Украйна - Русия какво ви е мнението

За „изолацията“ и „световното осъждане на Русия“. Езикът на числата.

Според изследването на световното население, публикувано от Департамента по икономически и социални въпроси на ООН (публикувано през март 2022 г., последно преработено през септември 2022 г.), населението на страните по света е:

7 909 295 000 души.

На 12 октомври Общото събрание на ООН прие резолюция, осъждаща действията на Русия за организиране на референдуми в Донбас, Запорожие и Херсонска област.

45 страни се въздържаха или не гласуваха. Пет държави гласуваха против. Населението на тези страни е:

4 761 106 000 души - повече от половината жители на планетата. 60,1% от населението на света.

За тези, които ги мързи да броят: 7 909 295 000 - 4 761 106 000 = 3 148 189 000 (това е населението на страните, подкрепили антируската резолюция).

А защо не гласуваха за?
 
От цялата безсмислица, която си сътворил, става ясно, че отново се мазниш на Блинки. :)
Отговарям ти по сериозно и отговорно, но предишният ми пост си важи на 100%. Ти някога била ли си админ, или модератор? налагало ли ти се е да се разправяш с кой ли не всеичкоизискващ потребител? Щото аз съм бил и затова държа такава линия. Хал хабер имаш ли си какво е да седиш да следиш за такива, включително и като теб, а и като мен кога ще им прищрака да нагрубят и обидят някой, че да го изтриеш. И къде точно би намерила баланса между свобода на слово и това за което негодуваш?
 
От цялата безсмислица, която си сътворил, става ясно, че отново се мазниш на Блинки. :)
И още нещо ми се ще да ти кажа. От моя гледна точка, аз съм ти го казвал де, но ти помниш като слон в депресия. Ти си толкова толерирана, че няма накъде. Ти си протеже на Блинки. И също така тонът ми не е нападателен, макар че на теб съм сигурен че ти изглежда такъв.
 
Ходих малко на въздух, да остана за малко със себе си и си мисля, ми ок плашат ни превантивно, и ок не много ок ама както и да е, да кажем, че ни подготвят за КРИЗАТА. Обаче, какъв е смисъла да се наплашим още от сега, дори не е отсега ами е от месеци плашене с тази война и последствията. Според мен няма много голям смисъл за нас да се плашим превантивно. Дааа, най-вероятно са ни подготвили сикиша за най-трудните моменти да си направят синерджи, които и да са те, които обикновено ги наричаме ТЕ, щото не сме ние тия които ги замисляме тези неща, без толкова особено значение дали това е конспирация, дали е случайност или съвпадение на обстоятелства. Мачкат ли ни? И ако е вярно, че конспирациите са реалност, то ние сме участници в тази реалност. И така.
Бах мааму, тва е като предговор за книгата на @етерИум А заглавието, което съм потготвил няма аналог.
Ти си си отговорил сам
 
  • Like
Реакции: OSH
Отговарям ти по сериозно и отговорно, но предишният ми пост си важи на 100%. Ти някога била ли си админ, или модератор? налагало ли ти се е да се разправяш с кой ли не всеичкоизискващ потребител? Щото аз съм бил и затова държа такава линия. Хал хабер имаш ли си какво е да седиш да следиш за такива, включително и като теб, а и като мен кога ще им прищрака да нагрубят и обидят някой, че да го изтриеш. И къде точно би намерила баланса между свобода на слово и това за което негодуваш?
Пускам сълза...
Я, ходи пак малко на въздух, че нещо много се запоти. ;)
 
Пускам сълза...
Я, ходи пак малко на въздух, че нещо много се запоти. ;)
Да, много съм изнервен, макар че ми минава вече. Една такава двуметрова жена, като теб, която прилича на мъж. Напудрена с гримове ми обърка номера на един документ днес, по който аз писах близо два часа и направо съм извън кожата си.
 
Една такава двуметрова жена, като теб,
Ама аз съм 1.68...


311486082_5463319020412002_5801197658196129698_n.jpg
 
Кажи ми твоето мнение и как се информира за него, после аз ще ти кажа стигнах до моето.
То пише на снимките - РИА новости.

Мнението ми? Не изглеждат като едни и същи снимки.
За „изолацията“ и „световното осъждане на Русия“. Езикът на числата.

Според изследването на световното население, публикувано от Департамента по икономически и социални въпроси на ООН (публикувано през март 2022 г., последно преработено през септември 2022 г.), населението на страните по света е:

7 909 295 000 души.

На 12 октомври Общото събрание на ООН прие резолюция, осъждаща действията на Русия за организиране на референдуми в Донбас, Запорожие и Херсонска област.

45 страни се въздържаха или не гласуваха. Пет държави гласуваха против. Населението на тези страни е:

4 761 106 000 души - повече от половината жители на планетата. 60,1% от населението на света.

