стикери от комикси - много е важно, не се смейте!

Организира се и европейски конвой на свободата. И за това ще чуваме само в социалните мрежи.



Сори, клипът се води неактивен. Може да се види във фейсбук

 
Последно редактирано:
Печалба, контрол все тая. Но не и загриженост за нечие здраве.
Това с контрола се случва само по сайфай филмите и книги като 1984. Това за резет каквото и да влагате са глупости. Ако приемем, че ТЕ искат да ни контролират, ами те не могат себе си да контролират, камо ли други.
 

Горе