Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Това с контрола се случва само по сайфай филмите и книги като 1984.
Разликата между антиутопия и научна фантастика е като пица и гарнирани пити ...
 
Харда е мн стар. Излязоха файлове с дати преди 17 години.....
Ти кат ровиш в стари хардове, оглеждай се за едни файлчета с едни многоредови цифрички вътре.., че има няколко такива все още неиздирени, които в момента се оценяват на стотици милиони :)
 
Това с контрола се случва само по сайфай филмите и книги като 1984. Това за резет каквото и да влагате са глупости. Ако приемем, че ТЕ искат да ни контролират, ами те не могат себе си да контролират, камо ли други.
Това не може да го мислиш сериозно. Какво са ограниченията, сертификатите, правилата за пътуване, работа, пазаруване, празнуване, отпуска, ползване на обществени места, ползването на обшите помещения на работните места? Изобщо не е става дума за контрол.....
 
Това с контрола се случва само по сайфай филмите и книги като 1984. Това за резет каквото и да влагате са глупости. Ако приемем, че ТЕ искат да ни контролират, ами те не могат себе си да контролират, камо ли други.
Ъъъ, ъъъ, да. Иди, моля ти са, гарнирай една пита, че огладняхме от влагане в глупости. През тва време всички ще си напишем пълни самопризнания за изказаните глупости.
То след тоя дълбинен анализ няма как иначе...

То м/у другото в сливенско новия световен ред ще ви се спести. Дроновете му няма да могат да припарят до там, с тоя вятър..:)
 
Последно редактирано:
Харда е мн стар. Излязоха файлове с дати преди 17 години. Включително папка със снимки на чатъри от тогава. Към 300 снимки, които най вероятно са пращани по мирк

15-годишните снимки на "пици" дето беше постнал - и тях ли в тоя хард намери или бяха от някой друг?
 
пиар говорителите не обясняват на аудиторията, какво е резет :)
Те си имат по-важна работа. Питай дядо ти Клаус Шваб, той въведе израза в употреба. Знаеш ли го? Има и книга "Ковид-19: дъ Грейт Ризет", чете ли я? Той "конспиративен мислител" ли е?

Изобщо, нямам си на представа какво би ме накарало да те взема насериозно. (А, да - ти питаш само Ноке, към него се обръщаш. Но той, според теб, е част от нарастналата напоследък "група на конспираторите", нали? Които споделят кажи-речи сходни виждания, които са ти смешни, нали? Ето къде е работата - хем се обръщаш се към нашият имиджмейкър, хем към всички, хем и аз не знам. Абе, тоо...мани, мани..:))
 
Не исках да ви го казвам, защото бяха само слухове. Имаше подозрения, че случая Джокович има И други цели.
А кои са, според теб, основните цели на "случаят Джоко", след като имало И други?
Аз иначе отдавна подозирам, че тениса е в основата на цивилизацията и всичко друго е второстепенно.
 
Обаче след някой месец да почнат да ги плюят по улиците и да станат за смях в професионалните си среди вероятно не си заслужава.
Бе, не знам, мисля, че ще получат почит в професионалните си среди и ще се смеят на тия, дето ги плюват по улиците. Щото за заслуги към нювото нормале ще получат кариерно израстване, сигурна работа и банкова сметка...т.е. - ще им гарантират гарантирания базов доход.
(Нали ги знаем колко хора има, дето са за поне 3 доживотни присъди, а са в топа на бг топа. Та на тия ли нещо ще им се случи, че да се чувстват некомфортно, камоли заплашени.)
 
А кои са, според теб, основните цели на "случаят Джоко", след като имало И други?
Аз иначе отдавна подозирам, че тениса е в основата на цивилизацията и всичко друго е второстепенно.
Не знам, да не съм всезнаещ...
Това с контрола ви го вкарват и даже не се усещате как ви контролират умерено, докато се пените че ще ви наложат пълен контрол. Никой не може да ни наложи пълен контрол. Ноке искаше да каже, че ще ни препрограмират и ще ни включат отново, ако изобщо разбира какво говори, това не е възможно. Не знам защо коснпираторите са такива големи фенове на 1984, като това всъщност е книга на статуквото?
Глей го Ноке сега за пици ми говори, не генерализирам, но ако беше свестен човек така ли щеше да се опитва да ме засегне?
 
