На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

Намали тревата братле, искрен съвет!

И все пак драги,
историята е история. Нека не я смесваме с настоящето, защото няма приложение в бъдещето.

Света е по свързан от всякога - съжалявам тия кои живеят в дупка, и отричат всичко чуждо - никога няма да видят свобода такава каквато даже си я представят.

Може да се вади много от историята, както този цитат на Чърчил. Никъде не съм споменал че съм му привърженик нито на начина на живот (пушенето и пиенето...), нито начина на управление (макар да има неща които ми харесват) нито друго - доложих цитат който е реално доста приложим като идея в "сегашно" време.

Тук се пие чай - да. Буржоата си го пият, но и в България се пие чай - това че наоколо има само пияници не е довод за съмнения че и в България има културни, прозорливи и образовани хора. Те не се виждат защото не се оплакват, ето го разковничето което не приемат някои.



Прасето на улицата се коли варварски, пияни и мръсни хора се веселят и печат на огъня току що извадените вътрешности. И децата опиянени бягат, чистейки мръсните черва. Кучето яде остатъците. Шкембе чорба се вари и по заведенията в съвременния град. Циганина е посял семето на идиотизма, на грозотата на живота - това че не го виждате и държите на каузи които не са приложими в съвременния свят не ви прави патриоти а обратното - Нещастници с големи усти. (Без да обиждам никой, не е цел)

Ебе се на поразия, пие се без основателна причина, пуши се около бебета, псува се за добро утро, ден и вечер. Мразят се съседи, хора които са по различни - дрехи, ориентация, музикален вкус и мн. др.

Говори се/живее се в миналото което даже не е такоа каквото се представя (нима не станахме свидетели на промяна на историята в реално време ? Дали не се е случвало във времето отново ? риторика).
Нямаш право на друго освен омраза - кажеш ли "Абе, кво ви е виновен Бойко и Герб" агресивни атаки със заглавието "герберче..."

Питам Аз съвсем различен, гледащ от далеч нещата които и на живо съм бил свидетел - Кога и кой ще ви оправи Държавата ?
Родината не е ваша, нямате права над нея, борите се за земя която не принадлежи на никой, плащате на духове, работите за да сте нещастни - Докога ?
С протест ли се решава това ? Блаженни сте си вярващи.

Хвала на труда ви!
Но хвалбите спират, труд е едно но цел и труд друго.


Поздрави на всички.
Да не съм лош пророк, но мога да казвам всеки месец по едно нещо което виждам тук, което ще дойде в България.
Ето че е част от Европа - но клоаката.
Не Жалко, няма да го кажа. БЪлгария ще се извиси като сила заради Българите, но не и е Времето.
ДОкато Българина е болен от Балканския синдром - Няма!
ДОкато е безорганизиран и мразещ, докато мисли за гъза си и гледа да мине тънко като груби и лъже братята си.

Какво да говоря - тук има просто хора НЕдоволни от живота си. За тях целият свят е 110 000 кв. метра Цигания, простотия, лъжи и измами, беззаконие и мн. др. с Велика история.
Даже за повечето вселената е един град, един дребен кух Бизнес, едно убежище - едно семейство без никакви саможертви и мечти - Блазе на такъв народ.

Разликите между Българите са като черното и бялото, понякога се срещати цветни, има и невидими ;)

Лек ден желая.
И по малко хейт - не забравяйте че не сме врагове. Единни сме силни, разликите ни са градивното в нещо така велико.
Днес правим история, след години Хикс на брой може да сте в учебниците като черни и бели, цветни или невидими - може някой имена и да се запишат.
А защо не и анали от форуми, комуникация - като едни нови опълченци - защо не, никой не знае как ще ни определят след години...


Внимавайте, живота е прекалено кратък и не всичко е пари.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Монев много си далече от Истината
Не си мисли, че не знам как е в Европата и не се изживявай като специален пратеник и кореспондент от Лондон:)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Англичаните са големи европейци в кавички - най-добре ги виждаме по курортите ни лятото - да раздават алкохолен морал на българите.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Намали тревата братле, искрен съвет!

Значи има едно нещо в което съм се убедил с времето.
Каквото ти е на главата - опитваш да го набиеш на друг в главата.

Как можеш да си сигурен че употребявам "трева" ?
С какво можеш да се аргументираш за тази си нападка по културен начин във формата на съвет?
А и нали знаеш че съвети е грешно да се дават, даже и не се познаваме което още по силно въздействие оказва на същата теза.


