Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Последните 30 години на това му викаха грип
ами да може и да е грип, разбира се просто тестовете показват че си положителен може и да показва плюс на обикновен грип знае ли се.. даже от грип може да си лежиш 1 седмица..
 
просто тестовете показват че си положителен
Просто тестовете показват, че си грипав. Който докаже, че бързо скалъпените тестове дават точни резултати, заслужава нобелова награда. Всеки патоген в носа ти ще даде някаква реакция. А да не забравяме, че тестът трябва да се направи от специалист. То не става да си обършеш сопола с клечката, а трябва да бръкнеш наистина дълбоко. Нещо, което хората не могат да направят.
 
В момента всичко живо около мен последните 5-6 се оказа че са болни от лека настинка болки в гърлото и запушен нос и може би температура 1 ден.. няма ваксинирани или неваксинирани.. всички са положителни от бързите тестове които си правят вкъщи..
10 000 болните на ден реално са 40-50 хиляди болни в момента бих казал че момента цялата страна прекарва ковид едновремнно, няма значение дали са ваксинирани или не..
Добре. И:
Тия, бързите, като ония, бавните, ли са? Толкова точно ли отчитат?
Какво отчитат? Къде е установения по надлежния ред изолат на гриповид?
И т.н...

И всичко това, без да споменаваме нито за една теория(?) за интраназална вакса (четейки буквално казаното, че "всички са положителни ОТ бързите тестове които си правят вкъщи.."), нито за патентовани вироши, нито пък за едно очаквано пускане на нещо за назидание, заради ниското покритие.

И като оставим настрана най-вероятно звучащата за някои теория, че всяка настинка вече е ковидализирана медийно и институционално.

Не начевам спор, нямам мания да удрям контра и ценя всяко мнение, още повече на хора, които рядко се включват в темата. Просто искам да знам какво е това, от което мнозина са болни или грипни; ако не е ковидализиран обикновен грип, а нещо друго и по-опасно например - какво и от къде е; какво и колко точно отчита теста; и ред други неща.. А на база малко по-широк и дълбок поглед към ковидемията, имам известни съмнения.

Иначе мразя конспиративното мислене и правенето на всезнаещ, обичам изясняването. Да видим, хубаво да се поровим, да обмислим, и каквото е - това. Никак не твърдя, че знам точно нещата, но приблизително поразбирам какви не са и горе-долу какви биха могли да са.:)
 
При мен протече като грип. Може да е мутираща гад от бъдещето, дошъл да засегне свободата на хората, правата и всичко.
Да се опитам да ти обясня едно нещо. Това:

20-сантиметров лед от фекални води скова улица в столичния квартал "Горна баня"


е в пъти по-опасно и смъртоносно от ковид грипа.
 
Австрия и Дания от 1.02 премахвали мерките понеже вече не смятали Ковид-19 за заплаха за обществото......
 
Австрия и Дания от 1.02 премахвали мерките понеже вече не смятали Ковид-19 за заплаха за обществото......
Австрия? Хитлеровата родина Австрия? Това не може да бъде..

У нас в момента все още се преекспонира заплахата Омикрон. В момента двама капацитети отново коментират по бтв. Единият е собственик на лаборатории. Спред него ваксинираните с бустер карат ковид много внимателно.
 
Австрия и Дания от 1.02 премахвали мерките понеже вече не смятали Ковид-19 за заплаха за обществото......
защото този Омикрон зарази горе долу 90% от насалението за 2 седмици няма значение ваксинирани или не и всички го прекараха за около 1 седмица с лека хрема и болки по гърлото.. затова вече с това си минава този вирус.
 
И в цялата лудница, продължават да тормозят Мънги.
Страхотно стаановище до комисиятаа по лекарска етика е написал. Който иска, нека изтегли и прочете. Ваксаните да бегат далече от документа, че може да прочатат неоспорими факти, които да им развалят вечерта.

 
защото този Омикрон зарази горе долу 90% от насалението за 2 седмици няма значение ваксинирани или не и всички го прекараха за около 1 седмица с лека хрема и болки по гърлото.. затова вече с това си минава този вирус.
Да, да, да... Короната с всичките си варианти цели 2 години не успя да зарази народа, сега изведнъж хоп, Омикрончо заразил 90% от населението за 2 седмици (пропускайки мен).

