Паметника на Съветската Армия!

Колкото до ЕС - глупост беше това от тяхна страна.

Не е глупост то - лъжата и дезинформацията не може да е друга гледна точка. Демокрацията какво общо има - онези си говорят каквото им кажат така или иначе, но никой не е длъжен да ги излъчва и разпространява. Плюс това прекъсването на телевизиите беше поотделно - първо един канал, после 2, сега 4-5 общо - факт, че много от операторите директно отрязаха достъпа до всички руски телевизии, за да не мислят занапред и да не се притесняват дали са спазили нещата като хората.
 
Ще почна от там, че в Русия отдавна няма нищо комунистическо останало!
Хич няма. Демокрация със силно влияние на тоталитаризъм. И за да си мислим, че няма никакви съвпадения да видим кои други "демократични" държави от ООН са подкрепили Русия в т.нар. "военни действия" в Украйна. Това са: Belarus, North Korea, Syria, Eritrea. Скептичен съм нещо. :D

Съгласна, ама какво имаме в момента? Това демокрация ли е?
Демокрацията е такава такава, каквато сам си я прилагаш. Същото важи за всичко останало. Предпочитам демокрацията на запада, отколкото тази на изтока, която я виждаме колко е демокрация. ;)
п.с. пак се връщам на дядо (лека му пръст): спорехме много разпалено преди първите ''демократични'' избори. Той крещеше като обезумял: ''как ще гласувате за фашистите, ония с брадите?!", а ние наивно, по детски ''ма, дядо, какви фашисти - те са демократи?''. Ами, много прозорлив се оказа човекът. Фашисти си излязоха.
Мир на духа му, но това не са думи на човек живял на запад и видял какво точно е демокрация. ;)
Моя беше скептичен, но в последствие се адаптира и дори създаде бизнес. Другите, които не успяха да го приемат и да се адаптират, обикновено са на това мнение. Жалко....наистина.
 
Ако това ви е основен довод за фашизъм, явно нямате реални такива.
Я, да се върнем на ковид-периода. Тва, което направиха в ЕС по-демократично ли беше от действията в Китай? В Австрия затвориха всички, които отказаха да се включат в експеримента. Пропуски за достъп до улици, магазини, заведения, учреждения - тва демокрация ли е? Сега готвят общоевропейски СЕМ, който ще цензурира не само телевизии, но и интернет медии. Това демокрацията, за която мечтахме ли е?

И понеже много ревете за руските опозиционни журналисти, я да попитам кво става с Асанж? Един Гонзало Лира, прост ютубър, гние в нацистки затвор, ама ние се борим за ''украинската демокрация" - Нанси Пелоси.

Двойният ви аршин за мерене на демокрация доста започва да писва.
 
Някои си мислят, че демокрацията е свободия. По същата логика да питаме Литвиненко - а да, той пък взе, че изпи чай с плутоний и умря.
https://www.youtube.com/@serpentza/videos

Като повторите лъжата за нацизма - няма как да стане истина, ако ще и 10 години да го повтаряте - отдавна доказана лъжа и пропаганда.



Пропуски за достъп до улици, магазини, заведения, учреждения - тва демокрация ли е?
Демокрация е
 
Последно редактирано:
Като ''терористи'' класифицираме днес борците срещу фашизма - мноо ясно. Затва нема се сърдите, че сте в графа ''фашисти''.
На вас и на жендърите навсякъде ви се привиждат фашисти, не се обиждам, казано от вас го приемам за комплимент. И е национал-СОЦИАЛИЗЪМ, фашизъм е имало само в Италия.

Моите уважения, но този ако е българин е национален предател и трябва да бъде линчуван за това че развява чуждо знаме в центъра на столицата ни!
Кво линчуване, трябват му 2 шамара на тоя лешпер и ще се напикае, ще забрави знамена и всичко.

Тинтири-минтири.
"Класа"-та е заложена във фашистката идеология.
След като разбрахме, че е добре да се надупиш на тоя с повечето заслуги и че ВМРО са фашисти, сега ново 20. Барем се запознай с идеологията на която се кефиш.

Класовата борба е основна концепция на марксистката политическа философия. Тя се стреми да обясни историческите въпроси и икономическите напрежения в едно общество, разделено на антагонистични социални класи.

Комунизъм - социално и политическо движение, поставящо си за цел създаването на безкласово общество, основано на общата собственост на средствата за производство,


Ама наричай го както си искаш.
В случая имаме поредният и закономерен край на строй, който очевидно не е работел добре.
Така е, очевидно комунизма не е работил добре и е настъпил закономерния му край.


пп. Относно монархията и френската революция, през 1790г. френският адвокат и революционер Пиер Вернио казва:Революцията изяжда децата си“.
 
Последно редактирано:
На вас и на жендърите навсякъде ви се привиждат фашисти, не се обиждам, казано от вас го приемам за комплимент. И е национал-СОЦИАЛИЗЪМ, фашизъм е имало само в Италия.


Кво линчуване, трябват му 2 шамара на тоя лешпер и ще се напикае, ще забрави знамена и всичко.


След като разбрахме, че е добре да се надупиш на тоя с повечето заслуги и че ВМРО са фашисти, сега ново 20. Барем се запознай с идеологията на която се кефиш.





Така е, очевидно комунизма не е работил добре и е настъпил закономерния му край.


