Украйна - Русия какво ви е мнението

Вероятно, но аз съм жена и в това няма да има нищо осъдително. Смешното е, че и тукашните натовски войнолюбци ще са така - и у дома, и на фронта. :)
Мацка, всички ще са така. Никой няма да отиде на фронта, за да пази ТЕЦ-овете и сарайте на Доган, Палатите на Боко, Бизнесите на Пеевски, нямат никакво вътрешно самосъзнание да защитават родината, която на практика е обхваната от години от мафията. Всички тук са с единия крак навън от тази кочина. Ако ми кажеш, че някакъв патриотизъм гори в душите на сегашните българи, ще те разочаровам с тази информация. В последните години това е засилило многократно.
 
Факт е, че в България винаги ще има две конкретни мнения за Русия и Запада. И това се дължи на много исторически факти. Разделението при нас в тази посока ще има независимо кой ти обяснява, че това е пропаганда. Така го е наследил в главата си и с това ще си остане, независимо, че се пишат какви ли не глупости от тролове, някои платени, други със собствени подбуди. Факт е също, че войната и каквато и да е агресия в 21ви век не е решение. Ако някой мисли обратното, значи не е нормален. Всъщност каквото съзнанието ти желае, такава реалност започва и да ти създава. ;)
 
Колко цивилни жертви е имало през ВСВ в резултат от РУСКИ бомбардировки?

А въобще до наши дни?

И последно: колко цивилни жертви - дело на руската армия, са известни в историята?

Като приключиш с горните справки, може да погледнеш същата статистика за НАСТОЯЩИТЕ ни "партньори", и по-специално САЩ и Германия (топ партньорите!)

Не съм "бюро справки". Тъй като има по-съвременни оръжия при нова световна война цивилните жертви ще са над 100 млн. според мен. Ти даже и на прозорците може да си залепиш "руски трол". Русия ни е обявила за вражеска държава, а личните ти убеждения не променят този факт. И малките букви ги виждаме...
 
Не съм "бюро справки". Тъй като има по-съвременни оръжия при нова световна война цивилните жертви ще са над 100 млн. според мен. Ти даже и на прозорците може да си залепиш "руски трол". Русия ни е обявила за вражеска държава, а личните ти убеждения не променят този факт. И малките букви ги виждаме...
Нямаше да има нужда от допълнителни справки при нормално функциониращо образование (не знам за кой път да го споменавам).

Това ни е и проблемът в момента - една групичка Интернет dwellers без интелектуален фундамент, лумпенизирани до фанатизъм от политическа пропаганда, опищяват орталъка до небесата и се пънат да ни докарат до поредната национална катастрофа.
 
Нямаше да има нужда от допълнителни справки при нормално функциониращо образование (не знам за кой път да го споменавам).

Това ни е и проблемът в момента - една групичка Интернет dwellers без интелектуален фундамент, лумпенизирани до фанатизъм от политическа пропаганда, опищяват орталъка до небесата и се пънат да ни докарат до поредната национална катастрофа.

Ти си скаран с действителността! Една камара глупости изписа. Какви интернет общности те гонят, като става въпрос за геополитика на най-високо ниво? Денонощно да си развиваш теориите във форума, нито историята, нито мнението ти ще промени факта, че Русия в момента е вражеска държава на България.
 
Не ми отговори на въпроса - ако Русия нападне България - ще продължаваш ли с глупостите?
 
Ти си скаран с действителността! Една камара глупости изписа. Какви интернет общности те гонят, като става въпрос за геополитика на най-високо ниво? Денонощно да си развиваш теориите във форума, нито историята, нито мнението ти ще промени факта, че Русия в момента е вражеска държава на България.
Унгария и Хърватска си решават геополитическите казуси на локално ниво.

Русия за момента ни е само символично "вражеска". Като вкарат танковете на наша територия и почнат да трепят български войници, тогава вече може адекватно да ползваш това понятие.
 
Не ми отговори на въпроса - ако Русия нападне България - ще продължаваш ли с глупостите?
Русия 2 пъти ни е нападала в миналото, и 2-та пъти вече сме били под чужда окупация или чужда власт (Турция, Германия).

В момента на практика пак сме окупирани - на територията ни сигурно има повече военна техника, собственост на американското правителство, отколкото българска.

Точно колко умно или тъпо е според тебе да се нагъзваме за 3-ти път на враговете на мечката и да провокираме "нападение"? Пуснеш ли несимпатична на руснаците сган в България, ония рано или късно пристигат... или тоя път вече ше е различно, викаш (щото нали F-22)? :D
 
Колко цивилни жертви е имало през ВСВ в резултат от РУСКИ бомбардировки?

А въобще до наши дни?

И последно: колко цивилни жертви - дело на руската армия, са известни в историята?

Като приключиш с горните справки, може да погледнеш същата статистика за НАСТОЯЩИТЕ ни "партньори", и по-специално САЩ и Германия (топ партньорите!)
Ма не думай, Сталин е известен пацифист, ценящ най-много човешкия живот. Питай някой поляк, колко са хуманни руснаците да видиш, какво ще ти се случи. Само в Полша са избити десетки хиляди, а над един милион са спечелили ваучер за почивка в Сибир. Същата е съдбата на Литва, Латвия, Естония, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан. В Афганистан около два милиона избити и репресирани. Да са не връщаме и до Руската империя и преди нея, че ще трябва отделна тема.

Русия 2 пъти ни е нападала в миналото
Верно доста куца тва образование...
 
