Никога не е късно да станеш за резил!

Прочетете първия пост и гласувайте


  • Общо гласове
    103
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Темата е доста добра, защото обхваща неразделна част от онлайн бизнеса. Дори е желателно, човек, добре запознат с електронното право и правилата за ползване на Facebook, да се изкаже. Говоря просто информативно, нямам предвид да се предяват изисквания от някоя от страните в сделката.
 
От: От: Никога не е късно да станеш за резил!

Ти понеже си много компетентен си продаваш страниците за жълти стинки и после ревеш че са ти малко парите?.. ти пикая на компетенцията тогава :)



Кой те накара да продаваш ? Майка ти ли ? Мутрите ли дойдоха?
Нуждаеш се от пари за спешна липосукция ли какво ?
Кой те накара се съгласиш бе?
За ко продаде сайта?
Дойде спая със бухалките ли какво? би ли те еба ли те какво стана?
Ви пикая на предприемачите...
Хем го сърби, хем го боли като се почеше...
Ще го продадеш и на 1/4 от цената щом ти е толкова акъла...
не сме те карали насила...
за какво ти е била тая фейсбук страница? за слава за ко ?
келеш
и сега ко... изсра парите и сайта го няма и дойде тук да ревеш у форума ли ?
ми да се съберем ида убием спая с камъни че ти е дал пари ли какво да направим ?
какво искаш от нас? да ти съберем още малко?
да го накараме да ти даде още толкова пари ли ?

КАЖИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КОМПЕТЕНТНИЯЯЯЯЯЯЯЯ

Ти май нещо много навътре го вземаш...? Нека да се уточним, че сайта не е продаден за "жълти стотинки", не знам защо реши обратното...ако не бях доволен от предложената цена нямаше да го продам. И за да ме разбереш добре ще ти го кажа в твой стил - набий си го добре в закостенялата кратуна - не аз рева за нещо, а този който е пуснал темата, така че питай него "какво иска от вас". И последно - не смятам повече да отговарям на човек, който започва изреченията си с малка буква и не знае "ко е туй" запетая... Аре със здраве.
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

много ме кефи кака си личи, кат тий бедна фантаСТИКАТА как като не ТИ идва нищо наум почваш като всички останли:
си чоплят цирея на задника и са чудят кака да опонират...
и най-лесното са фанат за правописа и пунтуацията!
ти кажа фло ем та сърби ем си фанал паяжината и ни пускаш.
По добре са фани там дет са ти били топките някога и почеши мой да та изкефи...
тук няма да ти стане кеф като четеш :) В че смисъл не знам за къф чеп влизаш тук още и четеш... мазохистин ли си къф си ?

КАК ДА НЕ РЕВЕШ КАТ СА ТРЪШКАТ КАТ ЗАКЛАНО ПИЛЕ В ПОЦИНКОВАНА КОФА ЧЕ СИ ГО ДАЛ ЗА БЕЗ ПАРИ?
Ти хем така, хем така...
последно доволен лиси или не си доволен?

кажи чи ни мога да спя вечечи колко време стана да та мисля ля?


п.п. Аве ей шматарок...ти и ти имаш препинателни грешки в последния си пост ля? Ни тъ лий срам да ми зееш на мен че съм имал? Туй се едно ти да са сърдиш на комшията че му миришат краката, а ти да не смееш да се наведеш даже да си изрежеш ноктите ля?
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Нямам намерение да продължавам спора за някакви пършиви 100 лева! Точка!
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Наистина невероятна дискусия за една феноменална страница с 140 фена :) Прекалено издребнявате вместо да гледате голямата картинка - в крайна сметка сайтът е продаден , сумата платена....кво толкова се заядохте за тази незначителна страничка дето всеки може да я направи за 2 часа с повече фенове...
 
Re: От: Никога не е късно да станеш за резил!

все пак като копуваш даден проект както саита тои включва и фенстраницата да е с него


http://MixFag.com/?ref=1145381 изкараи лесни пари от нет

http://ynikalno.free.bg/ саита се продава


Служи си ги поне в подписа, стига спами навсякъде с тези лесни пари и с този "сайт"
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

за 140 фена .. толко писане толко нерви пич зарежи не се занимавай повече НО имаче си прав няма как да трие страницата след като си купил проекта :)
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Нервите са много, но става въпрос и за отстояване на мнения.
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Наистина не си заслужава нервите, иначе напълно подкрепям тезата, че страницата е част от проекта!
 
Добре де за какъв чеп я вдигнахте тази стара тема, да си чета простотиите от преди 4 години и да се срамувам?
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Аз споделям мнение, не мисля, че трябва да се червиш, ако те притеснява ще си го изтрия?
 
Ааа той тоя Айран преди теб е за бой, ти и да изтриеш ползи няма, по-добре да имаш да даваш.
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Ней оактуално нопък темата отворена тъйчи може са изходите ма пускайте водътъ
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Според мен групата трябва да върви със сайта, но е въпрос най-вече на лична договорка още в самото начало. Но 100 фена за 100 лева... Е, ние с моя партньор купихме за 120 група с 12 000 фена преди време. Въпреки че и това не означава нищо, зависи как са събрани и каква е ефективността. За 10 долара на ден Фейсбук може да ти докара 50-200 фена дневно и то активни потребители. Като е решил, да трие страницата, колко му е да направиш нова. :)
 
От: Никога не е късно да станеш за резил!

Мисля, че тоя линк пасва идеално на тази тема:
olx.bg/forum/topic/?t=162218
OLX с цената на това, да си правят реклама, почват ужасно да се излагат с подобни теми във форума им. Направо се разглобих, като го зачетох това :)
ПС: Сори, но не мога да пращам линкове. Ще трябва да се копира.
 
От: От: Никога не е късно да станеш за резил!

Първо страницата не е активна и второ оставете човека, не иска да се пише по стара тема...
Мисля, че тоя линк пасва идеално на тази тема:
olx.bg/forum/topic/?t=162218
OLX с цената на това, да си правят реклама, почват ужасно да се излагат с подобни теми във форума им. Направо се разглобих, като го зачетох това :)
ПС: Сори, но не мога да пращам линкове. Ще трябва да се копира.
 

Горе