Украйна - Русия какво ви е мнението

А на американците им открихме Америката и на египтяните построихме пирамидите! :D

Ако баба ти беше мъжка, щеше ли да й викаш дедо?
Колко хубаво щеше да е, нещо смислено да казват русколюбците :D Баба ми ако беше мъжка, щеше да има дръжка.
Какво ѝ е хубавото на руската кочина, това искам да разбера? Култура ли имат, храна ли имат хубава, начин на живот ли имат хубав, какво ѝ е хубавото на Русия? Ей това никой руски шнур не може да ми отговори, да му се невиди, все Америка му в пръстите или устата :D :D :D :D :D
 
Аз с историята съм наясно. Тъпо и манипулативно е да се гледа на нещата едностранно.

Всъщност най-големия изрод на всички времена за сега си остава Темучин.
А в по-нови времена: Леополд II-ри.


Белгия, сърцето на ЕУ :eek::eek::eek:
 
Не ми отговори на въпроса - ако Русия нападне България - ще продължаваш ли с глупостите?

Ма тва се опитвам да ти обясним, аз ги защитавам само в твоите фантазии. Аз нямам проблем да ги приключат още утре, ама ми е проблем да лъжат, че нямат проблеми да се справят с въшните клозети в гумени ботуши.. а в същото време да измират все повече хора.
Видеото от Соледар дето са наредени в редичка готови да ги изпращат към близките им дали се завъртя в Трухата? А видеата с мобилизацията дето тече в момента в Укр дали ги има в мас-медиите, както се ревеше за мобилизацията в Русия.. дразним се на дисбаланса в отразяването..

Иначе краткия отговор е - Не, но то като цяло въпроса е плод на нечия илюзия.
А ако САЩ нападне България, ще се радваме ли на 8то поколение стелт, презентирано на пауърпоинт?
 
Колко хубаво щеше да е, нещо смислено да казват русколюбците :D Баба ми ако беше мъжка, щеше да има дръжка.
Какво ѝ е хубавото на руската кочина, това искам да разбера? Култура ли имат, храна ли имат хубава, начин на живот ли имат хубав, какво ѝ е хубавото на Русия? Ей това никой руски шнур не може да ми отговори, да му се невиди, все Америка му в пръстите или устата :D :D :D :D :D
Не бе, немат култура.

В класическите литература, музика, драматургия - ни 1 руско име, дей*ба.
Само българе и американце :D:D Марк Твен FTW!
 
Колко хубаво щеше да е, нещо смислено да казват русколюбците :D Баба ми ако беше мъжка, щеше да има дръжка.
Какво ѝ е хубавото на руската кочина, това искам да разбера? Култура ли имат, храна ли имат хубава, начин на живот ли имат хубав, какво ѝ е хубавото на Русия? Ей това никой руски шнур не може да ми отговори, да му се невиди, все Америка му в пръстите или устата :D :D :D :D :D
Да не сте баджанаци с Ремайндера?

Я кажи нещо за американската култура да чуем? Или храна?
 
Не бе, немат култура.

В класическите литература, музика, драматургия - ни 1 руско име, дей*ба.
Само българе и американце :D:D Марк Твен FTW!
Глей го пак американците му в пръстите :D :D :D :D :D
Мечтая си да прочета есе на тема: "Русия е прекрасна защото.... и искам България да е като Русия, защото...", да се науча, да разбера, ДА ЗАОБИЧАМ Руската кочина и аз.
А за културата, цялата им култура, е повлияна от западната, а са могли да се влияят, защото сме ги научили да четат и пишат :D :D :D :D :D :D :D иначе жестока култура имат, с кеф да четеш Толстой, Пушкин, Лермонтов, тежка е селяндурската драма за четене, обогатяваща. Хайде за музиката не мога да кажа нищо, тя е красива във всичките ѝ форми, нищо, че и тя е със западни нотки :D :D :D :D
 
Да не сте баджанаци с Ремайндера?

Я кажи нещо за американската култура да чуем? Или храна?
Русияяяяяяяяяя, за Русияяяяяяяяяяяяя говорим, стига с тази америка, майната ѝ, говорете ми за красотата на Русия, да се науча, да разбера бре...
 
