Сектата на ковидитите

Човек трябва да е сляп, за да не види, че тоя е един обикновен службогонец, който гони материалната изгода. От първия ден на епидемията твърди неща които му носят само и единствено лична изгода.
За това ли Тиквата, а и всички политици, бизнесмени и популярни личности ходят при него, като имат проблеми с инфекции. Значи той нищо не разбира, ама моите внуци (на Тулупа) ще ги лекува той.... Айде да ги ползваме тея глави малко, а?

Ти разбра ли в крайна сметка от къде Борисов се познава с Мангъров?
 
Айде да ги ползваме тея глави малко, а?
"ВСИЧКИ ХОРА СА НОСИТЕЛИ НА ИНТЕЛЕКТ, НО ПРИ МНОЗИНА Е БЕЗСИМПТОМНО..."
М. Булгаков "Кучешко сърце"
 
„Проведох разговор с доц. Мангъров още вчера и лично съм го помолил активно да се включи в битката с коронавируса. Той пое този ангажимент и има заповед от вчера за началник в клиниката, в която се лекуват всички пациенти с коронавирус в тази болница. Единственото ми изискване е да спазва строгите противоепидемични мерки и носенето на предпазни средства”, заяви проф.д-р Костадин Ангелов, министър на здравеопазването.

Източник
Да де и той не ги спазва , а слага само маска. Каква му е идеята при положение че теорията е всички да се разболеем и да го преминем ? Защо отлага неизбежното - нали тука феновете му се спукаха да пищят против маските ? А сега гурото сложи маска - що така ?
 
А сега гурото сложи маска - що така ?
Това е един наистина хм... блестящ въпрос. :)
Гурото е лекар и я слага в болнично заведение, където правилникът му го налага. Видя се, че в градския транспорт не я носи. Ако очакваш да се откажем от него, понеже през първия ден е влязъл в ковид отделението с маска - доста грешиш.
 
За всички, мислещи, че вирусът е грипче. За един ден почина съседът ни. Здрав, прав човек на 55. Допреди 2 дни си се разхождаше.
Вие си правете изводите. Чешайте си езиците, но се пазете.
И не, не е имал заболявания.
 
За всички, мислещи, че вирусът е грипче. За един ден почина съседът ни. Здрав, прав човек на 55. Допреди 2 дни си се разхождаше.
Вие си правете изводите. Чешайте си езиците, но се пазете.
И не, не е имал заболявания.
Жалко за човека, наистина. А спазваше ли стриктно мерките - носеше ли маска? Не се заяждам, сериозно питам.
 
Тъй като се наблюдава едно разделение и част от хората са на страната на Мангъров другата на щаба ... нека се замислим че и Мангъров и Мутафчийски и 90% от щаба са учили по соца, като през годините до сега не знам колко са се обогатявали с информация за новите мутации. Така че който и да изберете да слушате ще сте в грешка.

Най-правилното нещо според мен, когато се изправяме срещу нещо непознато е превенцията .. дистанция, маски, дисциплина. Дори и с 1% да намаляват възможността за зарязяване/разпространение .. си е 1%
 
Това е един наистина хм... блестящ въпрос. :)
Гурото е лекар и я слага в болнично заведение, където правилникът му го налага. Видя се, че в градския транспорт не я носи. Ако очакваш да се откажем от него, понеже през първия ден е влязъл в ковид отделението с маска - доста грешиш.
Принципен в болнично заведение, но безпринципен в автобуса. Интересно ми защо дори в болницата я слага - така не забавя ли стадния имунитет ? Или сега вече мантрата е друга ? В крайна сметка гурото за това е гуро - каквото и да направи , последователите пак са зад него и пеят - О велики! ;)
 
нека се замислим че и Мангъров и Мутафчийски и 90% от щаба са учили по соца, като през годините до сега не знам колко са се обогатявали с информация за новите мутации. Така че който и да изберете да слушате ще сте в грешка.
Е, не мисля, че практикуващи лекари са в тотална изолация относно новите открития в медицината - това е несериозно. Колкото до конкретния избор кого да слушаме - коремен хирург или вирусолог по отношение на вирусна инфекция - мисля, че изборът е логичен. ;)

