Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

Някои плеъри в сайта не тръгваха с включен адблокер.
не беше до адблокера , а до определен сървър на стриймване. За всеки филм можеше да си избереш измежду 5 сървъра откъдето да ти стриймва. Имаше и такива които за България не работеха.
 
не беше до адблокера , а до определен сървър на стриймване. За всеки филм можеше да си избереш измежду 5 сървъра откъдето да ти стриймва. Имаше и такива които за България не работеха.
нещо такова, от време ми се налагаше да го изключвам.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Аз ползвам Brave browser, когато ще се зяпа нещо извън официалните доставчици.
 
Брей livetv.sx що не забраняват.. че даже са официални партниори със спортал.. ахаха

Винаги има начин да те открият вярно си е.. но дали винаги ще излизат пътищата към теб или към анонимно лице.. а и има си достатъчно местенца където може да си седиш и да правиш това което ти трябва.. например Бат Божков как се премести с няколко милиарда в ДУбай.. ми ако правиш 20-30 бона месечно премести се там няма кой да те пипне.

Има си начини където може да работиши няма да ти кажат нищо.. много са и нелегалните букита където не могат да ги открият и няма да дадат информация.. те затова повечето такива сайтове ползват такива букита щото други рекламодатели няма и не искат да имат общо.. едва ли 1хбет ще дадат информация на някой примерно.. масово се рекламират техни сайтове :) или много други такива..

А и целта не е само да те открият, нали трябва да докажат че ти стоиш зад сайта :)

Голяма част от хората имат професия измамник или крадец, специално за Дубай е пълно с такива. Но и в България все още има фирми продаващи фактури, генерират 10 милиона на година оборот законово, тази седмица получих 5 обаждания да ми продават продукт за 5 лв който те предлагат за 300 лв, след като издирих фирмата се оказва, че работи вече 5 години и всяка година генерира 5-10 милиона. Така, че тези неща съществуват и няма да спрат под една или друга форма. Аз винаги съм бил против измамите и кражбата, не всички мислят така както аз явно.

1681757835177.png
 
Юзърите с телефони.

Синковеца гледа едно аниме в Netflix, ама го махнаха, явно му изтекоха правата. Намерих го из нета и му го шервам на Firestick-a през телефона, то хубу ма докато стигнем до заветното "Play" какви ли не Adult-Anime истории не изкочат, не моем сварим да хиксваме (не, че той не е наясно с матряла вече де) ма трее се спазва неква култура. Та.. Brave e решението.. попъпче не виждаш.

Иначе туй е сайта, ако има фенове на аниме

9animetv
.
to

пп. 18+ ads, ма може да тествате с Brave и със друг без блокер, да видите разликата. Само внимавайте да не ва омая някоя хентайка :D
 
И на мен ми е интересно как ги свалят. Или нещо собствениците не са взели много насериозно риска и не са се защитили добре, или службите действат доста здраво.

По принцип тези сайтове за филми се хостват в молдовски сървъри и други подобни държави, където не ебават авторските права. Но предполагам и те държат на натиск само до известна степен.

Има го и въпросът на какво основание се свалят - когато не съхраняват файлове реално сайтът зарежда съдържание от друго място. Филмът е качен някъде си другаде. То същото и с торентите. Ама май си намират вратички и за тези неща да ги тормозят.

Освен това има 2-3 български сайта за филми, които са вечни и от доста години оперират, докато всички други окапват лека полека. Което ме навява на мисълта, че няма нищо случайно :)
 
Има го и въпросът на какво основание се свалят - когато не съхраняват файлове реално сайтът зарежда съдържание от друго място. Филмът е качен някъде си другаде. То същото и с торентите. Ама май си намират вратички и за тези неща да ги тормозят.
ти се шегуваш сигурно?
 
Филмът е качен някъде си другаде. То същото и с торентите. Ама май си намират вратички и за тези неща да ги тормозят.
Това е уредено законово във всички нормални държави от много отдавна и съм го споменавал и в други теми свързани с такива сайтове. Няма значение дали линкваш или хостваш.

Отделно, не го споменавайте тоя Дубай когато говорим за щатския съд. Дирхамът е вързан към долара както ние към еврото. Колкото БГ няма предаде някого на Германия, толкова UAE или поне Дубай няма да предаде някого на щатите.
 
Аз друго се чудя колко трбва да си изпращял да дадеш 20 лв за билет за кино...

