Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не говорим той какво е направил.. той е ясен на всички.. аз не подкрепям Бойко, защо ги сравняваме ? Той си е ясен с тези чекмеджета..

Не получих отговор какво Радев е направил, защо да гласувам за него? Само защото е срещу Бойко ли?
Защо трябва да прави нещо, след като реално НИЩО не може да направи.. - справка - права на президента, втора предприемаческа справка - президент срещу мин. председател.. Трета предприемаческа... не справка а тУлкнование - НИЩО ;)

НООО пък е ЛИЦЕТО на един народ, макар и съставен предимно от клатеняци, дебили и продажни пищенгяси ахаха тей че неговата роля и задача е НАЙ-ТРУДНАТА. Защо аджеба големий тиквочий не ще и да чуе за президенциоум..хах ми щото знае, че единствената далавера е личен шофьор ахахаха сметай как народният возач на тоЙоти обича да има шоферче :D:D:D

Сичко е яката далевера при едни и военна чест при други.. Да знам, звучи мега ламерски, НО това е истината. Радев ще спука кухата тиква на всички възможни фронтове, И ТОЧНО ЗА ТОВА тиквочий буквално СЕ НАСИРА само като си помисли за Радев, щото знае, че в равни условия ще бъде прибит :eek:
 
Последно редактирано:
Ноември ще видите истината само да не се шокирате.. аз да ви кажа не съм от ГЕРБ и не съм ги подкрепял никога.. аз съм за това да има промяна.. истинска промяна.. обаче по всичко си личи че ГЕРБ ще хване едни 27 28 процента.. ще видите защо..

А доколкото вашият любим президент аз искам да ви питам , този президент последните 5-6 месеца да сте го чули да е посещавал някоя чужда държава да се е срещнал с някой.. да е привлякал нови инвестиции, нови бизнеси да е направил нещо полезно за страната ? искам вие двамата да ми обясните последната 1 година какво е свършил вашият президент? С какво може да го хвалите? не ми пука какво е направил тука... С какво е помогнал на България? Президентите на другите държави договарят супер много бизнес партниорства , какво е направил вашият ? Къде е ходил с кого се е срещнал? Ако имаме нужда от някаква помощ президента може ли да се обади на някого..

Междудругото колкото и да мразите Бойко Борисов имате право и със сигурност е точно така както казвате.. обаче имаще на кого да се обажда и да иска помощ.. ако той беше в момента този кораб вече нямаше да е там.. със сигурност щеше да е намерил кой да му помогне..

Отговора е твърде кратък. Защити България и българите с това, че направи всичко възможно да разкара проклятието на България наречено гроб и Бойко Борисов. Това е повече от достатъчно. Радев е приет добре абсолютно навсякъде. Инвеститори кани при всеки удобен случай, на всичките световни форуми където е бил, десетки са за последните 5 години, поинтересувай се, не говори празни приказки. Особено на един беше впечатлил целия свят, като говори на няколко езика с блестяща реч.

За кораба си прав, вече писах, че ако беше тулупа, кораба нямаше да е там. Без значение, че половината българско и международно право щеше да бъде погазено. Друг е въпроса, че ако не беше разсипал държавата, щяхме да имаме ресурси и хора да се оправим сами и нямаше да е нужно да се молим за помощ на никого.

Я един контра въпрос, какво направи за България жената президент, тая дето беше преди Радев? Освен че предаде България където имаше възможност, какво друго направи тая?
 
Аз
Отговора е твърде кратък. Защити България и българите с това, че направи всичко възможно да разкара проклятието на България наречено гроб и Бойко Борисов. Това е повече от достатъчно. Радев е приет добре абсолютно навсякъде. Инвеститори кани при всеки удобен случай, на всичките световни форуми където е бил, десетки са за последните 5 години, поинтересувай се, не говори празни приказки. Особено на един беше впечатлил целия свят, като говори на няколко езика с блестяща реч.

За кораба си прав, вече писах, че ако беше тулупа, кораба нямаше да е там. Без значение, че половината българско и международно право щеше да бъде погазено. Друг е въпроса, че ако не беше разсипал държавата, щяхме да имаме ресурси и хора да се оправим сами и нямаше да е нужно да се молим за помощ на никого.

