Паметника на Съветската Армия!

Баш за тва е, напомня ни за престъпния режим, затова е турен на пъпа на столицата, най-висок от всички останали. Вижда се по обществените реакции. Май разговора се изчерпа, тъпчем едно и също нещо.


Обобщаващ е само в твоята фантазия, на единия пише "Списък №1" на другия "Списък №3", след което авторите споменават "друг списък", където вече се вижда 152 пореден номер. Ако имаше обобщаващ списък, щяха да цитират само него, а не всички по отделно па накрая и него. Продължавай с фантазиите.


Ма то па ше се напомня, даже и музей ще има ма ще се напомня не само саможертвата, а и престъпленията, нали историята се гледа обективно.

пп. Моята борба съм я чел, не е лоша книжката ма пак си е социализъм, не ме грабва... виж теб би трябвало щото си фен на социализма.
Какво му обясняваш на този русофил непоправим. Да отива това недоразумение в музея и да ходят само такива като него, които милеят за това да ги клатят Рашки.

Положението е: фашиста вика дръжте фашиста.
 
Хахаха. Промита работа. Явно соц. историята е взела своя връх измежду слабите мозъци.

Нали си наясно, че мнението ти няма никаква стойност? :)
 
Баш за тва е, напомня ни за престъпния режим, затова е турен на пъпа на столицата, най-висок от всички останали. Вижда се по обществените реакции. Май разговора се изчерпа, тъпчем едно и също нещо.
Тъпчем да. Поне се видя колко сме запознати с историята. То и тва се вижда по обществените реакции: "ти би ли са снимал там".

Обобщаващ е само в твоята фантазия, на единия пише "Списък №1" на другия "Списък №3", след което авторите споменават "друг списък", където вече се вижда 152 пореден номер. Ако имаше обобщаващ списък, щяха да цитират само него, а не всички по отделно па накрая и него. Продължавай с фантазиите.
Когато не си видял нещо и ползваш думичката "може" е предположение.

Списъците са доста и достигат всеки до трицифрени поредни номера
Когато не си видял нещо и правиш горното заключение е фантазия.
 
авторите на филма говорят за списък с над 150 имена... т.е. 152, може би е обобщаващ.

Когато не си видял нещо и ползваш думичката "може" е предположение.
Така де... и аз тва казвам.

Когато авторите говорят и показват 3 списъка, наименувани всеки различно, а един без име... да кажеш, че може би е обобщаваш е фантазия.
 
Последно редактирано:
Така де... и аз тва казвам.

Кое пак не разбра, аз казвам може би.. щото не съм ги видял - т.е. предполагам. Ти също не си ги видял, но твърдиш че списъците са доста, всеки достигал до трицифрени поредни номера - т.е. фантазия.
 
Кое пак не разбра, аз казвам може би.. щото не съм ги видял - т.е. предполагам. Ти също не си ги видял, но твърдиш че списъците са доста, всеки достигал до трицифрени поредни номера - т.е. фантазия.
Ами явно са доста, имаш 3, а щом единия е до 150 се предполага, че и другите са г/д толкова. Имаш под единия "продължават да постъпват оплаквания" имаш и оплакването на Димитров, че "зачестяват случаите..."
 
ae6a291f432d71839ae9f703a8fd6b27.gif
 
Последно редактирано:
Смей се Славчев. Аз на твое място щях да си отделя времето да си преведа аматьорските сайтове ... Щото е много европейско да оставиш така Leave a comment, Read more, Search..... :D големи про-та, няма що. Кой знае още какво други бъгавини имаш по тях. Как намирате време и за тук, като нещата са ви така забатачени, не знам. :)

@EGraphix , не спори с глупаци. Има голяма вероятност и ти да минеш на тяхното ниво.

И пак ще им го пусна, но това е само евро пропаганда:

 
Смей се Славчев. Аз на твое място щях да си отделя времето да си преведа аматьорските сайтове ... Щото е много европейско да оставиш така Leave a comment, Read more, Search..... :D големи про-та, няма що. Кой знае още какво други бъгавини имаш по тях. Как намирате време и за тук, като нещата са ви така забатачени, не знам. :)
Каза го тролчето, което по цял ден спами, щото му е широко около врата :D:D:D

Толкова си плосък и безидеен, че няма на къде. Мненията ти се изчерпват до "твоето виждане", последвано от някое тъпо меме, а ако и там не ти обърнат внимание се минава към обидите.