пп. Относно монархията и френската революция, през 1790г. френският адвокат и революционер Пиер Вернио казва:Революцията изяжда децата си“.
Явно цитираш някой, който съм блокнал, защото не ми се четат глупости, но не се връзвай. Дори не е нужно да чета цитатите, за да видя, че доста посредствено същество водиш словестно самоубийство. ;)
 
Ако някой иска да се включва или да дава репорти: https://www.facebook.com/groups/1515761415827056/

Разгледайте добре съдържанието на групата. Олигофрени пълни. ;)
Доносничеството беше най-благодатната активност по времето на соца. Нищо старо не е забравено, пишман-демократи..

Между другото, можете да репортвате и охраната на американските паметници, която е постоянна от край време. Олигофрени пълни.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Доносничеството беше най-благодатната активност по времето на соца. Нищо старо не е забравено, пишман-демократи..

Между другото, можете да репортвате и охраната на американските паметници, която е постоянна от край време. Олигофрени пълни.
Да, и това може да рипортвате, съгласен съм. ;)
 
Да, и това може да рипортвате, съгласен съм. ;)
Кое обаче пропуснахте да рипортвате? Списъците за убиване на миротворец.

Твърде демократични са, за да реагирате. Виж, некви хора пазят паметник - ужас! Застрашават евро-атлантическите ценности, демек русофобията. Пускайте, пускайте... Само така ще спрете врага.
 
Кое обаче пропуснахте да рипортвате? Списъците за убиване на миротворец.

Твърде демократични са, за да реагирате. Виж, некви хора пазят паметник - ужас! Застрашават евро-атлантическите ценности, демек русофобията. Пускайте, пускайте... Само така ще спрете врага.
Като я намериш и я шернеш, ще я "уважим", не бери грижа. ;)

Демократични сме, каквото ни е мисленето, за агресия, уж разчитаме на създадени органи да реагират, ако не успеят, народа се впуска.
И за това ли трябва да дадем примери?
 
Изобщо и не продължавай, като ще почнеш с това. Нямат право на протести, нямат право да споменават войната, критикуващите управлението са по затворите. Не знам дали има държава с убити повече журналисти и неудобни на властта хора, опозицията е мачкана и репресирана и.т.н. Този списък може да продължи с дължина като за книга.
Да, прав си така ни казват, че е ! Но ти кога се върна от там? Защото аз си спомням, че по НТВ и БТВ как обявиха, че Путин е болен от рак и е на смъртно легло! Виках си еха, край свърши се, но уви имал приятели Израел и го оправили с магическо хапче! И всичко това по националните медии!
Чакай да се сетя и друго един руски генерал бе пленяван два пъти от украинците и поне три пъти умираше на фронта. Сигурно е далечен роднина на Дънкан Маклауд, защото сега човека е в Сирия!
Честно да ти кажа, започвам да си мисля, че всичко е един медиен филм в който всички вярваме!
Но аз съм сигурен, че ти си се върнал вчера от Русия и ще дадеш нови данни, нали?
 
Да, с подкрепата на руския посланик и на БРП. През цялата война сме запазили неутралитет към СССР, не както го изкарваш в последния момент, щото идвала армията им. Както казах, комунягите също са си сътрудничели с нацистите, та не е като да са някъв съдник на нас.
Говориш за предното.., тая подкрепа е била за идеята да се обяви неутралитет. Е, тая идея се проточва във времето и мустакатия Гошо ги нахоква, че ги праят на шматки и да не се занимават с тях. Запазили сме "добри дипломатически отношения", а като съюзник.. не знам колко точно си неутрален. Не аз го изкарвам така.. провери след коя битка е обявен неутралитета.. ма късно е било либе за китка...


Цанков е предобрил манджата, факт, но всичко това е в следствие на атентата в Св. Неделя (най-големия терористичен акт в историята ни), където е имало погребение на генерал убит от същите комуняги, а преди това е имало и атентат срещу Цар Борис. Още тогава комунистите/анархистите са финансирани от Коминтерна и работещи против националния интерес, тяхното преследване и не допускане до властта е добро за България. Същите като днешните леви марксисти... и те са интернационално движение, идеологията им е над държавата, това което умеят да правят е да рушат традициите и ценностите в обществата. Не разбирам как може да си против тях, а да подкрепяш предшествениците им, създали тия движения.

Реално интернационал-социалистите са против национал-социалистите, а и двете страни почиват на една и съща идеология.
Локуми.. друга интересна тема, ама за по-натам. Иначе очаквах да си изкараш контекста.., а именно че тва последното правителство дето е било съставено от опозицията.. не е точно опозиция.

Не знам, питай Г. Димитров:

Виж файлът 30116
Шго питам, да си призная трудно ми е с тия документи, даже писах на ДА, къде общодостъпно да ги намеря.

Предполагам ти като виждаш цифрите, мое да споделиш поне колко са общите бройки от "още многото списъци", да не са окаже обаче, че е поредната фантазия на база скрийншотчета от видеото, че резила ше е голем.
 
Последно редактирано:
Чакай да се сетя и друго
Призракът на Киев
Нацистите се ''евакуират'' от Азовстал
''Непредизвикана'' руска агресия
Русия сама взривява Северен потк 1 и 2
Путин и Белова отвличат украински деца и ги изселват в Русия, откъсвайки ги от семействата им. В същото време над 200 000 украински деца се водят безследно изчезнали....
 

Горе