Я един контра въпрос, какво направи за България жената президент, тая дето беше преди Радев? Освен че предаде България където имаше възможност, какво друго направи тая?
Нищо не е направил той е най слабия президент сигурно в цял свят ахах за пореден път казвам аз не съм от Герб и не подкрепят Бойко..
Просто не ми харесва и Радев това е.. Не виждам това което трябва да представлява един президент
 
Добре бе обяснете ми наистина не се заяждам а реално питам! Какво според вас ни бъркат Кирил Петков и Асен Василев или пък Да България? Тия де гласуват за ГЕРБ в тоя форум са просто десни хора искащи инфраструктура и ниски данаци :) Не разбирате ли, че ми е се тая дали е ГЕРБ или Да България или други десни хора! Даже ако са в коалиция чиста работа да си се следят там :) Аз не искам БСП и ДПС в реалната власт както и леви про руски бастуни... Утре да ги няма ГЕРБ а да е партия ЛАйНОо стига да дава дясна политика добре дошли :)

А бистришките тигри имат голям шанс срещу тази Парцелона :)

Човеко, наистина ли вярваш, че Баце е десен човек, а гроб дясна партия? Тия дето гласуват за гроб са комунисти, които гласуват за наследствен комунист, от партия на комунисти и техните отрочета. Къде приши Да, България към гроб?

Петков-Василев ще са дясна партия, въпреки, че заявяват центризъм, така че ето ти вариант.
 
Аз

Нищо не е направил той е най слабия президент сигурно в цял свят ахах за пореден път казвам аз не съм от Герб и не подкрепят Бойко..
Просто не ми харесва и Радев това е.. Не виждам това което трябва да представлява един президент
Кое е най, най според теб от всичките до момента?
 
Нищо не е направил той е най слабия президент сигурно в цял свят ахах за пореден път казвам аз не съм от Герб и не подкрепят Бойко..
Просто не ми харесва и Радев това е.. Не виждам това което трябва да представлява един президент
ахахаха толко и си гледал нещо.. по скоро си гледал дали некой не се е закачил на Ифилета ахахахаха
А може би верно предпочиташ ОНЯ ПУТАК мазен с немските фирми, дето беше назначен директно със заповед, най-големия палячо в българската история, и макар срам най-голям, ще се помни с години, поне от тези на които им дреме изобщо, а не разбира се от пишУщите просто за некой дребен лебец миЖитурки, те са турили капаците в ползУ финикийските знаци :D :D :D
А М А накрая е ясно че ще има УЙ голям, просто моментна повервация, че щом са на другия бряг, някой задълже ще ги вози у лоТка ахаха ке плувате накрая само по мусклули, вервай ми :p
 
Човеко, наистина ли вярваш, че Баце е десен човек, а гроб дясна партия? Тия дето гласуват за гроб са комунисти, които гласуват за наследствен комунист, от партия на комунисти и техните отрочета. Къде приши Да, България към гроб?

Петков-Василев ще са дясна партия, въпреки, че заявяват центризъм, така че ето ти вариант.
Да то се вижда, че ГРОБ са дясна партия с дясна политика. Доказано за 10 години!

Плосък данък 10%, Пътища и инфраструктура и ниски бюджетни разходи без дългове (сиреч харчат само бюджета+европарите) и това е факт за кражбите и другите работи не се съмнявам в лакомията на всеки власт имащ индивид и не се съмнявам в злоупотребата на всеки нов или стар играч :)

Такаче за мен това е ок! Аз си се грижа за мен и не ми трябва друго :)
 
Да то се вижда, че ГРОБ са дясна партия с дясна политика. Доказано за 10 години!

Плосък данък 10%, Пътища и инфраструктура и ниски бюджетни разходи без дългове (сиреч харчат само бюджета+европарите) и това е факт за кражбите и другите работи не се съмнявам в лакомията на всеки власт имащ индивид и не се съмнявам в злоупотребата на всеки нов или стар играч :)

Такаче за мен това е ок! Аз си се грижа за мен и не ми трябва друго :)
Абе плоския данък не е от гроб. Плоския данък е от БСП. Тракия искат да я затварят за опасна, и има защо, оня ден минава по нея.
 
