За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Тоест сърдим се на руснаците, че са ни създали армията след ВСВ ама няма проблем с анфличниате бомбардирали София
Скок-подскок на колко теми още ще скочим и колко думи ще ми припишеш според твоите фантазии? Като ми покажеш как съм използвал Левски, когато ми е изгодно, тогава може да продължим разговора.
 
Ами ЕС резултати - затъпяване, безгръбначност и т.н. Щом те кефида се решава бъдещото ти според кефа на това кой е платил повече :)
Това е личен избор, и винаги ще бъде. Както и да си идиот.
Около мен е друго - прогрес в моята сфера, откриване на нови възможности, достъп до повече ресурси. Абе живот като нормален неизнасилен комунист с ограничени права. Кеф ми е решенията да се взимат по пътя на логиката, а не имагинерно.
 
Това е личен избор, и винаги ще бъде. Както и да си идиот.
Около мен е друго - прогрес в моята сфера, откриване на нови възможности, достъп до повече ресурси. Абе живот като нормален неизнасилен комунист с ограничени права. Кеф ми е решенията да се взимат по пътя на логиката, а не имагинерно.
Логично е да не схващаш къде е проблема когато копанката е пълна. Само дето виртуалния прогрес в един момент блокира и се почва другата песен.

Аз поне съм последователен празна или пълна копанка мнението ми не се променя. Не, че не мога да си затворя очите обаче не е редно. В Агнлия преди ВСВ когато са потдържали Хитлер и са си затваряли очите е имало подигравани политиц които предупреждавали за евентуални проблеми. След няколко огидни оле мале давайте съвети :)

ЕС е рак подобен на Вермахта. Вярно, ползва друг тип инструменти и вкарвайки периферните държави членки точно каот тумор изсмуква живота от тях под формата на ресурси и работна ръка. В същото време влива нискокачествена продукция, безсмилени услуги и субсидии за нищо правене унищожавайки и без това смотаната ни икономика. Знам, че полгеднато през призмата на коли, почивки, лъскави жилища изглежда, че розовите слонове са свили гнездо в Шибеландия. Обаче те са точно това само розови слонове.

Ние ще оцелеем и без ЕС, но ЕС не може без нас и останалите малки сателитки. Ако се налага да участваме в подобен съюз ни трябва много по твърда политика. Понеже чуждата агентура плаща добре обаче всеки с идей за по твърда политика относно ЕС или несъгласен с техни директиви е агент на Путин. Не говоря за популярните паляци в момента. Има достатъчно разумни хора дори в парламента.
 
Офицери от армията на Нигер обявиха в телевизионно обръщение, че президентът на африканската страна Мохамед Базум е отстранен от власт. Към момента всички държавни институции и граници са затворени.
Конституцията е суспендирана, а на територията на цялата страна е наложен вечерен час.

"Решихме да сложим край на режима, който познавате заради влошаването на ситуацията със сигурността и лошото управление", обяви полковник Амаду Абдраман в ефира на националната телевизия. "Всички институции временно прекратяват работа. Затворени са всички граници по суша и въздух, до второ нареждане е въведен общонационален полицейски час от 22:00 до 05:00 ч. "


Генералният секретар на ООН Антониу Гутериш заяви, че "категорично осъжда неконституционната смяна на правителството в Нигер" и призова за "незабавно прекратяване на всички действия, подкопаващи демократичните принципи в Нигер".
От Вашингтон също изразиха своите притеснения за ситуацията в Нигер.

"По-рано разговарях с президента Базум и му казах, че Съединените щати решително го подкрепят като демократично избран президент", каза държавният секретар Антъни Блинкен пред репортери в Нова Зеландия. "Призоваваме за незабавното му освобождаване".

Я експертете кажете защо аджеба подържан от ООН, ЕС и най-вече САЩ този носител на светлата демокрация така е изнервил местните :)

Нали подеми, пари, мед и масло от чешмите носи демокрацията


Нигер е изключително важна страна за Европейския съюз в енергийно отношение, тъй като се явява доставчик на една пета от урана, необходим за ядрената енергетика.
:)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
Е, тва е проблема, но когато овцата сама се бута в пастта на вълка, нищо не може да я спаси.