Хора, крайно време е да погледнете истината в очите. От самото начало така наречената Корона е самия Грип. Всички там писоари, спайкчета, кукички, ваксички и други измишльотини си бяха точно това - измишльотини. А хората мряха, защото те, че дори и много доктори, повярваха в тези измишльотини и решиха да борят иначе добре познатия Грип по напълно абсурдни и смъртоносни начини.
 
Да, да, да... Короната с всичките си варианти цели 2 години не успя да зарази народа, сега изведнъж хоп, Омикрончо заразил 90% от населението за 2 седмици (пропускайки мен).
Пак са урЕди. То като му върви на човек...:)
 
Не ми е болна, просто не се кефя да комуникирам с аборигени, които само хабят кислорода на планетата. Настъпвай каквото искаш смешко. Както ти написах, имаш си садистични помисли, отпуши ги тук. Имаме нужда и от един клон-антиваксар в пълната му светлина да блесне.

Теб лично се опитвам да убедя, че еволюцията не е стигала крайното си ниво с теб, дори си някъде в лиспващата нишка межди маймуната и човека. Това няма нужда да се обеснява, а да се наблюдава. Колкото до ваксинирането, 5 пари не давам кой какво е предприел за себе си. Думите ти и показана нескопосаност да се изразяваш като нормален човек доказва моята теория, че антиваксите са много по-настоятелни да убедят някой в своята си теория. Не се притеснявай, ако се самоопределяш така, 90% от хората, подкрепящи тази позиция са такива.

Нещо не си разбрал, мили ми кроманьонецо. Никой в нищо не убеждавам, и не натискам за каквото и да е. Сипвам на много запознатите като теб, които бълват абсурдни глупости, защото нещо са чели, нещо са видели, това ви класифицира като не много зряло мислещи. Самото бълване и агресивно налагане на мнение, което никой не ви е поискал. Прави разлика, знам, че ще ти е трудно но напъни двете зъбни колека, които се въртят с голяма мъка в мозъка ти. Ще намалеем, и кво ще правиш бе свинчо? Ще цъфнеш и вържеш. Успелият тулуп.
И майка ти ми вика свинчо, 'щото по половин час я карам да квичи, като й го набабана! :D Не можах да се спра, да не го отиграя като Митьо Пищова. :D
Иначе продължаваме урока по български:
- преди обръщение, пак се слага запетая (разбирай "смешко", макар че можем да поспорим кой е смешния със знания по български на четвъртокласник-тройкаджия);
- пише се "обяснява" - "обЕсняваш" се ти като вдовица за КУРбан чорба;
- преди "са такива" пак има запетая;
- преди "и не натискам" няма запетая;
- преди "но" има запетая;
- пише се "колела";
- след "к" в "кво" има апостроф;
- преди "свинчо" пак има запетая.

Оценка: Добър (4==), а.к.а. разбирай 4 на 2 релси, т.е. малко над 3.50, головодник.

@nandibandi , тънкохуй гноемъд ли имаш предвид. Тези обиди са за троловете 16 level с Ultimate. Тоя льольо, дето се нуждае от $ се опитва още да вдигне 6ти.
Гледай сега, пич, разбирам, че се опитваш и ти да блеснеш с: "ама и аз знам нещо", ама точно тук не ти се получава. Аз ти излизам с факти, ти само си чешеш езика с хейт и не подкрепяш думите си с нищо, освен голословие. Заради това ходи да гледаш детското филмче "Принцът на Персия". Там имаше една песен: "С големите не си играй". Поздрав за теб и майка ти за "лека нощ". И на теб ще ти го кажа, както на някои други пубертети тук, непостигнали нищо и търсещи себе си в този голям, голям свят - по тоя път, по който си тръгнал, аз съм ти го асфалтирал, че съм ти наслагал пейки и кошчета даже. Ако ще казваш нещо, давай факти, ако не - по-добре мълчи, изглеждаш по-интелигентен и не толкова нежен хомо, който се оплаква и опитва да драска.
 
Последно редактирано:
И в цялата лудница, продължават да тормозят Мънги.
Страхотно стаановище до комисиятаа по лекарска етика е написал. Който иска, нека изтегли и прочете. Ваксаните да бегат далече от документа, че може да прочатат неоспорими факти, които да им развалят вечерта.