Е това, че БСП го въведоха е ясно. Но ГРОБ не са барали 12 години сиреч все едно те са го въвели понеже имат цялата власт да решът какъв да е тоя данък :)

С две думи в момента цялата власт е в Румен Радев сиреч МВР но да си видял Бойко Борисов да е в ареста? Няма и да го видиш въпреки, че Румбакиса има цялата държавна власт спрямо убвиненията за които самия той публично говори да го задържи за 72 часа ако иска! Но извода е, че това са само хвърляни лъжи с цел за трупане на рейтинг но не е факти :)

Боко няма имунитет ама няма и арест :)
 
"Вие сте прости и аз съм прост и за това се разбираме!"

"Студентите да стават овчари, много се търси агнешкото. А те к'во, ИТ специалисти били..."

"И магаре да бях сложил и то щеше да бъде избрано."?

Истински лидер, сещате се кой е нали?
 
Такова излагане в ефир не съм гледал никога. Татяна Дончева цитира в БНТ при Любенов лайната на Бабикян и стана сконфузно, след като Герджиков се обади
 
Тракия искат да я затварят за опасна, и има защо, оня ден минава по нея.
Нещо си се изнежил. Мини по еднолентовите пътища на Русенско и ще разбереш кое е опасно с тировете към Дунав мост.
 
Принципно плоския данък е голяма грешка, ама явно още разчитаме основно да точим дребните и за сега няма как да се премахне ;)
 
Идва още по-лошото очаквайте след някой месец.. калинките на ГЕРБ ще ви струват нищо ахахах

Слушам тази сутрин по някво радио този Асен Василев.. и какво разправя знаете ли? Вика Нашите кандидати са местни всички от собствените си региони , те се познават със хората и знаят проблемите какви са... няма нищо лошо в това да управляват хора които се познават и знаят кой какви качества има.. най добре за вашите качества знаят от вашите семейства и най-близки, така че може да управлявате заедно.. вика вашият нов финансов министър хаах
 

Играта продължава .. всеки иска да си има собствен президент ахаха

Остава да видим кандидата на ДПС.. само дано да не се изцепят с Пламен Орешарски ахахах...
 

„Най-важното за мен в момента е 121 депутати да бъдат достигнати. Толкова сме диалогични, че като седнем с нашите партньори да не поставяме условия“, обясни той.

Той видя Лозан Панов като добър главен прокурор, но не и като президент.

Хайде продължаваме с игрите.. ето къде е схемата :) Говори се че този кандидат е човек на КАПИТАЛ .. сега нещата се нареждат вече малко по малко става ясно.. кандидат за президент като не стане .. ще управляват ПП и ДБ които са на ПРОКОПи хората и какво следва Главен ПРОКУРОР на ПРОКО виж ти схемите излзиат малко по малко.. хвърлиха в пространството идеята вече ще продължат от там
 
Абе пак най-старата куца схема, толко си могат :) Пускат се разни стойкаджии за да разпилеят гласовете, а после и Основния (лансиран) кандидат, и си мислят горките, че ще има някакъв ефект.. изтъркана постановка от преди 15г :)
Радев ще ги поцепи са се постановките им :p
 
Абе пак най-старата куца схема, толко си могат :) Пускат се разни стойкаджии за да разпилеят гласовете, а после и Основния (лансиран) кандидат, и си мислят горките, че ще има някакъв ефект.. изтъркана постановка от преди 15г :)
Радев ще ги поцепи са се постановките им :p
И на всичкото отгоре супер нагли.. вече разпределиха и порцииите предварително аахахах.. За тях финансите и икономиката.. за ДБ дават правосъдието.. а за МАЯ ще има социалки.. квото остане за другите ахахах
 
И на всичкото отгоре супер нагли.. вече разпределиха и порцииите предварително аахахах.. За тях финансите и икономиката.. за ДБ дават правосъдието.. а за МАЯ ще има социалки.. квото остане за другите ахахах
Най-важния пост е на Лозан Панов :) Всички олигарси и крадци на свобода за 7 години... Държавата ще супер място за далавери и кражби ако и при Баце е било така то сега ще е на МАКС ще се краде дори и от храната на бебетата :) :) Ако премахнат НАП ще е супер :) Всяка фирма на циганин :)
 
Ха ха... Пробутват герберски опорки, ама не са герберастин... Тея Фасони не ви ли умръзнаха?
 

Горе