На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

Monev, имай уважение към хилядите загинали българи по нареждане на Чърчил. Не можеш да изпитваш уважение към заклет враг на българския народ, по чието нареждане столицата ни е срутена до основи.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Извинявай, но Чърчил е една дебела свиня, която е мразела България. Когато ние сме имали цивилизация в Англия са си изхвърляли лайната директно на улицата и са се къпели два пъти в живота си - когато се родят и когато умрат.

Та, ще ми кажеш ли откъде идва името "Европа"?

п.п. Правилно са те нарекли антибългарин, след като смяташ, че сме нещо по долно, някакъв вид подчовеци може би, спрямо пияните англичани. Може по принцип да не си такъв, но изказването ти е антибългарско.

Дръм, когато Англия са строили метро, грандиозни мостове които и до ден днешен работят, сгради и тн., в България е нямало и идея за павета по селските улици.
България си я обичат БЪлгарите - има ли какво да и се харесва ?

Като гледам как постъпва Дипломацията ни във всички войни - Прави си изводите, кой ли я харесва - Едно джудженце, лилипутче.
Един ден ние Емигрантите ще ви оправим държавата, късаме си гъзовете да учим, работим и усъвършенстваме от културата на народите.

Там само си хейтвате и говорите - убивате брата си.
Скоро като кобара се обърне спасителните лодки да не ви подминат - Внимавайте!

БЪлгарина е все велик. Кажи ми ти с какво е Велик, не да ме питаш от къде идва името на Европа - защити се с аргументи, не се води по акъла на тая свиня дето плюе аватара си даже...
Четете литература, не да ми говорите без покритие.

Вижам колко е велик българина с ракията си, с разгула, с политиката си, с изкривените си обичаи, с разпиляността, неорганизираност, мързел и оплакване.
Все гледа да мине тънко и да даде акъл, ама да му дадеш акъл - Сепва се...


Говориш ли за Европа, а правиш Ганчовски работи - В Европа не се пушат цигари и няма такиа термини като - Кръчмата е частна собственост...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

"Европа свършва там, където започват да ядат шкембе чорба."

Уинстън Чърчил


Презирам такива същества като тоя, който цитирам - като не ти изнася ходи си при новите братя - американците и европата. Аман - не ти харесва - ставаш емигрант и толкова, не да ходиш в чужбина и да ми пееш мила моя родино. Махай са от тука като искаш новите братя да те управляват. Писнало ми е всеки ден някой да ми говори какво било е вропата - че мен какво ме интересува какво е в европата - слагат ми европейски закони а там цените са други - като ще ми налагат закони и наредби - да наложат първо доходите пък тогава да ни изравняват и сравняват. Трябва да си изключително просто същество, за да си мислиш, че тоя закон е полезен за някой.

Човека никога не е излизал от България. Нарече Чърчил идиот, защото не познавал картата на Европа, мен враг на народа...
Прав е бил човека - ние си живеем на континента европа,а пък грам и въобще не ме интересува дали ще сме в европейския съюз - и без това само ни доят - щастливи кокошки, забрана за тютюнопушене, заместиха ни продукцията с европейска - еб*ха ни майката на икономиката и бизнеса - аре ходи си при ЧърЧ`ила тогава да те чука по гащи като бил твой човек.


Ей ЧърЧи`ловец, я виж още какво друго е казвал новия ти брат

"Тия, дето си казват "честита баня" - те ли са ни обявили война?" - по отношение на България, след като е научил, че е обявила война на Великобритания и САЩ.
„За да падне България трябва да падне само София.Тя трябва да бъде изравнена със земята и в развалините и да се засеят картофи.“
"Държава на име България не трябва да съществува." - на Парижката мирна конференция.



Може ли дебелогъзия англйски премиер Чърчил да е с толкова къса памет?Нима е забравил ,че сто години преди да се изкаже лондончани измислиха ХОЛЕРАТА?Хиляди
англичани умират в реки от човешки екскременти.Темза е най-"кафявата" река в света!!!
Дори миризмата е била причина за смъртни случаи.Но това не е най-глупавото изказване на Чърчил
.На Парижката мирна конференция си е позволил да направи следното злобно и отново неподготвено изказване"Държава на име България не трябва да съществува"На тази глупост ние само ще отговорим Помните ли 1918г?Чували ли сте за генерал Владимир Вазов?Знаете ли за битката при Дойран?
Поредицата "не знам какво говоря"продължава с"Европа свършва там ,където започват да ядат шкембе чорба" Там е ЦЕНТЪРА бе островитянин неориентиран!
За да закова окончателно надутия алкохолик ще вметна още един негов цитат-"Дипломат е човек,който ще помисли два пъти ,преди да каже нещо."Ами да си мислил
имал си достатъчно време!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Доказа тезата на всички, че ти си един завършен кретен и идиот - добре си отишъл при новите си братя, даже нека повече да се махат - да не остават глупаци като тебе в България. Направо гражданство вземи, гледам че добре ги защитаваш за разлика от България.




