Украйна - Русия какво ви е мнението

Я малко тишина. Симо, дами и господа:

1708605060681.png
 
Не ми е нужна статистика зад разбера, че катастрофите са повече от преди.
Не ти е нужно да се напъваш да даваш некви безсмислени мнения, ма го правиш. Това вече е Крумов, който всички познаваме.
 
Симо: "въпросът е реторически".
Ей, намери за какво да се хванеш. Добър е текстът на момчето, не бъди буквояд.

п.с. и тва с текста на Дачков, дето не бил негов - защо мислиш така? :rolleyes:
 
п.с. и тва с текста на Дачков, дето не бил негов - защо мислиш така? :rolleyes:
Няколко думи за Навални, чиято смърт ме потриса, защото съм на неговите години
Навални - набор 1976
Дачков - 1971
 
Интересни статистики... да беха минали през хардварето че да дигнат малко процентите.

 
Навални - набор 1976
Дачков - 1971

Да, и на мен ми направи впечатление, обаче го има и тва:

Поради тази причина и Иван Кръстев от Луковит (аз съм от Габрово)

Осъзнаха, че тиражираната версия за МИ6 носи репутационни щети за руското контраразузнаване и коригирха версията в движение :)
Ти па що се пънеш, като за вашата клика всичко е ясно? Ние просто продължаваме да търсим логика. Не всички се задоволяват със спуснати нелогични опорки.

Бах тоа Путлер, започна да трепе и родните затворници-опозицонери

но в този момент на по-възрастния му прилошало и паднал на пода в несвяст.

 
Бате, ти тук ли киснеш да им обясняваш на тия промивки? :) Тази тема съм я зачеркнал.

По-скоро никъде не съм в спам темите. То на хора забили в конспирациите от пропаганда колкото и да и обясняваш, то файда няма! Те мислят критично само да стигнат до извода, че Сорос и виновен и че ще ги чипират рептилите. Загубена кауза.
 
Кофти работа, Джугана па никой го не ще... едно време га немаше капиталистически коли, плана се изпълняваше дрогаре.

Дългът на компанията само за година се е увеличил повече от 2,5 пъти и вече възлиза на 42,6 милиарда рубли (426,6 млн евро).

 
Кофти работа, Джугана па никой го не ще... едно време га немаше капиталистически коли, плана се изпълняваше дрогаре.

Дългът на компанията само за година се е увеличил повече от 2,5 пъти и вече възлиза на 42,6 милиарда рубли (426,6 млн евро).

Колко се увеличил дълга на българските автомобилни производители?
 
Колко се увеличил дълга на българските автомобилни производители?
Whatabout...

:D

Факт е, че нищо не могат да правят тия орки. И орките поклонници полз ат западна продукция. Добре, че имат полезни изкопаеми, че са умрели в кожата си тия некадърници. ;)
 
Казах ти и преди, лапай на тираджии. ;)
Колкото до знамето, против съм, лайно.

Ей това е хубава новина:


Свършиха нашите национални герои, че руски олигофрени кичим.
 
Казах ти и преди, лапай на тираджии. ;)
Колкото до знамето, против съм, лайно.

Ей това е хубава новина:


Свършиха нашите национални герои, че руски олигофрени кичим.
Нали искаш в европа, така е там.
 
Що за безумие и нааглост е това? Да оставим колко е нелепо, въшката да тропа с крак на мечката...

1708685461199.png
 
Що за безумие и нааглост е това? Да оставим колко е нелепо, въшката да тропа с крак на мечката...

Виж файлът 32197

Ох майко, тука цъфнале и вързале та "изразяват загриженост за полит ситуацията в Русия" 😆

Ситуацията в Рассия е бетон.
Да спат спокойно.
 
Ох майко, тука цъфнале и вързале та "изразяват загриженост за полит ситуацията в Русия" 😆

Ситуацията в Рассия е бетон.
Да спат спокойно.
Ама не викат британския и сащ-ския посланик да ги питат за Асанж. Баси лицемерието. И после, ама вие сте ватници. Ми какви да сме на фона на цялото тва безумие от страна на агресивния запад?
 

Горе