За тези, които ги мързи да броят: 7 909 295 000 - 4 761 106 000 = 3 148 189 000 (това е населението на страните, подкрепили антируската резолюция).
Ма ти си готов руснак бе. Каква стъкмистика, какво въртене, какво сучене само и само да ги нагодиш тия числа.

Предишния път като гласуваха от ООН против атаката над Украйна (началото на войната) - тогава не им признаваше дори вота, въпреки че само 4 други клептократични режими ги подкрепиха.

Същата история, като бюджет за отбрана 70 млрд === бюджет за отбрана 850 млрд. Възрожденците имат 6 години биология и много разбират ковида, ти имаш ли 6 месеца математика?
 
То пише на снимките - РИА новости.

Мнението ми? Не изглеждат като едни и същи снимки.

Странно и аз от там.

Я да видим кво пише.
Показаны кадры видеосъемки, на которых видно, как инспектор ДПС поверхностно осматривает содержимое фургона, мельком заглядывая в него.
Показани са видеозаписи, на които се вижда как инспекторът на КАТ оглежда повърхностно съдържанието на микробуса, като го оглежда за кратко.
Имаме видео от проверката на камиона на мостът..
После четем...
Также приведены фотографии причастных к организации теракта, рентгеновский снимок содержимого грузовика, сделанный на таможенном посту, и документы на поставку груза.
Има и снимки на участниците в организацията на терористичната атака, рентгенова снимка на съдържанието на камиона, направена на митническия пункт, както и документи за доставката на товара.
Имаме х-рей снимка, ама.... направена........ на митничиския пункт. Хмм, че митница не се ли минава на граница?

И? Камиона пак е различен, ко отуй?

Да си припомним нещо, ще ни потрябва след малко...
Там се казва, че товара (не камиона) е отплавал към пристанище в Грузия, от там се товари на друг камион, където отива в Армения за оформяне на некви митнически мании, оттам хваща към Русия, където в Армавир е пренатоварена в друг камион, тоя въпросния дето светва.

В статията не намирам х-рей снимката, затуй почвам да е диря.. малко трудно.. всичкото е мемета и смях, а аз търся таа дето е от ФСБ.

И ей ма на.. чета от извора на пропагандата... фсб-ру

С 29 сентября по 3 октября 2022 г. в г. Ереване в терминале «Трансальянс» груз был растаможен по правилам ЕврАзЭС и произведена подмена документов, после чего его отправителем уже являлось ООО «ГУ АР ДЖИ ГРУП» (Республика Армения, г. Алаверди), а получателем ООО «Лидер» (г. Москва).
От 29 септември до 3 октомври 2022 г. в терминала на Transalliance в Ереван товарът беше оформен по правилата на ЕврАзЕС и документите бяха подменени, след което вече беше изпратен от GU AR GROUP LLC (Република Армения, Алаверди ) , и получателят LLC "Лидер" (Москва).
Те тука се случва снимката от митницата.. обаче, още не е ясно кво общо има тва с камиона..

В дальнейшем на зарегистрированном в Грузии грузовом автомобиле DAF 4 октября 2022 г. груз пересек российско-грузинскую границу в пункте пропуска «Верхний Ларс» и 6 октября был доставлен и разгружен на оптовой базе г. Армавира Краснодарского края.
По-късно, на 4 октомври 2022 г., с товарен автомобил DAF, регистриран в Грузия, товарът премина руско-грузинската граница на ГКПП Горен Ларс и на 6 октомври беше доставен и разтоварен в склада на едро в Армавир, Краснодарски край.
Тука разбираме, че стоката е минала митница с ДАФ. Снимки на ДАФ може да разгледаш в нета и да си прецениш дали си приличат с х-рей снимката.
В Армавир стоката продължава с друг камион.. този от видеото, най-вероятно.

И всичко това щеше да разбереш, ако беше прочел статията в оня забранения сайт, не само да скрооооооооолваме.... да са хилим на мемета и да чакаме на готово.

*drop your stones after this line
-----------------------------------
 
Ъъъъ, пак минавам от тук... Резолюцията е за "обявяване на референдумите и анексирането за невалидни и незаконно според международното право". 5 държави мислят че са законни, 143 мислят че са незаконни и 35 се въздържат, ама в дипломацията е прието въздържанието да е знак за съгласие. Просто не върви да гласуват с НЕ, за това приемат по-мекото ДА. Ако бяха съюзници на Путин, щяха спокойно да гласуват с НЕ както направи Беларус...

Никой нищо не казва кво правим с тия рентгенови снимки на камиона и видео записите... Нещо спуснато от Москва нямате ли като опорка за тая уникална излагация?
 
Никой нищо не казва кво правим с тия рентгенови снимки на камиона и видео записите... Нещо спуснато от Москва нямате ли като опорка за тая уникална излагация?
За ся няма.
 