Принципен в болнично заведение, но безпринципен в автобуса.
Бърни, верно ли?:)
В автобуса той е редови пътник, но в болницата е професионалист. Още повече, ботокса му се е примолил да спазва указанията за работа и той е обещал. Нищо, че не е спазил напълно и това обещание. Влязъл е без ръкавици :)
 
Интересно е защо въобще и маска слага - какво стана с имунитета и че всеки трябва да го прекара? Нанди ти сега след като идола ти сложи маска , ще сложиш ли ?
Маската пази от много бактериални заразявания. Затова от край време докторите слагат маски в инфекциозните отделения (предметът докторска или хирургична маска не е измислен по случай ковид). Не виждам нещо ненормално в подобен вид действия на места, където подобни зарази във въздуха се очаква да са в пъти по-големи.
Същото е например положението с маските за заварчиците - ползват се там, където има нужда.
 
Бърни, верно ли?:)
В автобуса той е редови пътник, но в болницата е професионалист. Още повече, ботокса му се е примолил да спазва указанията за работа и той е обещал. Нищо, че не е спазил напълно и това обещание. Влязъл е без ръкавици :)
Нали тоя професионалист каза че трябва всички да го изкараме ковида - от какво се пази тогава с безполезната маска ? Или вече няма да правим стадиен имунитет - на какво мнение е професионалиста сега ?
 
Нали тоя професионалист каза че трябва всички да го изкараме ковида - от какво се пази тогава с безполезната маска ? Или вече няма да правим стадиен имунитет - на какво мнение е професионалиста сега ?
Ко се правиш на луд? Нали травестита го накара? Не мога да ви разбера логиката тоя път. Що не носи, що не носи, сега що носи... Това ли е най важното?
 
Реално няма втора вълна. Вируса никъде не е ходил, че да се връща на вълни. Спирането на масовото тестване намалява и случайте.
 
Нещо много важно не разбрахме от филма: Какво се случва със сополите и слюнката, когато си кихнеш в маската? Сваляш ли я, за да я смениш и почистиш себе си, или си джиткаш цял ден така? Ами ако нямаш резервна? Ами ако носиш вируса и си кихаш в маската, или просто говориш? Поглъщайки отново вирусните частици, в по-голяма безопасност ли си? А хората около теб?

Разбрахме обаче, че трябва обезателно да се ваксинираме. Нищо, че ваксината още не е преминала клиничните изпитания и е правена "в пристъп на лудост по време на буря". Трябва! За да придобием стаден имунитет. Странно, стадният имунитет вече не е мръсна дума - що така?
 
След прелистването на 5-6 страници назад и бърз преглед през профила ти не успях да открия този пост Ако може линк.
Ако не е нещо УАУ - не си прави труда да го търсиш. ;) особено щом д-р менгеле вече е шеФ. Няма нищо чудно в това някоя сестра във ВМА да има по-различно мнение. Ако толкова вярва в него - излиза с името си и защитава тезата (както прави д-р менгеле).
Няма нищо УАУ - просто няколко хиляди хора в постоянен контакт 24 часа в денонощие без заразени или смъртни случай. И това преди измисления локдаун. И не е сестра ми и съпруга и не са медицински сестри във ВМА.
 
Реално няма втора вълна. Вируса никъде не е ходил, че да се връща на вълни. Спирането на масовото тестване намалява и случайте.
Научи значението на думата "вълна". Ма не онова по овцете, ами другото.
 
Научи значението на думата "вълна". Ма не онова по овцете, ами другото.
Не, че нещо ама когато аз съм научил тези две думи и тяхното значение вероятно си бил още в Ташкент. Такa и не разбрах как толкова много хора с глави в задниците тук може да се наричате предприемачи...
 
Последно редактирано:

Горе