Пичът е раздал шамарите. Кунчев е една завършена педеруга. Лично съм го виждал с гаджето му, нищо че пред хората е "семеен човек". И курва на Бойко, но това са само догадки. :D
 
И майка ти ми вика свинчо, 'щото по половин час я карам да квичи, като й го набабана! :D Не можах да се спра, да не го отиграя като Митьо Пищова. :D
Иначе продължаваме урока по български:
- преди обръщение пак се слага запетая (разбирай "смешко", макар че можем да поспорим кой е смешнияТ със знания по български на четвъртокласник-тройкаджия);
- пише се "обяснява" - "обЕсняваш" се ти като вдовица за КУРбан чорба;
- преди "са такива" пак има запетая;
- преди "и не натискам" няма запетая;
- преди "но" има запетая;
- пише се "колела";
- след "к" в "кво" има апостроф;
- преди "свинчо" пак има запетая.

Оценка: Добър (4==), а.к.а. разбирай 4 на 2 релси, т.е. малко над 3.50, головодник.

@nandibandi , тънкохуй гноемъд ли имаш предвид. Тези обиди са за троловете 16 level с Ultimate. Тоя льольо, дето се нуждае от $ се опитва още да вдигне 6ти.
Гледай сега, пич, разбирам, че се опитваш и ти да блеснеш с: "ама и аз знам нещо", ама точно тук не ти се получава. Аз ти излизам с факти, ти само си чешеш езика с хейт и не подкрепяш думите си с нищо, освен С голословие. Заради това ходи да гледаш детското филмче "Принцът на Персия". Там имаше една песен: "С големите не си играй". Поздрав за теб и майка ти за "лека нощ". И на теб ще ти го кажа, както на някои други пубертети тук, непостигнали нищо и търсещи себе си в този голям, голям свят -: по тоя път, по който си тръгнал, аз съм ти го асфалтирал, че съм ти наслагал пейки и кошчета даже. Ако ще казваш нещо, давай факти, ако не - по-добре мълчи, изглеждаш по-интелигентен и не толкова нежен хомо, който се оплаква и опитва да драска.

И аз ти минах тетрадката с червения химикал.

Айде.
 
Да, да, да... Короната с всичките си варианти цели 2 години не успя да зарази народа, сега изведнъж хоп, Омикрончо заразил 90% от населението за 2 седмици (пропускайки мен).

Хора, крайно време е да погледнете истината в очите. От самото начало така наречената Корона е самия Грип. Всички там писоари, спайкчета, кукички, ваксички и други измишльотини си бяха точно това - измишльотини. А хората мряха, защото те, че дори и много доктори, повярваха в тези измишльотини и решиха да борят иначе добре познатия Грип по напълно абсурдни и смъртоносни начини.

Е ти вече тотално отрече науката биология, де**а.

Там са малко по-други правила, неподвластни на програмистката логика.
 
Е ти вече тотално отрече науката биология, де**а.

Там са малко по-други правила, неподвластни на програмистката логика.
Значи, ако ги е имало тези правила прези 2020, то след 2020 спря да ги има и на тяхно място се настаниха нови правила. Аз разбирам какво искаш да кажеш - няма как вирОса да е Грип, защото ако беше Грип, някой щеше да види това и каже на всички. Окееей. Ти знаеш ли някой, който да е видял въпросната Корона? Ами някой, който поне да се е опитал да я види? Или дори някой, който е грабнал микроскопа с цел да докаже, че Короната не съществува и говорим за самия Грип? Защото аз за цялото това време не видях нищо такова.

Вместо това видях разделение - сред хората, в медицината, навсякъде. Едните казват "Всички ша омрем", другите отговарят "Глупости на търкалета". За две години цял свят говори за медицина, обаче никой не прави медицина. Половината от докторите изпълняват протоколи, другата половина викат "Това май не е правилно", след което биват наритани по задниците, и или си затварят устата, или вече не са доктори.

Дори някой да е надникнал през микроскопа и да е видял, че няма Корона, ние не сме разбрали. Що? Кой знае, да предположим цензура. Не сме разбрали обаче също така някой да е надникнал през микроскопа и да е видял самата Корона. Що? И на това му викаш биология...

Биология гъза ми. Политика, пари, икономическа разруха, игри на власт, цензура, пропаганда, протести... къде виде биология сред тоя хаос па и ти. За едните скапани парцали на муцуните не се разбрахме толкова време действат ли или не действат, а ти държиш да не подлагаме на съмнение съществуването на светата Корона.
 