Не търся отговор, трябва да бягам от компа, а и достатъчно се отплеснах да говоря ценни неща които така или иначе не се оценяват, не и от хора които не са излизали, или такива които са прекарали няколко кофти години, спасили се от ужаса на света завърнали се в Бащината къща набързо набързо, с големи мнения за живота като цяло, да не говорим и политиката - виждаме я каква е. Всички разбират от политика а некадърници ни управляват. Хората които могат да оправят България са таксиметрови шофьори, фризьори и... ;)

Все тая, кораба така или иначе ще се обърне. Българина не отива към добро като цяло - с всяка година потъва като личност.
Хвала на "цветните" (Метафора, епитет... не Трева както си мислиш, и доза мисъл - имам си правото на индивидуализъм и мнение по различно от всеобщото - това ме прави личност, не един от всички!)

Респект
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Пич, можеш да мразиш България, обаче поне тук не трошим магазините, за да откраднем някой хладилник, тостер или телевизор. Когато видиш половината София запалена от великокултурни англичанчета, тогава ела ми се обади пак.

Понеже нарочно го пропусна, да припомня на всички как великоцивилизованите инглизи крадоха гащи, като най-долните мангали. Ето това е английската младеж:

article-0-0D5B98B800000578-168_634x497.jpg

article-0-0D5B9D3400000578-109_634x514.jpg

article-0-0D5B466200000578-653_634x493.jpg


Колко исторически сгради изгоряха?
article-2023667-0D55048800000578-143_634x396.jpg


Ето това е прехвалената ти Англия. Ходи си живей в тая цветна кочина.

Кажи, кога е имало такива цигании в България?
 

Прикачени файлове

  • article-0-0D5B466200000578-653_634x493.jpg
    article-0-0D5B466200000578-653_634x493.jpg
    68.4 KB · Преглеждания: 1
От: На 22-ри Ноември на протест.

Англичаните са големи европейци в кавички - най-добре ги виждаме по курортите ни лятото - да раздават алкохолен морал на българите.

Ти така... някой с пари и ум ще дойде ли в България ? :)

Какво им се предлага по черноморието ? Нали не мислиш че аристокрацията ще ти дойде на гости ?

БЪлгарина е алкохолния моралист, пие от 14 годишен до края на живота си, за него това е живота. Докато и при боклуците в по голямата част Англичани това е етап от живота им.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ред - пропагандист и облъчватор си днес. ТИ наричаш ли чернокожите си събратя Българи ? Можеш ли да ги представиш по света с нещо което да се похвалиш ?
Разбирам начина ти на самозащита - Но не е правлен подхода.

Виждал съм с очите си подобни неща, самите тия събития не съм имал честа - но съм виждал как циганин влиза в училище, пребива няколко деца. И никой не може да го спре.
Виждал съм доста интересни неща по Родно... както и самия ти - Да не вадим от стари теми цитати.

Защо отхвърляте не ми е ясно ? Наясно ли сте че живота в България минава бавно ? Реализираш ли какво значи това ?
ДОкато се усетиш ти минал живота в нищо...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

ЕЙ ТИ НЕ РАЗБИРАШ ЛИ, ЧЕ СИ НИ ХАРЕСВА В БЪЛГАРИЯ И СМЕ ДОВОЛНИ - РАЗБЕРИ ГО И ХОДИ СЛОГУВАЙ НА АРИСТОКРАЦИЯТА, ИЛИ НАПРАВО ПУСНИ ТЕМА - БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ АНГЛИЯ ЧЕ ДА МОГА ДА ТЕ НАСОЛЯ ЕДНО ХУБАВО. А ПЪК ОЩЕ ПОВЕЧЕ НЕГОДУВАМ АКО НЯКОЙ, КОЙТО Е ОТИШЪЛ В ДРУГА СТРАНА И ОТ ТАМ ВИЖДА КАКВО БИЛО ВИДИШ ЛИ ТИ В АНГЛИЯ КАК СА, ПЪК В БЪЛГАРИЯ КАК СА - МЪЛЧИ СИ БЕ КРЕТЕН.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Да не говорим и за всички медии които друго освен Циганите ме показват по света. Жертва съм на дискриминация на всичко което е в България и не само в Англия - Никой не гледа на сериозно на тая нация но не я мрази - за разлика от нея която мрази всичко и всички по различни... както казах, даже и комшията си.