Ти си по-зле и от дефа, принос -10

Айде бегай да бачкаш, че шефчето да не ти направи някоя проверка ;)
 
Последно редактирано:
Ти си по-зле и то дефа, принос -10
Съм категорично против да се правят подобни аналогии. В постовете на Дафни чат-пат се прокрадва някаква логика. :confused:
 
Съм категорично против да се правят подобни аналогии. В постовете на Дафни чат-пат се прокрадва някаква логика. :confused:
Урудът про-руски. И точно руската подлога да говори за чуждопоклонничество е някакъв извратен виц. ;)
 
Урудът про-руски. И точно руската подлога да говори за чуждопоклонничество е някакъв извратен виц. ;)
Обидите - последното убежище на импотента. ;)
 
Тва баш па от Плевенчани не съм го очаквал, тцтц, вместо да са благодарни те глей кви ги вършат... ако имаше кураж да се направи из цяла България, ся нямаше да подскачат соц-носталгици по форуми и палатки, а всичко щеше да е мирно и тихо.

Сега монумента е превърнат в истински паметник с героя от Дойран на върха - Владимир Вазов, а отдолу български войници.

Плевен 1993 г Альоша е свален без палатки, без документи и претопен.

1692270796883.png
48568c7c7b9d38fbac8fc8b42b5f0d0d.jpg
 

Прикачени файлове

  • 1692271201336.png
    1692271201336.png
    800.7 KB · Преглеждания: 0
Демокрацийо... Шепа лумпени си развяват байрака, а останалите стоим и гледаме цирка на ЛГБТ+ обществото

 
Демокрацийо... Шепа лумпени си развяват байрака, а останалите стоим и гледаме цирка на ЛГБТ+ обществото

Тва кво общо има с темата, освен че на МОЧА се събира ЛГБТ+ обществото ?
 
Тва кво общо има с темата, освен че на МОЧА се събира ЛГБТ+ обществото ?
Общото е, че една шепа назначени (а не избрани) паразити взимат решения, които противоречат на волята на по-голямата част от българското общество. Същите са се клели, че ''в действията си винаги ще се ръководят от волята на българския народ'', Това ги прави не само родоотстъпници, но и клетвопрестъпници. По нашенски - боклук. ;)

1692281767807.png
 
Общото е, че една шепа назначени (а не избрани) паразити взимат решения, които противоречат на волята на по-голямата част от българското общество. Същите са се клели, че ''в действията си винаги ще се ръководят от волята на българския народ'', Това ги прави не само родоотстъпници, но и клетвопрестъпници. По нашенски - боклук. ;)
Ми хубава фантазия ма волята на народа ги е пратила в парламента и имат мнозинство, а вие мое само си ревете като либералите с избирането на Тръмп и да ходите 10 човека на палатки. И пак не разбирам, кое е общото с темата?

пп. Само като прочетеш фейка за Стоянов и латиницта ти става ясно къв бъркоч е надолу...

1692281972784.png
 
Последно редактирано:
ма волята на народа ги е пратила в парламента
Верно ли, бе? Дори жалките 619 592 гласа не са представителна извадка, а да не забравяме, че повече от половината са фалшиви. Сам Киро си каза - 7-10% реални.

Апа, аналогията ти с Тръмп е толкова куца, че дори няма да се хабя да я коментирам.
 
Верно ли, бе? Дори жалките 619 592 гласа не са представителна извадка, а да не забравяме, че повече от половината са фалшиви. Сам Киро си каза - 7-10% реални.
Ми значи другите не подкрепят никой, явно не виждат свой представител, ма ти в твоите фантазии ги тури при русофилите и соц-носталгиците. Кат не ти харесва, вади палатката...

Или знамето...

1692283992135.png
 
Последно редактирано:

Горе