Говориш ли за Европа, а правиш Ганчовски работи - В Европа не се пушат цигари и няма такиа термини като - Кръчмата е частна собственост...
Типична демократична РАЯ - щото в европата се правело - давай и тука да го правим - цял живот ей такъв глупав емигрант ще си останеш, даже няма да се опитвам повече да ти наливам акъл, защото си доста просто парче, което не подлежи на промяна. Ти си типичен пример за консуматорска рая - която гледа на олигофрените от европа като спасители, които едва ли не се опитват да на спасяват. Прост човек си монев, и прост ще си останеш.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Много лично го приемаш май. Какво те интересува кой ти уважава мнението, казваш какво мислиш и това е. Такива детински изказвания като "ще се съобразявам с вас, за да ви е угодно" са ненужни. Не го казвам с лошо :)

Нов съм във форума, все още не съм наясно с общия тон :)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

"Европа свършва там, където започват да ядат шкембе чорба."

Уинстън Чърчил

И това от човек,който по цял ден стои в една спалня,пуши пури и се налива с коняк и провежда телефонни разговори.И даже не си прави труда да се облече,само по халат или пижама се разхожда.

redrum е прав,цигарите са законни,заведенията са частни,да си е..т майката писна ми да се съобразявам с техните прищявки,първо разделения за пушачи и непушачи,после това в момента...просто те се мъчат да ни унищожат.Това с цигарите е просто поредният пример.Може за повечето хора да не е важно това,че няма да се пуши,но трябва да се има впредвид,че страшно много хора са заети в този сектор и всички ще окапят,ако забранят пушенето.Такава е просто психиката на българина.И вместо да се мъчат да се преборят с нея,нека просто се съобразяват.

Няма ли накрая да стане ясно на всички,че нещата са навързани,едно нещо като спре,един сектор и повлича сумати и други неща след себе си,те пък с техният крах и те повличат още....
Не е правилно това мислене,че забраната на този му харесвала,на онзи не.Я да видим статистиката,колко пушачи има и колко непушачи в България?Ами нали ако си остане така сума ти и народ ще остане без работа.Ама много народ ще огладнее ей хора на вас майтап ви се струва.Стига сте гледали собствените си задници малко,помислете и се огледайте какво се случва около вас,така не стават нещата.Не може всеки 2ри да пуши и да забранят да се пуши...къде е логиката?Не сме достигнали до такова ниво за такива експерименти още.Ами нали,утре като затворят 10 заведения,ти който си "за" забраната примерно имаш магазин за дрехи и си имал клиенти дето си купуват някви дрешки от тебе и те са работили в тия заведения,ще дойдат ли да купят нещо от теб?Нещата се свличат,защото както казах по-горе в този бранш работят страшно много хора.Ама за това не се мисли,мисли си всеки за себе си кое му харесвало и кое не.То и на мене ми харесва да не съм в цигарен дим в заведението ми,защото съм непушач.Ама какво общо има моето мнение и важно ли е то като днеска никой не е влязъл примерно в заведението.Реалността е една,а нещата които се случват въобще не са съобразени с тази реалност.

Вместо да се мъчат да натикат народа в още по-голяма дупка,защо не гледат с нещо да улеснят нещата?С какво се борят тия хора?Борят се с българската психика,еми няма как да се преборят ние сме овче стадо като торнадо,доказали сме го с историята си в добри и лощи случаи,срамни и горди сме с постъпките си още отпреди 100-тици години.Я си спомнете цялата организация на Априлското възстание и колко народ се е отказал в последният момент и е забегнал като подплашен?А я вижте Шипка,колко славно са си били нашите хора,вярно може да не е имало голяма полза от тях,но те са били там и са се били със цената на живота си,и са умирали!Така че българина колкото е прост и некадърен и страхлив,толкова е умен,способен,безстрашен на моменти и обичащ родината си.Има българи и от двете крайности,но това е положението,такова племе сме и няма да се променим,трябва да се съобразяват всички тия глупаци горе със нас!