Последно редактирано:
Не знам, да не съм всезнаещ...
Това с контрола ви го вкарват и даже не се усещате как ви контролират умерено, докато се пените че ще ви наложат пълен контрол. Никой не може да ни наложи пълен контрол. Ноке искаше да каже, че ще ни препрограмират и ще ни включат отново, ако изобщо разбира какво говори, това не е възможно. Не знам защо коснпираторите са такива големи фенове на 1984, като това всъщност е книга на статуквото?
Глей го Ноке сега за пици ми говори, не генерализирам, но ако беше свестен човек така ли щеше да се опитва да ме засегне?
Ти обаче наистина не четеш какво пишат другите или не го разбираш. Правителствата имат вече пълен контрол. Ти си малко като един мой приятел дето бил свободен щото можел да пътува където си иска понеже живеел в демокрация и работел за себе си. Много му се смях тогава.
 
Ти обаче наистина не четеш какво пишат другите или не го разбираш. Правителствата имат вече пълен контрол. Ти си малко като един мой приятел дето бил свободен щото можел да пътува където си иска понеже живеел в демокрация и работел за себе си. Много му се смях тогава.
Никога не са имали пълен контрол, няма и как да имат. Имат частичен контрол. Но той не идва от правителствата както ги наричаш, идва от хората и чрез тях се осъществява. Менторите на конспирациите са инструменти. В други неща се вледай. Докато тичаш по пътеката детайлите убягват.
 
Последно редактирано:
А кои са, според теб, основните цели на "случаят Джоко", след като имало И други?
Аз иначе отдавна подозирам, че тениса е в основата на цивилизацията и всичко друго е второстепенно.
Джокович се покри, щото му отнеха енергията, това ми е прекия отговор. Или се пренасочи, после може пак да се върне към него, не съм взезнаещ. Но по-скоро предаде щафетата.
 
Не знам, да не съм всезнаещ...
Това с контрола ви го вкарват и даже не се усещате как ви контролират умерено, докато се пените че ще ви наложат пълен контрол. Никой не може да ни наложи пълен контрол. Ноке искаше да каже, че ще ни препрограмират и ще ни включат отново, ако изобщо разбира какво говори, това не е възможно. Не знам защо коснпираторите са такива големи фенове на 1984, като това всъщност е книга на статуквото?
Глей го Ноке сега за пици ми говори, не генерализирам, но ако беше свестен човек така ли щеше да се опитва да ме засегне?
Никога не са имали пълен контрол, няма и как да имат. Имат частичен контрол. Но той не идва от правителствата както ги наричаш, идва от хората и чрез тях се осъществява. Менторите на конспирациите са инструменти. В други неща се вледай. Докато тичаш по пътеката детайлите убягват.
Дефе, тва е ужасна история, бе приятелю. Ужасна, бе даебапуткатамумайчинадаеба. Майкамудаеба и ужасно тъпата история.

Сядам да чета - наблюдавайки предубежденията си, внимавайки да не давам власт на дребните си страсти, с уважение, с внимание към написаното, с настройка все пак нещо смислено да си кажем - и прочитам пак същата тъпа история, даебапуткатамумайчина. Ти си си вкаменил комиксовидните свръхопростяващи клишета в главата, и квото влиза - през тях. Бахмумайката брато.

На теб така ти е удобно. И искаш задължително да си отгоре, така че предварително поставяш другите отдолу и почваш твойта си - трака, трака, трака... Е кво може да очакваш насреща?
Що да отговоря по същество на написаното от теб, като то пак ще мине през клишарницата, до теб ще стигне пак същото и пак нещо подобно ще отговориш. Искам ама нямам желание да си го причинявам, тегаво ми И.

:):):):) Евалата бате, карай си така, щом се чувстваш добре. Бездруго няма грам значение кво ще си кажем, освен нещо за кеф, за самочувствие. Балсъммумайката.....:)
 
Дефе, тва е ужасна история, бе приятелю. Ужасна, бе даебапуткатамумайчинадаеба. Майкамудаеба и ужасно тъпата история.