Мечтая си да прочета есе на тема: "Русия е прекрасна защото.... и искам България да е като Русия, защото...", да се науча, да разбера, ДА ЗАОБИЧАМ Руската кочина и аз.
Източноевропейската кочина имаш предвид може би?
Ако Русия е кочина, тука кво ли е.... :D

Гледай на нещата така (щото реалаността е такава): ти си едно малко прасенце, запряно в кочината, заедно с няколко други гусита,... и един огромен НЕРЕЗ! ... да речем че е здравословно да си поне донякъде (платонично) симпатичен на НЕРЕЗА... дали ше го обичаш вече е въпрос на личен избор :D
 
Източноевропейската кочина имаш предвид може би?
Ако Русия е кочина, тука кво ли е.... :D

Гледай на нещата така (щото реалаността е такава): ти си едно малко прасенце, запряно в кочината, заедно с няколко други гусита,... и един огромен НЕРЕЗ! ... да речем че е здравословно да си поне донякъде (платонично) симпатичен на НЕРЕЗА... дали ше го обичаш вече е въпрос на личен избор :D
140 години руско владичество, какво може да е тук? И тук е кочина, за това Украйна побеждава, кочината и тук ще изчезне селяндрущината и мърлявщината. Хайде със здраве, отивам да гледам мач, но ще си чакам отговора.
Защо Русия е супер, а всичко друго не е? Кое ѝ е хубавото на Русия? Какво не знам, за да я заобичам и аз?
 
Ретарда с поредния нов акаунт...

Ретардска логика - говорим за правото на Русия да натупа уйня, защото уйня, като маша на сащ, направи акта неизбежен. Къде отидохте на майната си? Не яж руска манджа, не чети Достоевски, не слушай Чайковски, но не бъди и тъпанар! Отчети всички фактори, заради които се стигна до настоящия конфликт. Не можеш да разглеждаш конфликта еднозначно. За почти всеки конфликт вина имат и 2-те страни.

8 години псевдо дипломация. Ако Меркел и Олан си бяха изпълнили функцията на гаранти по минските споразумения, тази тема нямаше да я има. Лошият Путин им се молеше, приемаше ги, разговаряше с тях - интересите на Русия (КОИТО СА ГАРАНТИРАНИ ЗА ВСИЧКИ ЗАПАДНИ ДЪРЖАВИ) бяха категорично пренебрегнати, защото искаха да се стигне до война. Преговорите през март бяха умишлено саботирани, защото искаха война.

Сериозно ли не виждате, че колективния запад ескалира всеки ден напреженито, за да се стигне до трета световна? И ще се стигне, така че стягайте се - кой под масата, кой на майка си под полата. Искате война с Русия - ще имате война с Русия.
 
140 години руско владичество, какво може да е тук?
Така и ни един от вас не обясни как след като сме все под руско влияние и окупация в България има американски бази :)
 
А за културата, цялата им култура, е повлияна от западната, а са могли да се влияят, защото сме ги научили да четат и пишат
Да бе разбрахме, че и да говорят. Преди това само са мучали :D
 
Не е мой акауунт това, руска мърша грозна, недоебана.
В твой стил е да ползваш различни акаунти, особено когато виждаш численото превъзходство на опонентите, ветропоказател, грозен, наебан.
 
В твой стил е да ползваш различни акаунти, особено когато виждаш численото превъзходство на опонентите, ветропоказател, грозен, наебан.
Мършо грозна, стига лъга.

 
Ето човек, на когото имате пълно доверие. И той ви го казва

 
Ето човек, на когото имате пълно доверие. И той ви го казва


На глас се смея вече с този ваш напън... Щом чак до Бил Гейтс стигнахте да цитирате работата не върви добре. Как никой не се беше сетил, че като в правителството на Украйна има корумпирани, чистите като сълза Путин и олигарсите около него трябва да ги декорумпират, да си върнат Янукович и всички да заживеят щастливо.
 
.. Украйна побеждава ...
С това трябваше да почнеш :D

За кръжок "Украйна побеждава" има специална група за взаимопомощ в хардваре.бг.
 
На глас се смея вече с този ваш напън... Щом чак до Бил Гейтс стигнахте да цитирате работата не върви добре. Как никой не се беше сетил, че като в правителството на Украйна има корумпирани, чистите като сълза Путин и олигарсите около него трябва да ги декорумпират, да си върнат Янукович и всички да заживеят щастливо.
Не разбираш различните нюанси на речта, ли? Нещо за хумор, ирония... чувал ли си?

Акцентът беше върху Бил (и още е) Гей, а не върху корупцията в кенефа. Тя си е емблема на страната.
 
Чей да драснем нещо набърже, преди истеричната лелка с викове "русия лош, русия лош" да се върне..



Тия "косвени жертви" минаха ли ви през днешния информационнен поток?
Щото нема кой знае какво отразяване.

Най-малко 14 загинали при украински обстрел на болница в град Новоайдар

От по-известните "достоветрни" източници

Задоволството от резултата:
yep.png

Въпросния герой - ръководител на Луганската областна държавна администрация — началник на регионалната военна администрация
 

Горе