Ако се направи един референдум по въпроса с тютюнопушенето,какво според вас ще се получи?Какви ще са резултатите?Става въпрос обаче за референдум,в който участват само хора,които ходят по заведения и собственици на заведения.Без бабички и дядовци.Защото ако питате тях отговора е ясен.От тях идват основните гласове по изборите,защото всички са "активни" покрай изборите,защото кампаниите са насочени почти изцяло към тях.От 10 пенсионера 10 отиват да гласуват на избори,как няма да е към тях насочено всичко.На всеки 4 години се появява някой,който ги лъже и се прави на мъж или на цар и те какво да правят склеритата вързват се.Тези хора не трябва да са решаваща сила при един референдум или избори.Те не са активно население.Вярно,мизерстват и те,съжалявам ги,но просто възрастта им вече не позволява обективно мислене.И ние ще станем като тях сигурно един ден,но дано не съм жив дотогава,защото ще си тегля куршума.

И сега се обръщам към myselfmonev:Не е проблема в ракията и че всеки пиел по много.Това не е главният проблем.Има ги и такива разбира се,които профукват всичко за цигари и алкохол.Бил съм свидетел много пъти пред мен в магазина дърти хора връщат стока,защото не им стигат парите за цигари,вместо 1 хляб вземат половин,за да добавят стотинки за една кутийка цигари с 10 цигари вътре.Такива хора и аз не ги съжалявам,да се спасяват.
Но какво правим с останалата част от населението?Какво правим с хора,които не пушат,не пият?Аз самият нито пуша,нито пия.Не съм кусвал алкохол вече не помня откога,повече от 2 години.Разбира се това е лично решение,не е лошо да се пийва помалко,както го правят повечето хора.Откуде да спестят тези хора пари,за да имат когато ги уволнят или съкратят?Как да стане това нещо като от 10 години заплатата му не е мърдала или е мръднала със 100 лв за тези 10 години?А всичко останало е станало тройно и четворно по-скъпо?Как да спестяваш от заплати?Да лишиш децата си от нещо ли?Ами те нали растат,нали това искат,от онова имат нужда,как да ги лишиш децата си.Незнам дали имаш деца,но аз давам всичко,което имам,разбира се не за глупости,за неонходими неща и за неща,които правят детето ми щастливо,обичам да го гледам доволно и усмихнато,а не разочаровано.Това не винаги е свързано пряко с пари,но пак е свързано.Как да е детенцето ми доволно като работя на 2 работи и ходя и на лекции,имам и изпити и не може да ме види?Знаеш ли как ми се радва като се прибера вечерта и тя не е заспала още?Прегръща ме,радва ми се не иска да ме пуска.

Та,вместо да се мъчат да ни задълбаят дълбоко в земята,нека поне с елементарни неща да се опитат да ни облекчат поне малко.
Трябва всички да се съберем собствениците на заведения и разрешим пушенето,това е решението.Ама няма да стане,защото сме българи.Ако бях,е цигани сигурно щеше да се получи.Ама на българина все ще се намери някой да го уплаши и да го накара да спре каквото е почнал.Такъв народ сме за съжаление в момента.
 
От: От: На 22-ри Ноември на протест.

Доказа тезата на всички, че ти си един завършен кретен и идиот - добре си отишъл при новите си братя, даже нека повече да се махат - да не остават глупаци като тебе в България. Направо гражданство вземи, гледам че добре ги защитаваш за разлика от България.

Ти си една свиня, мразиш всичко кое не ти влиза в джоба. Яд те е до злоба от това че има по умни от теб.
Стой си в лайната, като вземеш да се давиш обаче ръка няма да видиш. Цял живот ще си хейтър, трябва да има такиа Свине като теб - кои си мислят че гърмят от ум - но никъде не са признати, даже и зад клавиатурата.

Ей сега ще пусна една тема да видим колко положителни гласове ще събереш.
Свиня ли си или Интелигенция ?

Да ти имам...имането бе човек...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

myselfmonev изказа най-мъдрите неща по темата и съм напълно съгласен с него.