п.с. @етерИум да види, че не винаги сме кучета. ;)


 

Пак отлагаме, шенгееен шенгееееен 🤣
 
Ходих и ги гледах на живо. И беше леко скучно, понеже Сарийски си го напляска с лекота. Ма това си е моето мнение де.
Да разбираме ли, че нищо не си разбрал. :D


Пак отлагаме, шенгееен шенгееееен 🤣
Да, отлагаме, защото толкова си можем. Корупция, деградация, никакво правителство, любов към рашките, всичко взето заедно направо ни прави "желан" член за шенген.
 
Откакто сме в НАТО, не се е налагало да ни се помага. Умни хора са казали, ако искаш мир, готви са за война.


Тва кво общо има? То и сега няма чужди бази има само конспиратори. През СССР време също е имало руски военни и агенти на наша територия. Живков се е жалвал на съветското ръководство, че го карат отделя по 12% от БВП за армията, при поети ангажименти по Варшавския договор - 6%.

То е ясно, но копейките са си копейки...

 
Да разбираме ли, че нищо не си разбрал. :D


Да, отлагаме, защото толкова си можем. Корупция, деградация, никакво правителство, любов към рашките, всичко взето заедно направо ни прави "желан" член за шенген.
От кое? От жалкото тролене на мало и голямо тук ли?!
Драпате за еврото, както драпахте за евросъюза. И к'во стана след като ни приеха в ЕС? Цъфнахме и вързахме, честно. Погледни всяка една таблица. На дъното по доходи, на дъното по приходи, на дъното по заплати, свобода на словото - не, корупция - о да, да, да. Обаче сметките ни са европейски. Цените в магазините също. От ЕС видях само високи цени, педеращина и отпадане на смъртната присъда. А има изверги, за които само тя е адекватно решение на проблема на обществото с тях.
 
Не, никак не сме дръпнали, седим се все така. За това има чужди видеа описващи този застой:


Ако не намираш някаква разлика, значи и ти си от мрънкащите пръдьовци, на които нищо хубаво не им се случва. В крайна сметка не сме цъфнали и вързали, но определено в по-добре от преди. А който не го усеща или не е стигнал до това ниво, си е изцяло негов персонален проблем. ;)

Теб точно колко педераса са те натискали, че си ги видял? Цените са такива по куп причини и Европа не ти е виновна за това, а скапаните ни бг бизнеси и локална икономика. И въпреки мрънкането чалготеките са фул. Нямали пари, пък всичко се пруска по шевовете като излезеш вечер. Корупцията си е наш продукт, тук ако обвиняваш ЕС за това, значи имаш сериозен проблем.

След всичко изписано, граничещо с доста ниско образование и култура, плеснал афф линк към Booking.com. :D :D :D Що бе? Нали не става нищо?
 
А па един , по-телевизора пита...
Цените на горивата защо тръгнаха нагоре ?!?
А някъв друг му отговаря....
Защото вече си имаме стабилно правителство! ...тука да не е Русия
🤣
 
Защото вече си имаме стабилно правителство! ...тука да не е Русия
🤣
Искаш да кажеш, че цените на горивата в Русия не са се увеличили ли? Я питай бабите пред блока и ни кажи?
 
  • Like
Реакции: Sky
Междувременно буксите, използвани във всякакви технологични продукти, не трябва да се описват като "мъжки" или "женски", тъй като това може да се разглежда като пристрастие към пола. Вместо това предложените замени са "мъжка алтернатива" или "женска алтернатива".
 
Междувременно буксите, използвани във всякакви технологични продукти, не трябва да се описват като "мъжки" или "женски", тъй като това може да се разглежда като пристрастие към пола. Вместо това предложените замени са "мъжка алтернатива" или "женска алтернатива".
И това какво общо има с темата? Ако си търсите гейщината, взимайте си я, коментирайте си я, свийте си я и я изпушете през която си дупка от тялото искате, но е жалко да ни занимавате с нея. Ако това ви е топ довода, плача за вас. А ти момче, нищо лично, но си доста просто устроено. Не знам с кво се занимаваш, но сигурно не е нещо с много мозък и предполагам, че трудно ще ти е там където работиш да изразиш гледните си точки, но пък виж тук, тук си се раздаваш на макс. А което е още по-жалкото имаш и съмишленици също с толкова закърнели съзнания.
 

Горе