Украйна - Русия какво ви е мнението


Шефа на Ретро Музей се допитва до хората дали да премахне восъчната фигура на Путин. Интересни са отговорите в коментарите, по-точно това, че практически всички казват НЕ. Всички. Освен един по-шеговит "Махни го и без това не си приличат". А коментарите са над 800 в момента.
Ти си най-неадекватния. Пуснал анкета между собствените си фенове и ти се радваш, като бебе на лампа. Все едно да питаш ЛГБТИ дали да се признае трети пол.
 
Та като цяло след събитията от 1932-1933 - Гладимор, е ясно защо украйнците са крайни националисти и искат да се измъкнат от руско влияние по какъвто и да е начин. Подобен геноцид никой народ няма как да прости.
 
Та като цяло след събитията от 1932-1933 - Гладимор, е ясно защо украйнците са крайни националисти и искат да се измъкнат от руско влияние по какъвто и да е начин. Подобен геноцид никой народ няма как да прости.
Много назад гледаш, недей. :)
 
Аз правя паралел между сегашните действия и тогавашните, като показвам че се действа по една и съща линия/идеология - освободители, денацификация, всички против нас са фашисти и трябва да бъдат унищожени. Тая доктрина е измислена много отдавна за да минава пред шаранчета като теб. Правя този паралел, защото масово хората не познават историята, а който не познава историята е обречен да я повтаря. Ти си пресен пример. Самият Путин цитира СССР и как Украйна била измислена тогава и поради това претендира, че едва ли не принадлежи на Русия. Ама ти си гледай 10-на години назад и не се бой.

Добре, виж определението за "нацизъм" и го сравни със събитията в Украйна от близкото минало досега. Според мен доооста общо имат.

После виж Русия под управлението на Путин и го сравни с определението за "комунизъм". Аз лично не виждам много общо. Съвсем друга форма на управление властва там.

Интересно как повечето милениали са историци-експерти по комунизма, обаче издишат във всички останали периоди и региони. Някакво профилирано обучение ли са минавали, на кръжок по "история на комунизма" ли са ходили, какво става тука? o_O
 
Та като цяло след събитията от 1932-1933 - Гладимор, е ясно защо украйнците са крайни националисти и искат да се измъкнат от руско влияние по какъвто и да е начин. Подобен геноцид никой народ няма как да прости.
В такъв случай защо подкрепяш Америка и ЕС? Не правят ли същото с нас, в малко по-различни отношения?
 
Та като цяло след събитията от 1932-1933 - Гладимор, е ясно защо украйнците са крайни националисти и искат да се измъкнат от руско влияние по какъвто и да е начин. Подобен геноцид никой народ няма как да прости.
Е дай да почнем да вадим тогава живялите през 33-та година от гробовете и да ги бесим.

И е малко тъпо да правиш геноцид в/у населението на съседна д-ва, която по случайност е една от 3-те най-мощни във военно отношение и то без да имаш гарантирана подкрепа от някоя от останалите две...
 
В такъв случай защо подкрепяш Америка и ЕС? Не правят ли същото с нас, в малко по-различни отношения?
Щото може да ходи на море в Гърция и да яде банани целогодишно.
 
Степан Бандера ("Лисугерът")

...или поне гугълни "Галицийски венец" и ще си заформиш представа за тия хубавци - национални украински герои.
Нок, от коя клоака успя да изровиш този ценен ресурс? :D

Ма не коментирай сайтовете, бе мен. Опровергай написаното от тях и ще ги дискредитираме дружно. Аз лично ще се извиня.

Ти какво искаш да ти цитирам - сайта на Министерски съвет? Знаем каква смрад се носи от там. ;)
За разлика от някои аз имам живот и ангажименти в него, за да четя всяка тъпотия, която ти още двама трима пускате тук. Личен съвет - напревете същото. Излезте и вижте живота навън. Ти и извиняване няма в едно изречение. Вече си го доказала това в не една тема.
Да, направили са го заради такива като тук - многознайковци. Разгледах темата и като миналата тема, в която спорехме точно 2-3ма индивида седят и я пълнят с талаш. Те си знаят иментата, но не съм сигурен, че знаят значението на фразата "непиискано мнение".
 
Е дай да почнем да вадим тогава живялите през 33-та година от гробовете и да ги бесим.

И е малко тъпо да правиш геноцид в/у населението на съседна д-ва, която по случайност е една от 3-те най-мощни във военно отношение и то без да имаш гарантирана подкрепа от някоя от останалите две...

Ако чуеш, че Турция ще анексират Кърджали ще се чудиш ли колко години са минали? Същото е... Както и ние няма да го забравим, така и те...

В такъв случай защо подкрепяш Америка и ЕС? Не правят ли същото с нас, в малко по-различни отношения?

САЩ никога не съм ги подкрепял и едва ли някога ще го направя. ЕС като буфер между САЩ и Русия. Някой да вземе да ми обясни защо другите държави от ЕС са много по-добре от нас?! Даже и Румъния. Нашите продажни правителства на руски и американски интереси ни добутаха до тук. После друг ни е виновен. Това е положението. За НАТО - твърдо за! Като имаме 2 танка, една картечница и седем лъка, то по-добро не виждам. Американските бази не ни трябват.
 