Ма наистина понякога се чудя какво ви става бе хора намразили сте си родината и съгражданите. :D

Аз съм пушач, страстен много, но като съм с непушачи се съобразявам излизам навън и пуша на вън. Въпроса обаче е в това, че по този начин се потъпква едно бизнеса на много хора, друго и човешките права на голяма маса хора. Не ви разбирам, какво ви харесва този закон, като бяха разделени заведенията на пушачи и непушачи, там където беше за пушачи беше пълно, а там където беше за непушачи двама трима души. Защото тогава когато имахте място за непушачи, се тъпчихте до пушачите, нали ви пречи дима.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Не забравяй къде е завършил образованията си Буров - Емигрант през половиния си живот - Дали е бил завършен идиот и той като мен, че е бягал от държавата си и критикувал през целият си живот Българина като цяло ?

Колко го е обичала Англия ?

Колко е постигнал от всичко това, нима не е бил критикуван ? Повечето са го наричали циник - ей такива свине като тебе.
Много знаят но света им се разпростира до магазина, тоалетната и миризливия креват + Компютъра пред който стойш по цял ден. Няма да се учудя и ако си скопена свиня... особено като гледам аватарчето с което се подвизаваш.

Имаш право да си стоиш, да си говориш и правиш каквото сметнеш за добре. Ще ти благодаря даже че го правиш.
Това че нямаш смелост да направиш нещо по съществено от това да коментираш цял живот хора, политики, закони и какво ли не - твой проблем :) , и НЕ си позволявай да говориш от името на целия форум - мисля че доста хора не мислят като теб, те Могат да мислят дефакто.

Хайде със здраве.
Пожелавам успехи, най-вече някой да те нарече умен.

Пс:
И моля за пореден път - стой настрана от мен, умират ми мозъчни клетки. Алергията ми към просотията се засилва когато съм уважен от твоето присъствие - Байно.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Дръм, когато Англия са строили метро, грандиозни мостове които и до ден днешен работят, сгради и тн., в България е нямало и идея за павета по селските улици.
България си я обичат БЪлгарите - има ли какво да и се харесва ?

Като гледам как постъпва Дипломацията ни във всички войни - Прави си изводите, кой ли я харесва - Едно джудженце, лилипутче.
Един ден ние Емигрантите ще ви оправим държавата, късаме си гъзовете да учим, работим и усъвършенстваме от културата на народите.

Там само си хейтвате и говорите - убивате брата си.
Скоро като кобара се обърне спасителните лодки да не ви подминат - Внимавайте!

БЪлгарина е все велик. Кажи ми ти с какво е Велик, не да ме питаш от къде идва името на Европа - защити се с аргументи, не се води по акъла на тая свиня дето плюе аватара си даже...
Четете литература, не да ми говорите без покритие.

Вижам колко е велик българина с ракията си, с разгула, с политиката си, с изкривените си обичаи, с разпиляността, неорганизираност, мързел и оплакване.
Все гледа да мине тънко и да даде акъл, ама да му дадеш акъл - Сепва се...


Говориш ли за Европа, а правиш Ганчовски работи - В Европа не се пушат цигари и няма такиа термини като - Кръчмата е частна собственост...
Ами как няма да те наричат антибългарин, виж как говориш за родината си. Сенека, по-мъдър човек то нас двамата, е казал: Родината не се обича, защото е велика, а защото е твоя!

За мостове, метра и прочее глупости, не забравяй, че първо бяхме под турско, а след това под съветско робство и то благодарение и на Чърчил!

За това какво си се усъвършенствал и прочее небивалици, ще ме извиняваш, но надали има толкова богата култура, като българската. Хвани например една книга - Веда Словена, в която са записани родопски песни от праисторически времена, прочети я и ми кажи Англичаните имат ли подобно нещо?

Европа е догръцка, трако-пелгаска богиня, има местност Европа, която (ако не ме лъжат спомените) е някъде или в Източна Тракия или поне около съвременните граници на България.

А като гледаш колко е велик англичанина живеещ на социални помощи и мързелуващ цял живот какво си мислиш? Какво мислиш за англичаните, които миналата година подпалиха Лондон и крадяха телевизори и хладилници? Подобна "ганьовщина" у нас кога се е случвала?

