Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
О, свети идиотизъм пациентите буйствали. Жена от съседна стая се опитала да намушка с вилица жената на леглото до нея... Току що за малко да стресна сина си като се разхилих бясно. Тея хора когато ги пишат такива няма ли някаква редкация преди да се публикува?

Пропагандата става все по-брутална
 
Много трогателно описание на това в какви лудници са се превърнали болниците:

За съжаление, дори и в болница, дори и вече включен на кислород и антибиотици, естественият ход на болестта понякога минава през влошаване в първите дни, преди да ти просветне и да усетиш, че се подобряваш. Това е критичен период, защото страхът лесно минава в паник атаки, пациентите буйстват, викат, могат да се наранят или да ударят друг пациент или медик. За 24 нощи, които прекарах в отделението, вероятно 3 или 4 минаха спокойно, без някой да изпадне в криза. Паниката често идва през нощта, след 11 часа. Атакува човека без предупреждение, кара го да върши нелогични неща, да обвинява лекарите в несъществуващи грехове, да крещи и дори да се сбие с първия, изпречил му се пред очите. Видях как се случва, повече от веднъж!

Една жена в съседната стая опита да намушка с вилица съседката си по легло. Наложи се да и сложат едни меки гривни на ръцете и да й ограничат движенията на леглото. На сутринта не помнеше какво е направила...

Силвия получаваше паник атаки всяка нощ. Имаше сатурация 98 и усещането, че се задушава беше само в главата й. Беше почти излекувана от ковид, но лекарите се чудеха как е възможно цял живот да не е обърнала внимание на факта, че пулсът й постоянно е около и над 100 удара в минута.

Силвия почина на леглото до моето, в 1:40 през нощта, седмица след като навърши 53. Ковид я превзе, обърна я с хастара навън и й причини усложнения, които я изплашиха до смърт. Буквално. ?

Сега Тедката ще се появи да каже, че вирОса бърка в мозъка на човека и затова е така. Научен факт, доказан от експертите. Няма как да е защото докторите са се превърнали кой в Менгеле, кой в сестра Ратчед (от Полет над кукувиче гнездо). Или че медиите умишлено психясват хората.
 
Нали беше само грипче?... Да, един на 100 умира и с ваксина. Ебахте майката на човешкия живот...
 
Новите случаи на коронавирус за изминалото денонощие са 2536.

Новите случаи на коронавирус в България бележат ръст и като абсолютно число, и като процент. 2536 са регистрираните случаи за 27 септември, като това е с 2040 повече на дневна база (в неделя откритите случаи бяха 496)

2536 са новите заразени с COVID-19 лица у нас, в Пловдив са 237 за изминалите 24 часа.

Да плачеш ли, да се смееш ли... Новинарските сайтове настояват, че в този толкова злощастен Понеделник случаите наистина са над 2500, напълно пренебрегвайки типичната седмична цикличност. И това след почти 2 години всекидневно обявяване на случаи. Имало увеличение от 496, уау. Дори върлите сектанти про-ваксъри трябва да знаят, че това дето са написали е абсурдно и е удобна лъжа.

Значи ако хипотетично си дадат почивка само за 1 седмица и не обявяват нито един случай, после на осмия ден като изфраскат едни над 10,000 случая и ЛЕЛЕ МАЙКО - как от 0 скочихме на 10,000, какво повишение, какъв рекорд, каква паника, какъв страх.

Абе драги ми сектанти, много ми е чудно дали сте способни дори това новинарско деяние да защитите като правилно. @Test, дай некой факт-чек за това как хората отлагат заразяването или смъртта си за през седмицата, защото през уикенда предпочитат да си починат, а после през седмицата да починат. Сигурно вирОса в главите им ги кара да правят така.
 
4ggeDqg0WaczgWHhYA_54TdRDPjjRl-l7tLAxHjJqQNV_FeN6zmJwIFz8v3APBOf9h-thSta4mituA=s1242-nd


https://www.youtube.com/post/UgyVpg1lJAOMAz48-dl4AaABCQ
 
Нали беше само грипче?... Да, един на 100 умира и с ваксина. Ебахте майката на човешкия живот...
И ти като тая УфСъ. Все някой ви е срал в гащите. В същото време хората се опитват да водят нормален живот.

