Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Може ли специалистите да му обеснят набързо, защо в Швеция няма италиански сценариий при положение, че първите случаи там са от края на февруари? А откачените шведи не са взели никакви мерки, освен, да забранят събирания над 500 човека и груповия секс? И в беларус е същото, но няма да го давам за пример, че там не е много сигурно...
А ти ми обясни защо в Англия има италианския сценарий след като и те искаха всички да го проболедуват в началото ?
 
Може ли специалистите да му обеснят набързо, защо в Швеция няма италиански сценариий при положение, че първите случаи там са от края на февруари? А откачените шведи не са взели никакви мерки, освен, да забранят събирания над 500 човека и груповия секс? И в беларус е същото, но няма да го давам за пример, че там не е много сигурно...

Нееем идея, но ми е интересно как се контролира забраната за груповия кекс :D
 
Нищо не почва да ми се изяснява, изяснява ми се обаче, че нямаш представа от мащаба на света, щом изобщо си допуснал, че в щатите умират по 9000 човека на месец.
Ти защото много имаш , каза че при 7 милиони заразени в България ще има между 49 и 1300 умрели. В момента в световен мащаб има 1,072,860 заразени и 56,904 умрели.
 
Може ли специалистите да му обеснят набързо, защо в Швеция няма италиански сценариий при положение, че първите случаи там са от края на февруари? А откачените шведи не са взели никакви мерки, освен, да забранят събирания над 500 човека и груповия секс? И в беларус е същото, но няма да го давам за пример, че там не е много сигурно...

Не си в час с материала. Следя ги такива "изключения" и вече от седмица - всичко над 50 човека е забранено. Училища и университети също са затворени. Повечето държави го опитаха този сценарий и гарантирам, че Швеция няма да е изключение от правилото. ;)
Имат 6000 и нещо заразени и графата, която гледате всички: Deaths/1M pop показва, че са на 13-то място от общо стотици.

Среден ръст от 10% новооткрити болни всеки ден и 6% смъртност. Излекуваните към момента са почти два пъти по-малко от починалите. А като филтрираш по критични случаи - топ 10.

Ето ги и двете им графики:
Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

ПС: @biaaro, обещаваш ли, ако не продължат да
не са взели никакви мерки
да се извиниш публично тук и да спреш да се изказваш като последна инстанция в тази тема? :)
 
Почва на дебилизъм да отива вашето. Колко пъти трябва да се похилядни, че това са официално регистрирани случаи, не всички заразени. Генерала ви каза, че на всеки 2-ма регистрирани има по 12 нерегистрирани, а вероятно и много повече. Това кога ще почне да се разбира от агитката на смърта?


Ти защото много имаш , каза че при 7 милиони заразени в България ще има между 49 и 1300 умрели. В момента в световен мащаб има 1,072,860 заразени и 56,904 умрели.
 
След време, когато всичко се изясни и ми докажете категорично, че аз не съм бил прав, ще се призная за идиот публично за финал на темата. От вас очаквам същото!


Не си в час с материала. Следя ги такива "изключения" и вече от седмица - всичко над 50 човека е забранено. Училища и университети също са затворени. Повечето държави го опитаха този сценарий и гарантирам, че Швеция няма да е изключение от правилото. ;)
Имат 6000 и нещо заразени и графата, която гледате всички: Deaths/1M pop показва, че са на 13-то място от общо стотици.

Среден ръст от 10% новооткрити болни всеки ден и 6% смъртност. Излекуваните към момента са почти два пъти по-малко от починалите. А като филтрираш по критични случаи - топ 10.

Ето ги и двете им графики:
Виж файлът 19029

Виж файлът 19030

ПС: @biaaro, обещаваш ли, ако не продължат да

да се извиниш публично тук и да спреш да се изказваш като последна инстанция в тази тема? :)
 
Шведското правителство изцяло разчита на съвеста и отговорното поведение на шведите!

Нееем идея, но ми е интересно как се контролира забраната за груповия кекс :D
 
Почва на дебилизъм да отива вашето. Колко пъти трябва да се похилядни, че това са официално регистрирани случаи, не всички заразени. Генерала ви каза, че на всеки 2-ма регистрирани има по 12 нерегистрирани, а вероятно и много повече. Това кога ще почне да се разбира от агитката на смърта?
Ако ще заразените да са 20 пъти повече , няма как 7 милиона заразени да починат 1300 човека , разбираш ли ?
 
Може ли специалистите да му обеснят набързо, защо в Швеция няма италиански сценариий при положение, че първите случаи там са от края на февруари? А откачените шведи не са взели никакви мерки, освен, да забранят събирания над 500 човека и груповия секс? И в беларус е същото, но няма да го давам за пример, че там не е много сигурно...
Интересно е това наистина. Тепърва ще се търси отговор от хората, които са компетентни по този въпрос. А сега да попитам нещо нанди, според твоята теория нанди за нов световен ред, по горенаписаното излиза че няма да хване Швеция и Беларус? Въпросът ми е това валидно ли е за твоята теория? Целия свят с нов световен ред без Швеция, Беларус и евентуално още няколко страни?
Въпросът е валиден и за другите конспиративни теории, които развиваш, ако решиш да кажеш че не си казала такова нещо.
 