Инфо дали е x22:
Е, явно вече си и криминален психолог, познаваш кога некой лъже само по езика на тялото. Чакаме да докажеш под какъв ъгъл е паднала, интересно как ще го докажеш от едно видео, което е по посока на движението и както и да пада, ще изглежда че е "като талпа". Единствения възможен друг вариант е от пропуснало ПВО но за да е легитимен, трябва да се докаже, че има избухнала газ, иначе няма как такава ракета да срути цял блок.
 
Ма не думай, Сталин е известен пацифист, ценящ най-много човешкия живот. Питай някой поляк, колко са хуманни руснаците да видиш, какво ще ти се случи. Само в Полша са избити десетки хиляди, а над един милион са спечелили ваучер за почивка в Сибир. Същата е съдбата на Литва, Латвия, Естония, Грузия, Армения, Казахстан, Азербайджан. В Афганистан около два милиона избити и репресирани. Да са не връщаме и до Руската империя и преди нея, че ще трябва отделна тема.
Ах, горките муджахидини (талибани по днешному) - цивилни, миролюбиви хорица.
Първо руснаците ги тепаха, после цели 20 години ги лашкаха американците (доскорошните им съюзници) :hankey:
 
Е, явно вече си и криминален психолог, познаваш кога некой лъже само по езика на тялото. Чакаме да докажеш под какъв ъгъл е паднала, интересно как ще го докажеш от едно видео, което е по посока на движението и както и да пада, ще изглежда че е "като талпа". Единствения възможен друг вариант е от пропуснало ПВО но за да е легитимен, трябва да се докаже, че има избухнала газ, иначе няма как такава ракета да срути цял блок.

Няма как да си сигурен дали не съм. Иначе както казах не виждам с кво повече може да си интерес по-темата.. особено с тва, че си нямал инфо дали е х22 показа колко ти е интересна темата. Иначе локума на база моите отговори всички виждаме, че може да го разтелгляш още и още.
 
На руснаците им дадохме буквите, научихме ги да говорят, дадохме им религията, за да се цилизоват и асоциират със западния свят, от тях получихме над 140 години владичество, мизерия, корупция, олигархия, селяндурщина, некадърност, мърлявщина.
Ако някой ми каже, че са ни били освободили с радост ще му шибна един шамар, с който да го пратя да учи история. Като започне от това, коя държава освобождава друга, а целта ѝ не е да ѝ влияе? След като руснаците водят над 10 войни с османците с една единствена цел, която е да владеят Босфора и цялото черноморие. Само крайно глупав и ограничен човек, може да си въобразява, че целта им е била да ни освободят. Ако бяхме под османско владичество, до първата балканска или първата световна война, сами щяхме да се освободим, защото Османската империя е пред разпад!
Момента, в който Русия загуби войната в Украйна, това ще е първата стъпка от освбождението на България от руското владичество.
И един единствен въпрос към всички влюбени в Русия, с какво Русия е по-добра от западния свят?
 
И един единствен въпрос към всички влюбени в Русия, с какво Русия е по-добра от западния свят?
Кой нормален сравнява Русия със Западния свят? :D
От Айзенхауер до Байдън всички президенти са пацифисти милеещи за живота на хората по света....
Да, всички са изроди, но факт е, че Сталин е обявен за най-големия. Чети история. Няма да навреди.
 
Унгария и Хърватска си решават геополитическите казуси на локално ниво.

Русия за момента ни е само символично "вражеска". Като вкарат танковете на наша територия и почнат да трепят български войници, тогава вече може адекватно да ползваш това понятие.

Аз и сега ползвах това понятие адекватно, защото отговорих на този тролски пост, а не на теб, преди да издрънкаш глупостите ти за някакеи интернет общества и.т.н.

О, ще го усетите. Това ми е единствената утеха, че на ретарда ще му се наложи да хване пушката и ще бъде тотално безпомощен. :)


Български цивилен гражданин с пушка е равно на световна война. Иначе, да, в момента е символично, но без кавички, защото Русия официално обяви кои държави са и врагове.
 
Русия официално обяви кои държави са и врагове.
"Неприятелски" държави, не врагове.
Има разлика м/у двете в езика на дипломацията.
 
На руснаците им дадохме буквите, научихме ги да говорят, дадохме им религията, за да се цилизоват и асоциират със западния свят, от тях получихме над 140 години владичество, мизерия, корупция, олигархия, селяндурщина, некадърност, мърлявщина.
Ако някой ми каже, че са ни били освободили с радост ще му шибна един шамар, с който да го пратя да учи история. Като започне от това, коя държава освобождава друга, а целта ѝ не е да ѝ влияе? След като руснаците водят над 10 войни с османците с една единствена цел, която е да владеят Босфора и цялото черноморие. Само крайно глупав и ограничен човек, може да си въобразява, че целта им е била да ни освободят. Ако бяхме под османско владичество, до първата балканска или първата световна война, сами щяхме да се освободим, защото Османската империя е пред разпад!
Момента, в който Русия загуби войната в Украйна, това ще е първата стъпка от освбождението на България от руското владичество.
И един единствен въпрос към всички влюбени в Русия, с какво Русия е по-добра от западния свят?
А на американците им открихме Америката и на египтяните построихме пирамидите! :D

Ако баба ти беше мъжка, щеше ли да й викаш дедо?
 
Кой нормален сравнява Русия със Западния свят? :D

Да, всички са изроди, но факт е, че Сталин е обявен за най-големия. Чети история. Няма да навреди.
Аз с историята съм наясно. Тъпо и манипулативно е да се гледа на нещата едностранно.

Всъщност най-големия изрод на всички времена за сега си остава Темучин.
 

Горе