Сядам да чета - наблюдавайки предубежденията си, внимавайки да не давам власт на дребните си страсти, с уважение, с внимание към написаното, с настройка все пак нещо смислено да си кажем - и прочитам пак същата тъпа история, даебапуткатамумайчина. Ти си си вкаменил комиксовидните свръхопростяващи клишета в главата, и квото влиза - през тях. Бахмумайката брато.

На теб така ти е удобно. И искаш задължително да си отгоре, така че предварително поставяш другите отдолу и почваш твойта си - трака, трака, трака... Е кво може да очакваш насреща?
Що да отговоря по същество на написаното от теб, като то пак ще мине през клишарницата, до теб ще стигне пак същото и пак нещо подобно ще отговориш. Искам ама нямам желание да си го причинявам, тегаво ми И.

:):):):) Евалата бате, карай си така, щом се чувстваш добре. Бездруго няма грам значение кво ще си кажем, освен нещо за кеф, за самочувствие. Балсъммумайката.....:)
Топ! :love:
 
Всичко дето дрънкат тука нашите ковиди ми напомня на онази история с дихидроген монооксида....
 
Дефе, тва е ужасна история, бе приятелю. Ужасна, бе даебапуткатамумайчинадаеба. Майкамудаеба и ужасно тъпата история.
...
Или ме превъзпита, или си променил нещо да стигнеш до сърцата на масите :love:. Сакам да кажем туй цялото го минах.
 
Дефе, тва е ужасна история, бе приятелю. Ужасна, бе даебапуткатамумайчинадаеба. Майкамудаеба и ужасно тъпата история.

Сядам да чета - наблюдавайки предубежденията си, внимавайки да не давам власт на дребните си страсти, с уважение, с внимание към написаното, с настройка все пак нещо смислено да си кажем - и прочитам пак същата тъпа история, даебапуткатамумайчина. Ти си си вкаменил комиксовидните свръхопростяващи клишета в главата, и квото влиза - през тях. Бахмумайката брато.

На теб така ти е удобно. И искаш задължително да си отгоре, така че предварително поставяш другите отдолу и почваш твойта си - трака, трака, трака... Е кво може да очакваш насреща?
Що да отговоря по същество на написаното от теб, като то пак ще мине през клишарницата, до теб ще стигне пак същото и пак нещо подобно ще отговориш. Искам ама нямам желание да си го причинявам, тегаво ми И.

:):):):) Евалата бате, карай си така, щом се чувстваш добре. Бездруго няма грам значение кво ще си кажем, освен нещо за кеф, за самочувствие. Балсъммумайката.....:)
Просто моделите се повтарят бе човек. Изобщо съм нямал намерение да го споделям но съм минал през почти всички конспиративни теории, книги, филми, революционен плам и съм си дал сметка, че ние не си даваме сметка как докато гледаме и търсим голяма мега конспирация се прокарват такива неща като, например маските. Не, не ми е добре, аз съм като миска която иска по-добър свят :) като отношение между хората.
Защо толкова много конспираторите се кефят на 1984? Това е книга за пречупване, главния герой сме всички ние. Защо си мислите че Австралия Опън е маловажно. Това е модел. Джокович в момента доколкото се вижда купонясва в Сърбия, по-скоро явно има нужди да е сред свои, което вероятно означава че му е източна енергията. Изглежда че тя сега е при Медведев, той все пак го лиши от Голям Шлем, което щеше да е чудовищен пробив в системата. Спорта е със сигурност "областта" в която се генерира и отдава Най-много енергия. Ми се правите на конспиратори тука :) Хаймани.
Да се допълня - Джокович направи нещо там, ще бъде наистина гадно Надал да спечели. За Спартак поне си чувал, нали? Въпреки че доста неща са легенди най вероятно Спартак наистина е бил центурион, вероятно е стигнал до сравнително висок ранг. Абе човек, Спартак е бил на на една ръка разстояние да събори Рим. И какво става? Разногласия..
В тоя ред на мисли - затова не харесвам тия от Възраждане. Това са мошеници, удобните инструменти да опорочат една идея.
 
Последно редактирано:

Горе