Не стига, че в БГ кината се осират със звука ами и в повечето случай филма се оказва някаква тотална кретения...
 
Киното не мога да го коментирам, но живеем във време, в което HBO Max е 6.66лв/м. Виждам, че кутия цигари вече е 6лв., поне от тези които аз ползвам. При това положение няма жива сила, която да ме накара да търся филми по такива сайтове. Нищо, че си имам Плекс сървър, пък и един много голям такъв сайт едно време беше мой.

Под голям визирам, че беше от ранга на сайтовете за които се говори в темата и беше в топ 10 глобално. От там знам и какво точно правят ad мрежите.
 
Последно редактирано:
Киното не мога да го коментирам, но живеем във време, в което HBO Max е 6.66лв/м. Виждам, че кутия цигари вече е 6лв., поне от тези които аз ползвам. При това положение няма жива сила, която да ме накара да търся филми по такива сайтове. Нищо, че си имам Плекс сървър, пък и един много голям такъв сайт едно време беше мой.
filmisub беше удобен за компа. Останалите ги гледам с Коди имат добавки и никакви реклами. За торентите Elementium пак през Коди инсталирано на малинка 4. Платформите за да гледам всичко което искам трябва да плащам поне 3 и пак някой филми липсват.

Плекс и аз имам, но трябва да си взема един сериозен външен хард и да си сваля каквото ми е на душата :)
 
Явно успяваш да намериш много повече време за филми от мен, на мен нещо все не ми остава. Ако ще ти задоволи поне малко жаждата, пиши ми да ти го шерна (Плекса) - има едни 4ТБ филми наредени с БГ субтитри и повечето са в 4К.
 
Някой може ли да ми каже как и от къде мога да си тегля филми.
тегли си от замунда
 
Киното не мога да го коментирам, но живеем във време, в което HBO Max е 6.66лв/м. Виждам, че кутия цигари вече е 6лв., поне от тези които аз ползвам. При това положение няма жива сила, която да ме накара да търся филми по такива сайтове. Нищо, че си имам Плекс сървър, пък и един много голям такъв сайт едно време беше мой.

Под голям визирам, че беше от ранга на сайтовете за които се говори в темата и беше в топ 10 глобално. От там знам и какво точно правят ad мрежите.
гледаш ли JOHN WICK 4 в HBO? в хбо повтарят едни и същи филми през ден.. не си заслужават тези пари..
 
Ето какво пишат за filmisub във фейса!
ВАЖНО
‼️

Уважаеми приятели и последователи,
Все още работим по добавяне на връзки към филми и сериали, които да ви позволят да се насладите отново на любимите си филмови заглавия.
Ще се постараем в кратък срок (до няколко дни) да попълним изцяло каталога си.
Моля, имайте търпение и изчакайте да Ви уведомим, когато сме готови.
Линк към сайта:
🔗
https://filmisub.cc
✅
Възстановяване на съдържанието ще се извършва на етапи и технически ще е необходимо време за обработката.
📍
Планирали сме да възстановяваме съдържание по години, като започнем от 2023 г. и вървим надолу.
▶️
Ще публикуваме всеки напредък в нашата фейсбук страница и ще предоставяме активни връзки (линкове) в групата
👉
Filmisub Филми и Сериали
👉
Filmisub ОФИЦИАЛНА ГРУПА
👍
Може да се абонирате за нашия бюлетин, чрез който ще бъдете известявани на мобилните си устройства и компютри.
Планираме да отстраним познаните проблеми относно cast и mirror.
🆕
Новия дизайн на сайта е поради факта, че използването на DLE платформа не е рентабилно технически и морално остаряло.
✅
В момента сайта е по-лек и изисква по-малко технически ресурси за функционирането си.
📍
Използвания домейн (filmisub.cc) е нов и сменен, поради неуредени въпроси със стария.
Веднага след възстановяването на стария домейн ще бъдете уведомени и ще може да използвате и двата.
Това е "явление", което се среща при по-големите сайтове, винаги има повратна точка, която променя основната идея, цел и възприятие за нещата.
Важното е, че работим по отстраняването на възникналото недоразумение !
Благодарим на всички наши последователи, които продължават да ни следват и очакват с нетърпение ! Вие ни показахте, че сме нужни, оценени и значими за Вас !
ОЧАКВАЙТЕ НИ СКОРО !
Filmisub.cc
 

Горе