Тъжно е, тъжно е, когато някой смята собствения си народ, собственото си семейство, собствената си кръв за нещо долно. Ми ти си българин Монев, ти самият не се уважаваш.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Сега доволни ли сте от живота? Вероятно деня ви се осмисли. Благодаря, поредно доказателство за това колко ограничени в мисленето си хора съществуват!!!:D
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

А на тебе какъв ти е проблема? Ограниченият си ти, нито аз, нито Алъна е казал, че не може да имате различно от нашето мнение. Вместо да пишеш клиширани фрази, дай по същество или мълчи, за да не те зачервя и аз.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ма наистина понякога се чудя какво ви става бе хора намразили сте си родината и съгражданите. :D

Чакай Юни, говорехме за държавата, поне Аз. Родината не искам да се намесва в тази препирня!
Съгражданите не са еднакви хора - ако обичам всички ще съм за психодиспансер.

Да ви имам бизнес уменията - опират до там да ограбвате бедният както казвате народ - НЕ се пуши по обществени заведения.
Скоро ще ви забранят и по колите си да пушите, да не останете изненадани и як хейт отново из форума и на живо... това ли ви е Живота бе хора ? Цял живот оплакване и омраза...

Хайде нема нужда, искам да цитирам други именити Българи но ме е страх да не ги наречете и тях с лоши думи...

Да ви е ясно че Никога няма да се оправите, молете се да се върнат емигрантите които така мразите, че друг НЯМА да ви оправи държавата.
След Бойко друг ще мразите... а нас наричате Българомразци....

Спирам споровете, достатъчно време изгубих в Нищо.

Послепис:
Само едно ще кажа. Докато Вие почти всеки ден пиете и се забавлявате - Ние НЕ!
Това време прекарано в по съществени неща, тия пари спестени от пороци даващи даже здраве, и ред. други ни правят Врагове в очите ви - Браво!
Балканския синдром (за който даще пиша вече, Благодаря на форумите - този също, че нямам много допир с България, освен Бай Ганьо Балкански за който е писал Алеко) умря отдавна в мене - не ме мислете - Идиот за Вас или не - на Мен ми е добре.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Чакай Юни, говорехме за държавата, поне Аз. Родината не искам да се намесва в тази препирня!
Съгражданите не са еднакви хора - ако обичам всички ще съм за психодиспансер.

Да ви имам бизнес уменията - опират до там да ограбвате бедният както казвате народ - НЕ се пуши по обществени заведения.
Скоро ще ви забранят и по колите си да пушите, да не останете изненадани и як хейт отново из форума и на живо... това ли ви е Живота бе хора ? Цял живот оплакване и омраза...

Хайде нема нужда, искам да цитирам други именити Българи но ме е страх да не ги наречете и тях с лоши думи...

Да ви е ясно че Никога няма да се оправите, молете се да се върнат емигрантите които така мразите, че друг НЯМА да ви оправи държавата.
След Бойко друг ще мразите... а нас наричате Българомразци....

Спирам споровете, достатъчно време изгубих в Нищо.

Послепис:
Само едно ще кажа. Докато Вие почти всеки ден пиете и се забавлявате - Ние НЕ!
Това време прекарано в по съществени неща, тия пари спестени от пороци даващи даже здраве, и ред. други ни правят Врагове в очите ви - Браво!
Балканския синдром (за който даще пиша вече, Благодаря на форумите - този също, че нямам много допир с България, освен Бай Ганьо Балкански за който е писал Алеко) умря отдавна в мене - не ме мислете - Идиот за Вас или не - на Мен ми е добре.

Проблема май не е в емигрантите, аз лично си говоря с много от тях и по скайп имал съм и много бизнес взаимоотношения с тях, явно просто на теб до толкова ти се е променило мнението, че мразиш себеподобните си.
Не знам какво те е накарало да мислиш по този начин, но в момента ти хейтиш нас не ние теб!

П.П. Мога да ти дам пример за подобен човек, но предпочитам да си замълча, и той не е емигрант, ама и на него ей така като на теб всеки му е крив и му пречи само щото мисли по различен начин въпреки, че съобразяваш с него.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Съгражданите не са еднакви хора

Докато Вие почти всеки ден пиете и се забавлявате

Тук не си ли противоречиш. Кой от тоя форум всеки ден пие и се "забавлява"?
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ами как няма да те наричат антибългарин, виж как говориш за родината си. Сенека, по-мъдър човек то нас двамата, е казал: Родината не се обича, защото е велика, а защото е твоя!

За мостове, метра и прочее глупости, не забравяй, че първо бяхме под турско, а след това под съветско робство и то благодарение и на Чърчил!