 
Млад мъж оцеля след Ковид, след като го е подценил - БНТ. Мислете, предприемачи, спрете с тия безумни линкове.
 
Млад мъж оцеля след Ковид, след като го е подценил - БНТ. Мислете, предприемачи, спрете с тия безумни линкове.
Нандиту, смей се, ама и ти не си ОК с дробовете. Аз сериозно съм загрижен за теб. Зима иде, боцкай се докато е време. Мани го тоя форум, гледай си здравето. Не се бъзикам, наистина.
 
Абе склададжията, я си гледай заявките и не се мъчи.
Може да бачкам в склад, но поне не съм подлога и фурнаджииска лопата като теб и каменчо. Нали знаеш кой се опитват да обиждат другите за професията им? Нереализираните дребни човечета :)
И не че нещо, но на 24.10 получавам новия си договор и ставам шефче на екип от 65 човека. Я кажи ти освен бабите и дядовците по аптеките други хора да си ръководил?
 

"Просто грипче"...
 

"Просто грипче"...
Боже, Боже.

Ето малко повече инфо от друг сайт:
Само за около две седмици в дома му починали трима души - около 35-годишната му съпруга, Иво, който бил на не повече от 40 години, и неговият баща. Майка му също е в болница с COVID-19.
При вероятност за оцеляване от над 99%, и то ако си стар и болен, каква трябва да е вероятността трима от едно и също семейство, двамата от които млади, да се гътнат в рамките на 2 седмици. Извинявай, ама този случай плаче не за траур, а за проверка на болницата в която са ги убили тримата накуп по един и същи начин.
 
Оф пак много въпросителни.
Първо как е бил добре и е дишал добре, а като са го пренасяли с линейката е имал сатурация 46.
Как хем казват приеха го веднага в болницата и му сложиха кислород и той му пречил пък после казва като го пренасяха с линейката сигурно, защото е нямал кислород сатурацията му паднала на 46. Няма човек, който е добре със сатурация 46. Това е критично състояние. Явно от първата болница са видели и затова са го пратили към друга с интензивно отделение.
А дали тия приспивателни дето хич не ги харесвам е трябвало да ги слагат и дали е трябвало да го интубират не знам... не съм лекар
Факт е че е бил интубиран и както казах там никой не оцелява. Дали защото този въздух те убива или защото щом си интубиран си критичен случай, а критичните случай завършват фатално не знам
 
Оф пак много въпросителни.
Първо как е бил добре и е дишал добре, а като са го пренасяли с линейката е имал сатурация 46.
Как хем казват приеха го веднага в болницата и му сложиха кислород и той му пречил пък после казва като го пренасяха с линейката сигурно, защото е нямал кислород сатурацията му паднала на 46. Няма човек, който е добре със сатурация 46. Това е критично състояние. Явно от първата болница са видели и затова са го пратили към друга с интензивно отделение.
А дали тия приспивателни дето хич не ги харесвам е трябвало да ги слагат и дали е трябвало да го интубират не знам... не съм лекар
Факт е че е бил интубиран и както казах там никой не оцелява. Дали защото този въздух те убива или защото щом си интубиран си критичен случай, а критичните случай завършват фатално не знам
Офффффф... Боцни се и няма да има ОФФФФФФФФФФФФ...
 
Тедката е склададжия в аптечно разпределение и не му се описват ваксини с изтекъл срок. Аз поне друго обяснение нямам. То бива кандърдисване, ама...
 
Тедката е склададжия в аптечно разпределение и не му се описват ваксини с изтекъл срок. Аз поне друго обяснение нямам. То бива кандърдисване, ама...
Не бе, то поне да има някакви аргументи. Например да каже нещо в подкрепа на ваксините ама туй да кажеш на някой ходи се боцни.
Някой ти казва мен ме е страх от ваксините например да няма странични ефекти - ти вместо да кажеш абе спокойно сумати хора се ваксинираха, моя лекар ми каза това или онова - не, ти просто му казваш ходи се боцни.
Това е като да искаш съвет и някой да ти каже еми не знам ти си знаеш.
Мисълта ми е, че коментара ходи се боцни е излишен на мен ми е ясно и без да ми казваш.
 

Горе