Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Двамата най-добре да се фанете за ръчичка и да заминете некъде на почивка.
ok
 
Правилно - първо бицепс, после като отидеш на кръчма да си нацепен. Селски тариклатлък. Особено, ако вкараш и лош поглед...
То не знам кое е по-лошо, че това е предлагането, или че това е търсенето. Тия се правят на маймуни, не защото искат, а защото това търси онази с айфона, гримираната като жокера. Гледам ги и не може да го събере ограниченото ми съзнание. Да кажеш, да го направиш за някаква дето си струва, а то. :)
 
То не знам кое е по-лошо, че това е предлагането, или че това е търсенето. Тия се правят на маймуни, не защото искат, а защото това търси онази с айфона, гримираната като жокера. Гледам ги и не може да го събере ограниченото ми съзнание. Да кажеш, да го направиш за някаква дето си струва, а то. :)
От днес вече на кръчма само с направление от джи-пи-то.

Иначе, не са ни проблем кифлите и батките. Най-много зарази върлуват в болниците, след което са градския/обществен транспорт, търговски обекти, изобщо затворените помещения, където ходим масово.
Фитнесите са осигурили отлични противоепидемични условия, а кръчмите не се различават като условия от транспортните средства. Неадекватно е да се забранява посещаването на едното място, а другото да е напълно достъпно.

@deffnews, в темата не се обсъждат само ваксини, а всички аспекти на измислената пандемия. Фактът, че нямаш мнение по даден аспект на глобалния проблем не означава, че темата трябва да се затваря.

Колко теми по казуса, който е обширен, трябва да се пускат? Щото ще се пускат, а е излишно. :)
 
Дреме ми на талибана за ваксините, ама ако това ще помогне - МОЛЯ, ваксинирайте се! Плащам цената за 2 човала пилети,
а взимам един(ако намеря изобщо)!

80% казаха хората!!!!!!! Кацаров - ЛОКДАУН!
 
Някой знае ли къде точно мога да пусна жалба срещу коронавируса и решението на кой съд ще го накара да спре да се разпространява и да убива хора?
 
Някой знае ли къде точно мога да пусна жалба срещу коронавируса и решението на кой съд ще го накара да спре да се разпространява и да убива хора?

Ето това ви е проблема на вас, хипохондриците. Отдавате човешки качества на вирус, което е жива шизофрения. Вируса не убива, както ти казват по телевизора, такава му е природата. Личи ти от космоса какъв промит мозък си. Тея фасони са насочени към най-простоватите единици на обществото. България уби дете, колата убиец, планината убиец, завоя убиец и тн. простотии са толкова елементарни медийни прийоми, че няма накъде повече. За съжаление много добре работят с елементарни съзнания, като твоето и другите като теб, ампутирани от критично мислене и изобщо мислене....
 
Кефи ме, как не смеете да мрънкате срещу сертификата. Защото го въведе правителството на Радев.
Това какво ти говори? Казах ти 1000 пъти, човек дето е учил гасене на пожар в Симеоново, няма как да се мери с човек, който е учил стратегическо планиране в щатите, ако ме разбираш...
 
Още от сега ще го кажем - ГРОБ са виновни, наздраве! :)
Нервничък си ми днес, може би си мернал личната ФБ страничка на Радев? Там коментарите са много красноречиви. Прочети ги и после ни кажи, че това са хиляди тролове.
 
Нервничък си ми днес, може би си мернал личната ФБ страничка на Радев? Там коментарите са много красноречиви. Прочети ги и после ни кажи, че това са хиляди тролове.
Прочети какво написах на tpin_boiko_trol в другата тема, отнася се и за теб.
 
Там коментарите са много красноречиви.
Погледни и тая на тиквун - там са не по-малко красноречиви. Аз лично съм му писала в профила "умри гнидо" преди време. ;) Тролове всякакви. :)

@Leverage как да се запишем?
Смеещото се емотиконче е, понеже помислих, че питаш как да се запишем при психиатъра. :)
 
246730950_4399746253435956_3799235353460684841_n.jpg
 

Горе