За това какво си се усъвършенствал и прочее небивалици, ще ме извиняваш, но надали има толкова богата култура, като българската. Хвани например една книга - Веда Словена, в която са записани родопски песни от праисторически времена, прочети я и ми кажи Англичаните имат ли подобно нещо?

Европа е догръцка, трако-пелгаска богиня, има местност Европа, която (ако не ме лъжат спомените) е някъде или в Източна Тракия или поне около съвременните граници на България.

А като гледаш колко е велик англичанина живеещ на социални помощи и мързелуващ цял живот какво си мислиш? Какво мислиш за англичаните, които миналата година подпалиха Лондон и крадяха телевизори и хладилници? Подобна "ганьовщина" у нас кога се е случвала?

Тъжно е, тъжно е, когато някой смята собствения си народ, собственото си семейство, собствената си кръв за нещо долно. Ми ти си българин Монев, ти самият не се уважаваш.


Ред, наясно ли си че не живеем в миналия век, даже в този преди него... Можем да попием неща - но не и да повторим дела!

Санека го е казал - как го оспорвам Аз това ? Аз говоря за България, не за родината си!
Наясно си нали? От България и Родина има разлика... България ме унижава и изгони, Родината ме обича...

Само заради Чърчил ? Не думай. Вземай да четеш правилните книги. Начетен си, но мисля не отделяш време за четене на правилните неща.

Англичанина се различава от Англичанин както Българина с Българина.
Колко пъти си бил в Англия, колко време си отделил да гледаш живота на хората тук ?
На мен ми е по интересно и канселяците да гледам - По ми се нравят от Вечно почиващите и живуркащи цигани които върнаха културата на народа ми с векове назад - генерираха маса пари от кеото страдат не само старците...

хайде стига с това България Велика... дай да намерим и Атландита в нея... то не бяха Вампири то не бяха чудесии - Все България.
Велика е тя, но на герои, на идеали. На сила и други - не по този начин Велика както се опитвате да я изкарате.
Аз съм велик! Българин съм. Всеки ден го показвам, разказвам за легендите на моя народ! Никога не съм се нагъзил на никой, не съм се оплакал, не съм молил - ясно ли ти е?

Не ме познаваш момко - недей да ставаш съдник.
Не се ходи в чужбина от хубаво нали знаеш, може би знаеш.
Ама като отидеш не е много хубаво както от разказите на бивши гурбетчии - бай Ганьо е Велик гражданин на света - само той го мисли.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Тук не си ли противоречиш. Кой от тоя форум всеки ден пие и се "забавлява"?

Аз, братле. ;) Имам си и тема, да пийкам си всяка вечер, но това не означава, че не работя! Съчетавам полезното с приятното или там както и да е.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Стига сме сравнявали България с някви други държави и най-вече с Англия.Тука живеят Българи,много Българи и този закон е срещу тях.Много ясно,че в Англия няма да има проблеми,кой живее в Англия-Пакистанци,Индийци,Араби и българи разбира се доста,отказали се някои от родното си място.А,щях да забравя Англичаните,те останаха ли там сред тия другите,май намаляват доста бързо :).Как може да е по-евтино да се обадиш от Англия до Пакистан за по-малко пари отколкото от Лондон до Манчестър?!?Ама кефя се на това,което става в Англия и Франция.Берат си гайлето едно време дето са били "колонизатори".Сега Англия е препълнена от Пакистанци и скоро сигурно и ще я прекръстят,а Франция от всякакви маймуни от Африка.Така се пада на "Великите Сили".Разбира се в Америка положението е същото,но в случая правим сравнение с Европа и затова наблягам на Европейски страни.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Тук не си ли противоречиш. Кой от тоя форум всеки ден пие и се "забавлява"?

Вие е обръщение към Вас, хората които сляпо защитавате и остатъка маса която се зове Българин, даже и такива не чак - но с документи и рождение по земите ни.

Дай ми насока - кажи ми целите си в Живота. След като самия ти не шиеш и разгулничиш - за какво се бориш?
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Вие е обръщение към Вас, хората които сляпо защитавате и остатъка маса която се зове Българин, даже и такива не чак - но с документи и рождение по земите ни.

Дай ми насока - кажи ми целите си в Живота. След като самия ти не шиеш и разгулничиш - за какво се бориш?

Е не това си е направо обида към съгражданите ти, които са останали в родината си и се опитват да се борят за нейното благо! :mad:
 

Горе