Нок, от коя клоака успя да изровиш този ценен ресурс? :D


За разлика от някои аз имам живот и ангажименти в него, за да четя всяка тъпотия, която ти още двама трима пускате тук. Личен съвет - напревете същото. Излезте и вижте живота навън. Ти и извиняване няма в едно изречение. Вече си го доказала това в не една тема.

Да, направили са го заради такива като тук - многознайковци. Разгледах темата и като миналата тема, в която спорехме точно 2-3ма индивида седят и я пълнят с талаш. Те си знаят иментата, но не съм сигурен, че знаят значението на фразата "непиискано мнение".
Няма значение кой какво ще пише. Нали това е демокрацията? Да си изказваш мнението свободно, без цензура. Не е ли абсурдни свободна европа да налага цензура?
 
Ако чуеш, че Турция ще анексират Кърджали ще се чудиш ли колко години са минали? Същото е... Както и ние няма да го забравим, така и те...



САЩ никога не съм ги подкрепял и едва ли някога ще го направя. ЕС като буфер между САЩ и Русия. Някой да вземе да ми обясни защо другите държави от ЕС са много по-добре от нас?! Даже и Румъния. Нашите продажни правителства на руски и американски интереси ни добутаха до тук. После друг ни е виновен. Това е положението. За НАТО - твърдо за! Като имаме 2 танка, една картечница и седем лъка, то по-добро не виждам. Американските бази не ни трябват.
Защото имат работеща прокуратурата най-малкото. Кьовеши е голям трън в задника им. На нас ни трябва един като Виктор Орбан, ама няма... Криза е.
 
Защото имат работеща прокуратурата най-малкото. Кьовеши е голям трън в задника им. На нас ни трябва един като Виктор Орбан, ама няма... Криза е.

Ясно ми е, но тук нещата просто не се случват. Ще си умрем в преход...
 
Няма значение кой какво ще пише. Нали това е демокрацията? Да си изказваш мнението свободно, без цензура. Не е ли абсурдни свободна европа да налага цензура?
Голяма демокрация след като някакви като етера и нандито ти се изсипят? Леко тази демокрация отива към анархия и хаус. Разбирам ги напълно. Никой не иска да завъди това, което тук се вихри. Ако не го разбираш, значи е време да пуснеш един пост в някоя група и да видиш как ще ти се изредят. ;)
 
Ти си най-неадекватния. Пуснал анкета между собствените си фенове и ти се радваш, като бебе на лампа. Все едно да питаш ЛГБТИ дали да се признае трети пол.
Тъпак. Ходи се простреляй в крака. Писнало ми е от некви заядливи кретенчета като теб. Много добре знам, че е пуснал анкетата сред феновете си. Анкетата обаче не е за това дали той да се махне, а дали да махне тази восъчна статуя, в момент в който сред народа върлува дива анти-Путин пропаганда. Игнорирам те и не ме интересуваш повече.
 
Тъпак. Ходи се простреляй в крака. Писнало ми е от некви заядливи кретенчета като теб. Много добре знам, че е пуснал анкетата сред феновете си. Анкетата обаче не е за това дали той да се махне, а дали да махне тази восъчна статуя, в момент в който сред народа върлува дива анти-Путин пропаганда. Игнорирам те и не ме интересуваш повече.
Косата се ядоса. :) И тук ли ни пръскаш с знания и компетенция. Явно ваксите не са ти достатъчни. То сега модерно е за войната да се разсъждава в мрежата.
 
Голяма демокрация след като някакви като етера и нандито ти се изсипят? Леко тази демокрация отива към анархия и хаус. Разбирам ги напълно. Никой не иска да завъди това, което тук се вихри. Ако не го разбираш, значи е време да пуснеш един пост в някоя група и да видиш как ще ти се изредят. ;)
Точно па във Фейсбук няма лоша реклама. Всеки коментар ти прави поста още по-популярен и актуален. Всяка медия се бори за това, защото носи яко трафик.

Разбирам да сте някакви ламери от горно надолнище да се правите на лудо, ама не ви отива. Цензурата е на макс в случая.

Другото, което прави впечатление е, че никой не закача укрите, които искат да напуснат клоаката. Обаче държавата им решава, че мъже не могат да напускат, а трябва да хванат сопите и да се бият. Бах та в демократичната държава...

Пак казвам, мислете малко с тия глави. Не гледайте само едната страна на монетата...
 
И кой точно иска такъв трафик? Викаш да кликат там по рекламите, нищо, че страницата ти е пред блокване, защото си оставил няколко луди да се вихрят. Много правилно са направили хората. Няма толкова луди да позволят да отворят коментарите, за да се изсипят всякакви крайни фанатици с техните си виждания за нещата. Много добре виждам и да къде могат да стгнат някой тук. Чак ми е жал за тях.
 
Ама не разбирам тука интелигентна и възпитана дискусия ли се търси или шляпане на етикети и анатемосване?

Ако е второто, залагам на себе си че ще спечеля (за сетен път).
 

Горе