Ъъъъ, пак минавам от тук... Резолюцията е за "обявяване на референдумите и анексирането за невалидни и незаконно според международното право". 5 държави мислят че са законни, 143 мислят че са незаконни и 35 се въздържат, ама в дипломацията е прието въздържанието да е знак за съгласие. Просто не върви да гласуват с НЕ, за това приемат по-мекото ДА. Ако бяха съюзници на Путин, щяха спокойно да гласуват с НЕ както направи Беларус...

Никой нищо не казва кво правим с тия рентгенови снимки на камиона и видео записите... Нещо спуснато от Москва нямате ли като опорка за тая уникална излагация?


Глупави, глупави хора...

Каква тежест има ООН? Каква тежест има европейския парламент? Това са организации пионки на сащ, които причиниха икономическа криза в цяла Европа и хуманитарна криза в Украйна.

Империята на злото започва инвазия в Хаити - една от най-бедните страни в света. Причиняват нова хуманитарна криза, но вие им се възхищавате. Колко трябва да сте зле?

Нашите войнолюбци се кефят на намесата на НАТО в руско-украинския конфликт, но ако се стигне до 3-та световна, първи ще си изпочупят кунките и краченцата, за да не ходят на фронта. Е, освен ако не се започне направо с ядрените... Тогава всички отиваме на майната си.
 
Е, освен ако не се започне направо с ядрените... Тогава всички отиваме на майната си.
Тц, не! "Майната си" е израз за неопределено място, както сме в момента - дружки с ООН, Европа, Турция и т.н. При евентуален "Цар Киро" (до което ме съмнява и се надявам да не се стигне) отиваме на много точно определено място - 2м. под земята, ако имате късмет. Вариант 2 е да ни събират в урни, ако сме близко до ударната вълна... :eek:.
 
Странно и аз от там.

Я да видим кво пише.


Имаме видео от проверката на камиона на мостът..
После четем...


Имаме х-рей снимка, ама.... направена........ на митничиския пункт. Хмм, че митница не се ли минава на граница?

И? Камиона пак е различен, ко отуй?

Да си припомним нещо, ще ни потрябва след малко...


В статията не намирам х-рей снимката, затуй почвам да е диря.. малко трудно.. всичкото е мемета и смях, а аз търся таа дето е от ФСБ.

И ей ма на.. чета от извора на пропагандата... фсб-ру



Те тука се случва снимката от митницата.. обаче, още не е ясно кво общо има тва с камиона..



Тука разбираме, че стоката е минала митница с ДАФ. Снимки на ДАФ може да разгледаш в нета и да си прецениш дали си приличат с х-рей снимката.
В Армавир стоката продължава с друг камион.. този от видеото, най-вероятно.

И всичко това щеше да разбереш, ако беше прочел статията в оня забранения сайт, не само да скрооооооооолваме.... да са хилим на мемета и да чакаме на готово.

*drop your stones after this line
-----------------------------------
Добър анализ, поздрави, макар и в край на сметка да не става напълно ясно. Предполагам си наясно, че нямам нито желанието, нито възможността да издирвам толкова информация за всяко меме? Особено предвид факта, че на среща ми се споделят разни парцали с неизвестен автор...

Може да го изпратиш на factcheck.bg и да видиш дали ще ти обърнат внимание, ако не - да ги порицаеш, че защитават само западни интереси.

Все едно да търся на долното някакви източници. Наистина ли са се опитвали да удрят военни обекти, както твърдят или без да искат всичките им 40 ракети са попаднали върху цивилна инфраструктура (както онази над Белгород :D).
1665726299827.png
 
Тц, не! "Майната си" е израз за неопределено място, както сме в момента - дружки с ООН, Европа, Турция и т.н. При евентуален "Цар Киро" (до което ме съмнява и се надявам да не се стигне) отиваме на много точно определено място - 2м. под земята, ако имате късмет. Вариант 2 е да ни събират в урни, ако сме близко до ударната вълна... :eek:.
Малко от участниците в темата знаят кой бизнес генерира най-големи печалби в момента - строителството на луксозни бункери. Както в сащ, така и в някои европейски държави.

Познайте кой може да си позволи луксозен бинкер, в който е възможно да оцелееш 10 години? Аз лично се чудя какво ще се промени след 10 години след ядрен взрив и какво от това, че си живял под земята като къртица, па макар и в лукс, след като навън е ледена епоха???

 
Т.е. държавата пуска пропаганда и после, чрез една от най-четените ѝ медии сама си я оповергава. Топ си.
Ами, точно така се прави пропаганда. Пуска се полу-истина като информация, завърта се по медиите, а след това обяснявай, че нямаш сестра. Тая пропаганда е насочена навън. Точно както медиите очернят някой, съсипват му живота, а после на кой му пука че съда го е оправдал, той вече е заклеймен.

И други неща пише, ма нема пропагандирам.
Това в някой телеграм ли го пише, защото не намирам такава информация? Дори и да е истина това, не променя факта, че хората са избити от руски бомбандировки.
 
Последно редактирано:

Горе