Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
защото логиката сочи, че ще се слеят със соросидите от ДеБа
Не мисля. Предвид миналото на Киро и това, че те искат да команват в партията. Иначе по метода на изключване тези двамцата остават последни.
 
Не мисля. Предвид миналото на Киро и това, че те искат да команват в партията. Иначе по метода на изключване тези двамцата остават последни.
А защо не се включи в дискусията и милата ви съпруга? Изглежда достатъчно начетена, за да има собствено мнение по злободневните въпроси. Няма да е излишна още една дама във виртуалния ни хоре-маг, пък още една Нина - безценно. :)
 
А защо не се включи в дискусията и милата ви съпруга? Изглежда достатъчно начетена, за да има собствено мнение по злободневните въпроси. Няма да е излишна още една дама във виртуалния ни хоре-маг, пък още една Нина - безценно. :)
Не съм получил нареждане от горе. Ама с тия въпроси може и да се самосезира!
 
Не съм получил нареждане от горе. Ама с тия въпроси може и да се самосезира!
Очакваме я с нетърпение. :)
 
Тя новата ще е като старата, до на пролет ще е все служебен кабинет.

Може и да не стане така. Партията на РАДЕВ 1, ИТН 3, ГРОБ 2. Първия и третия правят коалиция, подкрепени от ИБНИ И ДА, БГ... Tpin Boiko Trol е в тежка депресия.... :)
 
Може и да не стане така. Партията на РАДЕВ 1, ИТН 3, ГРОБ 2. Първия и третия правят коалиция, подкрепени от ИБНИ И ДА, БГ... Tpin Boiko Trol е в тежка депресия.... :)
Съмнявам се. Партията на Радев няма как да бъде 1ва. Аз искам да има истински националисти в правителството, някои като Орбан, ама при нас няма как да стане...
 
Съмнявам се. Партията на Радев няма как да бъде 1ва. Аз искам да има истински националисти в правителството, някои като Орбан, ама при нас няма как да стане...
Да бе, по-скоро дразя Tpin Boiko Trol, знам че това му е кошмар :) Някой като Орбан.... няма да е скоро....
 
Нека видим какво ни се готви и ще се пусне нова. Дори няма да го направя аз, някой по заинтересован ще се заеме. :)
Предлагам да е @tipin че да вземе бонус за самоинициатива ;)
 
Да бе, по-скоро дразя Tpin Boiko Trol, знам че това му е кошмар :) Някой като Орбан.... няма да е скоро....
Жалкото е, че има много такива хора, но заради Марешки, Каракачанов и Симеонов се опозори на макс понятието патриот.
 
Предлагам да е @tipin че да вземе бонус за самоинициатива ;)
Не е от най-релевантните теми за форума ни, но е неизбежно да се отвори такава, защото всеки го интересува какъв вятър ще задуха , за да си прави сметки какви стратегии да приложи за себе си и бизнеса си.
 
за първи път толкова правителства и министри минаха и никой не беше направил такъв подарък.. имаше инвестиции но не бяха с наши държавни пари.. пуснаха на едни частници 30 мЛН. и с това се хвалят.. едни държавни субсиии за първи път ще инвестират електромобили които сигурно няма да се направят.. и с това се хвалят голям инвеститор привлякоха от служебното правителство , но с държавни пари.. той така и аз мога..
 
ЕТО че БАТ БОЖКОВ се завръща в играта с пълна сила хаахах



Избере си подарък да видим аз си избрах кутия на 20 след 2 дена ще видя какво ми се падна ахахах
 
Хайде готови сте тези които ще подкрепяте новите.. брех че са бързи, имали са и готово лого веднага


242166193_260042009194663_1492749255079991194_n.png



купили са партиятата средна европейска класа.. париятата на бизнесмените :D
 
Последно редактирано:
Янев: "Има "непреодолим" проблем за внасянето на плана за възстановяване и устойчивост в Брюксел - оттам настояват да се постави точна дата за затваряне на Мини Марица изток."
А според 'двете гаджета' преди пет дни в Раднево, нямало да се затварят, дори въглеродния диоксид щял да се лови и използва за химически заводи.
 

Горе