Може ли специалистите да му обеснят набързо, защо в Швеция няма италиански сценариий при положение, че първите случаи там са от края на февруари? А откачените шведи не са взели никакви мерки, освен, да забранят събирания над 500 човека и груповия секс? И в беларус е същото, но няма да го давам за пример, че там не е много сигурно...
От днеска почти всички в Швеция не излизат а повечето фирми са затворени въпреки че нямат наложени мерки хората сами са предприели тези мерки! Имат огомен ръст на безработица в момента.
 
Къде мога да се запозная и аз с нововъведените мерки в Швеция?


От днеска почти всички в Швеция не излизат а повечето фирми са затворени въпреки че нямат наложени мерки хората сами са предприели тези мерки! Имат огомен ръст на безработица в момента.
 
А сега да попитам нещо нанди, според твоята теория нанди за нов световен ред, по горенаписаното излиза че няма да хване Швеция и Беларус? Въпросът ми е това валидно ли е за твоята теория? Целия свят с нов световен ред без Швеция, Беларус и евентуално още няколко страни?
Теорията не е моя, така че не знам точно какъв е сценарият. Допускам, че масовата психоза ще обхване населението и там, но е факт, че се занимаваме с една изкуствено създадена ситуация. Ситуация, която подреди света в една редица, уплаши хората, направи ги послушни и изключително агресивни и мнителни един към друг. Темата е живата илюстрация на казаното.
Нямам идея каква е целта - един ден ще научим, или поне тези от нас, които търсят истината, а не се водят сляпо по приказки на "авторитети" със съмнителен морал и цели.

Едно ми е чудно, обаче - какви хора сте вие, бе? Вие сте рекордьори, шампиони, уникати. Нормалният човек има много по-нисък предел на стрес. Дори при реална заплаха (а не мнима, каквато имаме в момента), след няколко дни хората се връщат към нормално състояние или стават апатични. Вие ще направите месец в това състояние. Ще умрете от стреса, а не от вирус, който не сме сигурни дали го има, защото PCR тестовете не ловят COVID-19, а реагират на всички корона вируси, каквито повечето от нас имат.

п.с. Преди да сте ми ревнали с тъпите въпроси, изгледайте клипа, постнат от Калоян Христов. Дава тема за размисъл, поради което се съмнявам, че ще си направите труда. Вие не гледате нищо, което може да ви успокои.
 
Къде мога да се запозная и аз с нововъведените мерки в Швеция?
Аз мога да дам надеждна информация по въпроса. Просто ще звънна на приятелите в Гьотеборг.
 
Докато се ровчкам да видя какво са въвели шведите днес се натъкнах на още един смущаващ парадокс. Швеция и Дания са изключително близки държави., и като свързаност, и като демография и като всичко, това се знае, само дето едните са два пъти повече от другите. Така, Дания въвеждат драконовски мерки още от самото начало, като при нас, че и по строги. Шведите се правят на умраля лисица до последно, ако се предприели нещо то е съвсем от скоро.. Защо два толкова различни подхода имат толкова сходни резултати. Защо едните не са като Италия, а другите като Корея. Защо?
 
Теорията не е моя, така че не знам точно какъв е сценарият. Допускам, че масовата психоза ще обхване населението и там, но е факт, че се занимаваме с една изкуствено създадена ситуация. Ситуация, която подреди света в една редица, уплаши хората, направи ги послушни и изключително агресивни и мнителни един към друг. Темата е живата илюстрация на казаното.
Нямам идея каква е целта - един ден ще научим, или поне тези от нас, които търсят истината, а не се водят сляпо по приказки на "авторитети" със съмнителен морал и цели.

Едно ми е чудно, обаче - какви хора сте вие, бе? Вие сте рекордьори, шампиони, уникати. Нормалният човек има много по-нисък предел на стрес. Дори при реална заплаха (а не мнима, каквато имаме в момента), след няколко дни хората се връщат към нормално състояние или стават апатични. Вие ще направите месец в това състояние. Ще умрете от стреса, а не от вирус, който не сме сигурни дали го има, защото PCR тестовете не ловят COVID-19, а реагират на всички корона вируси, каквито повечето от нас имат.

п.с. Преди да сте ми ревнали с тъпите въпроси, изгледайте клипа, постнат от Калоян Христов. Дава тема за размисъл, поради което се съмнявам, че ще си направите труда. Вие не гледате нищо, което може да ви успокои.
Значи да не се водим по приказките на тези дето са на мнение , че вируса е опасен, а да се водим по приказките на тези, които смятат, че вируса не е опасен.... страхотна логика! Твоите любимци ЮК с началната теза за общ имунитет - днеска за сега са 680 умрели. Франция втори пореден ден над 1000 починали за ден.
 
Шведите не са въдели нищо като законни мерки хората сами ги предприемат иначе само автомобилната група волво и сас са освободили 37 000 работника на борсата.
 
Твоите любимци ЮК с началната теза за общ имунитет - днеска за сега са 680 умрели.
Да, знаем ги... Блъснатият от влак човек почина ОТ COVID-19 ;)
 
Аз залагам, че Франция ще са следващите шампиони в Европа.
qp07hmzgxmq41.png
 
Статус
Not open for further replies.

Горе