Със снимки до утре можем да се замеряме, с думи и Нищо, а Нещо кога ?
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Аз чернокожи събратя нямам. Известно е, че от хиляди години българите сме европейски народ - т.е. бели. Брат мога да наричам родния си брат, събрат мога да наричам човек от моя народ. Не виждам какво общо има това обаче със английските погроми от миналата година, когато всякакви англичани - бели, черни, зелени, крадоха гащи, касетофони и запалиха Лондон.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

ЕЙ ТИ НЕ РАЗБИРАШ ЛИ, ЧЕ СИ НИ ХАРЕСВА В БЪЛГАРИЯ И СМЕ ДОВОЛНИ - РАЗБЕРИ ГО И ХОДИ СЛОГУВАЙ НА АРИСТОКРАЦИЯТА, ИЛИ НАПРАВО ПУСНИ ТЕМА - БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ АНГЛИЯ ЧЕ ДА МОГА ДА ТЕ НАСОЛЯ ЕДНО ХУБАВО. А ПЪК ОЩЕ ПОВЕЧЕ НЕГОДУВАМ АКО НЯКОЙ, КОЙТО Е ОТИШЪЛ В ДРУГА СТРАНА И ОТ ТАМ ВИЖДА КАКВО БИЛО ВИДИШ ЛИ ТИ В АНГЛИЯ КАК СА, ПЪК В БЪЛГАРИЯ КАК СА - МЪЛЧИ СИ БЕ КРЕТЕН.

Да ме насолил... бе Свиньо такава :) Защо се ядосваш, какво дириш тука като не ме харесваш ?
Нали си наясно че цялата държава е на това дередже не зардаи мене - Аз съм един, заради такива като тебе - тъй като сте почти всички - Хейтър с голяма уста и нищо съществено като дела.

Бягай бърже от тука малчо, не "затъпявай" от идиотизма ми :)

Пс:
Даже и те ядосах не мога да се почувствам щастлив, теб всички те ядосват :)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Универсален простак си, няма смисъл въобще да ти говоря
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Аз чернокожи събратя нямам. Известно е, че от хиляди години българите сме европейски народ - т.е. бели. Брат мога да наричам родния си брат, събрат мога да наричам човек от моя народ. Не виждам какво общо има това обаче със английските погроми от миналата година, когато всякакви англичани - бели, черни, зелени, крадоха гащи, касетофони и запалиха Лондон.

И се попитай защо никога нищо не се е променило, и няма вероятно никога да се промени в живота ти.
Няма как да видиш промяна ако самия ти не се промениш, магарето от инат не става катър.

Сам ме правиш враг, и да мълча ще съм ти такъв - какво очакваш?
Да ти кажа - Евала, точно, прав си - греша.... няма как.
Разни хора, разни идеали. написал го е забележи - Българин.
Ще се усетите Вие, ама късно, кораба вече има пробойни, лодките са из водата ама не им обръщате внимание.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Ами хората имат различни позиции Монев, това не значи, че си ми враг. Все пак това е просто форум. Аз не искам да се променят много неща в личния ми живот, там си имам план. Бих искал да се промени държавата, в която живея и бих помогнал за нейната промяна в положителна насока. Това е.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

И се попитай защо никога нищо не се е променило, и няма вероятно никога да се промени в живота ти.
Няма как да видиш промяна ако самия ти не се промениш, магарето от инат не става катър.

Сам ме правиш враг, и да мълча ще съм ти такъв - какво очакваш?
Да ти кажа - Евала, точно, прав си - греша.... няма как.
Разни хора, разни идеали. написал го е забележи - Българин.
Ще се усетите Вие, ама късно, кораба вече има пробойни, лодките са из водата ама не им обръщате внимание.




Абе ний сме си постоянно в криза и вече сме си изградили имунитет,
ама каквато криза ги дебне англичаните, не знам кво ще правят тези изнежени копеленца
па ти Монев ше си първия нашенец, който ще преплава Ламанша и ще доприпка при майка си:rolleyes:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Искаш не е като да направиш нещо.

И не оставай с чувството че мразя България.
Мразя простотията, алкохолизма, неорганизираността!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Абе ний сме си постоянно в криза и вече сме си изградили имунитет,
ама каквато криза ги дебне англичаните, не знам кво ще правят тези изнежени копеленца
па ти Монев ше си първия който ще преплава Ламанша и ще доприпка при майка си:rolleyes:

Не можеш да си сигурен дали имам майка.
Предполагам с "майка" е възможно да визираш Родината ми - ще преплувам ламанша, атлантика па и ще летя като Феликс, един ден но не сега.
На България не и трябват такива хора - страхливци.

Не можеш и да слагаш под общ знаменател всички, та даже и чуждоземци, камо ли родоземци - знаеш. Няма как да са изнежени всички.
Мога да заявя че познавам доста големи хора от всякакви нации, не са канални плъхове (според БГ разбиранията ако не те дават на телевизора не си никой) но доста големи...
Градя си живота, имам задни мисли, цели и друго - разликите са че си създавам бъдещето - не чакам на някой докато по цял ден крещя недовлен, без да има кой да ме чуе - И Арменсия поп го няма.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Стига си говорил за себе си бе, простак, не виждаш ли, че те иронизират всички
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

@myselfmonev, Търси проблема в теб, не в другите, виж тук от един двама лизачи дето ти гледат репа, и се мажат няма никой друг който да е съгласен с теб. Защо можеш да си отговориш сам!
 

Горе