Украйна - Русия какво ви е мнението

А от къде знаеш на колко съм ?
На 30, или вече - на 31! Знам аз, помня като бито куче:)
Не съм ваксиниран.
Тя не е проследила от повторното ти включване, че каза, че си ме послушал за нещо. Оттогава го споменавам в молитвите си "Бях добър, помогнах и на Димитър7, нали ми се пише?...":)
 
На 30, или вече - на 31! Знам аз, помня като бито куче:)

Тя не е проследила от повторното ти включване, че каза, че си ме послушал за нещо. Оттогава го споменавам в молитвите си "Бях добър, помогнах и на Димитър7, нали ми се пише?...":)
Така е.
Толкова информация постнахте, че трябва да в съберем за една книга.
“Истината за Ковид”, етерИум, nandibandi и колектив, 2020
 
Не съм ваксиниран. А от къде знаеш на колко съм ? :D
Ма нали каза в твоята тема, че си на 25? Излъга ли, шашкънино?

А щом не си ваксиниран, възниква нов проблем - много си ми колеблив.

Като ме гледаш тука ква съм бърза, смела и устата, на живо съм х 3. По-хуманно е да отклоня ухажването. :)
 
Против съм да се мразят нации/етноси наа някакъв принцип, но евреите са доказали многократно, че са кофти сган. Не обикновените хора, но тия на лидерски позиции... Да си припомним, че те бяха първите, които набухаха насилствено народа си с експерименталните течности, без да членуват в организация, която ги задължаваше да го правят.

Май ще се окаже, че първи те изпълняват директивите на NWO. А дали пък те не ги създават?
Бяха първи и в неочакваните след-ваксинационни военни действия преди по-малко от година. Тогава се питахме "Абе тия от ваксините ли озверяха нещо?"
 
Аз добре, че си признавам редовно колко съм си прост.:)
Как ме подсети за една песен и то в петък. Бъзикам се нали знаеш, ама ще си я пусна :love:;)


В момента стрелят в най-голямата атомна централа на Европа, истински хорар е да го гледаш това на живо и да се надяваш, че няма да оплескат нещо и утре в Б-я да е ужас с опасност от радиация....
Споко, това е следващата идея за страх. Калиев Йодид почти не се намира в аптеките вече, хората не спят. От правителството агитират хората да не си купуват, те щели да се "погрижат" за хората, каквото и да значи. От разни конспиратори знам, че скоро ще има опасност от радиация, събиране на хора в бомбоубежища, зали и болници. Давайки им медикаменти за "цяр".

Глей какво ставата тука

И още милион такива клипове... Изпускат си нервите украинците и показват какви са пред медиите...
Искат им пари, това е цялата работа , няма расизъм. 20 клипчета съм изгледам днес по темата.

Аз това срещу евреите не го разбирам.
Аз съм си имал зимане-даване с евреи и мога да ти кажа, че са много умни и много се подкрепят. Евреин не съм видял да работи, те плащат на хора за да им работят. Другото което е, харесват българи понеже помнят историята, за което бях много учуден.

и може да готви.
Не е точно така.

гледах на живо тази камера от самото начало до края и ти гарантирам, че стреляха под камерата и имаше пушек както под камерата така за кратко и в ляво от нея...
демек към реактора
Има руски военни във всяка една централа, няма как да са били те !
 
Споко, това е следващата идея за страх. Калиев Йодид почти не се намира в аптеките вече, хората не спят. От правителството агитират хората да не си купуват, те щели да се "погрижат" за хората, каквото и да значи. От разни конспиратори знам, че скоро ще има опасност от радиация, събиране на хора в бомбоубежища, зали и болници. Давайки им медикаменти за "цяр".


Искат им пари, това е цялата работа , няма расизъм. 20 клипчета съм изгледам днес по темата.


Аз съм си имал зимане-даване с евреи и мога да ти кажа, че са много умни и много се подкрепят. Евреин не съм видял да работи, те плащат на хора за да им работят. Другото което е, харесват българи понеже помнят историята, за което бях много учуден.


Не е точно така.


Има руски военни във всяка една централа, няма как да са били те !
И защо ще има радиация ? Заради тази централа ли ?
Другото, което е не знам колко от бомбоубежищата изобщо може да влезеш. В зали може. Ама в кви зали ? Най-много в някоя дискотека да ни пъхнат.
Силно се съмнявам за радиация. Просто н няма такива луди. Инцидент винаги може да стане ама…
Не виждам логика някой да взривява умишлено.
 
И защо ще има радиация ? Заради тази централа ли ?
Уж ще има радиация. И утре по телевизора, като кажат че има изтичане и хората ще си счупят краката да тичат към най близкото място за приемане на медикаменти...
 
Тази война ми изглежда като битка между Иво Инджев и Петър Волгин. Някак си задочна, ама и не точно ?
 
Уж ще има радиация. И утре по телевизора, като кажат че има изтичане и хората ще си счупят краката да тичат към най близкото място за приемане на медикаменти...
Е това пък ако кажат, че има радиация и после да кажат няма … Нали имат уреди как така ще покаже че има пък после няма. А ако има леко завишение може да тръгнат да купуват.
А който му се пие йод без причина ..
 
Е това пък ако кажат, че има радиация и после да кажат няма …
А който му се пие йод без причина ..
Направо йод-бензин и две клечки в ръкава.
 
Усещам, след като обявят, че има радиация, задаването на нова тема от Митака7: "Йодизирахте ли се?"
 
Китай банна излъчването на мачове от Премиър Лийг. Поне така казаха.
 
Усещам, след като обявят, че има радиация, задаването на нова тема от Митака7: "Йодизирахте ли се?"
Не, мерси йод не ми се пие.
който иска може да си вземе уред и да си измерва и ако има завишение да си пие :D
И не няма да пусна тема.
 
гледах на живо тази камера от самото начало до края и ти гарантирам, че стреляха под камерата и имаше пушек както под камерата така за кратко и в ляво от нея...
демек към реактора
То добре, ама АЕЦ-а е превзет още в края на февруари. Ако човек помисли логично, май украинците се опитват да спретнат някоя провокацийка,
 
Ма нали каза в твоята тема, че си на 25? Излъга ли, шашкънино?
Ама за какво ти е някой чичо?
От един момент нататък жените нали почват да търсят нещо под 25.

Аз съм си имал зимане-даване с евреи и мога да ти кажа, че са много умни и много се подкрепят. Евреин не съм видял да работи, те плащат на хора за да им работят. Другото което е, харесват българи понеже помнят историята, за което бях много учуден.
Работят, обаче са много амбициозни, много хитруват и правят-струват, все гледат да си подобрят матрялното дередже. Имам роднини и сме доста близки. Трябва да внимавам какви ги пиша че като ме налегне музата и не подбирам много етносите..
 
Не, мерси йод не ми се пие.
Нищо няма да ти стане... сакън да не си оскверниш организъма.
Това поне е тествано и с предвидим ефект.
 
Нищо няма да ти стане... сакън да не си оскверниш организъма.
Това поне е тествано и с предвидим ефект.
След 40-годишна възраст не е препоръчително да се пие йод. Сливенска гроздова може.
 

Горе