И майка ти ми вика свинчо, 'щото по половин час я карам да квичи, като й го набабана! :D Не можах да се спра, да не го отиграя като Митьо Пищова. :D
Иначе продължаваме урока по български:
- преди обръщение, пак се слага запетая (разбирай "смешко", макар че можем да поспорим кой е смешния със знания по български на четвъртокласник-тройкаджия);
- пише се "обяснява" - "обЕсняваш" се ти като вдовица за КУРбан чорба;
- преди "са такива" пак има запетая;
- преди "и не натискам" няма запетая;
- преди "но" има запетая;
- пише се "колела";
- след "к" в "кво" има апостроф;
- преди "свинчо" пак има запетая.

Оценка: Добър (4==), а.к.а. разбирай 4 на 2 релси, т.е. малко над 3.50, головодник.

@nandibandi , тънкохуй гноемъд ли имаш предвид. Тези обиди са за троловете 16 level с Ultimate. Тоя льольо, дето се нуждае от $ се опитва още да вдигне 6ти.
Гледай сега, пич, разбирам, че се опитваш и ти да блеснеш с: "ама и аз знам нещо", ама точно тук не ти се получава. Аз ти излизам с факти, ти само си чешеш езика с хейт и не подкрепяш думите си с нищо, освен голословие. Заради това ходи да гледаш детското филмче "Принцът на Персия". Там имаше една песен: "С големите не си играй". Поздрав за теб и майка ти за "лека нощ". И на теб ще ти го кажа, както на някои други пубертети тук, непостигнали нищо и търсещи себе си в този голям, голям свят - по тоя път, по който си тръгнал, аз съм ти го асфалтирал, че съм ти наслагал пейки и кошчета даже. Ако ще казваш нещо, давай факти, ако не - по-добре мълчи, изглеждаш по-интелигентен и не толкова нежен хомо, който се оплаква и опитва да драска.
Така ти вика бовноразвиващ се хомо. Ама ти не си ли Митьо Пищова? Ако не, сигурно на форма и кретенизъм го докарваш. И кажи честно продаде ли го оня буклочив сайт за маска? Ти ли си голям бе. Поредният форумен клоун, майкоеб, скорострелко.

С факти ми влизал. Като другите ли, линкове и глупости от 1001 нощи. Не мерси, спестявай ми "фактите" си. И ако обичаш, ти си последния човек, който ще му учи на правилата за писане. От къде се бръкна такъв смотан. За разлика от теб, нямам спелчекър да ми цвети целия текс, и после с десния бутон на мишката да си оправям всяка дума. Карам с бързина и ако това си намерил да критикуваш, значи си по жалък отколкото мисля. Но нищо сложи го на кучето си и лягай. ;)
 
Последно редактирано:
Върни една страница назад и изгледай клипчето с Мегън Кели, което пуснах снощи. Така ще можеш най-лесно да разбереш каква ни е болката. Споко, в него няма призиви "не се ваксинирайте" - има просто и ясно изразено мнение, че тази истерия трябва да спре и да се връщаме към нормалния живот от преди вируса.

п.с. През тия две години много хора изгубиха близки. Повечето не заради вируса, а заради неадекватните "мерки" срещу него. Викаш, тях да не ги жалим, а?
За това не споря. Но сме на тази страница и друго дискутираме. Поправиме, ако нещо съм в заблуда.
 
Друго имах предвид, но да, то и темата в лайнян стил. Та добър пример даваш. ;)
Тоест не знаеш какво може да предизвикат фекалните води при топло време? Утре като текнат по улицата при 15 градуса кеф ти всякакви коки, дизентерия и т.н. И са в пъти по смъртоносни от коронката.
 
Циркът е към края. Целта е изпълнена. Видя се къде може да се манипулира обществото и къде са "непослушни". Разделението е готово - лагери, нагласи, ваксъри и антиваксъри.

Мен повече ме притеснява следващата фаза на корона-кризата - сринати икономики, преразпределеня на средства, ценови шок, брутална инфлация.

Най-лошото тепърва предстои, а вие си носете маските, боцкайте бустери, плюйте "другия лагер" и си мислете, че живеете в "новото нормално".
 

Горе