Украйна - Русия какво ви е мнението

Токсично е в по-големи количества.
Образовах се малко понеже неотдавна глътнах малко йодна тинктура (за външни рани) погрешка.
 
След 40-година възраст не е препоръчително да се пие йод. Сливенска гроздова може.
По принцип хора със заболявания на щитовидната (счетоводната, както беше написала една бг мама) жлеза не трябва да приемат йод. Дори орехи не трябва да ядат.
 
  • Like
Реакции: OSH
Образовах се малко понеже неотдавна глътнах малко йодна тинктура (за външни рани) погрешка.
Как се гълта йод погрешка?
 
По принцип хора със заболявания на щитовидната (счетоводната, както беше написала една бг мама) жлеза не трябва да приемат йод. Дори орехи не трябва да ядат.
Това е като щетоводителите. Как звучи само …
 
Токсично е в по-големи количества.
Образовах се малко понеже неотдавна глътнах малко йодна тинктура (за външни рани) погрешка.
По принцип хора със заболявания на щитовидната (счетоводната, както беше написала една бг мама) жлеза не трябва да приемат йод. Дори орехи не трябва да ядат.
Ма вие си се бийте там по линия някаква, но аз ви казвам, че след 40-годишна възраст не е добре да се приема йод.
 
  • Like
Реакции: OSH
Ма вие си се бийте там по линия някаква, но аз ви казвам, че след 40-годишма възраст не е добре да се приема йод.
Па и радиацията може да действа подмладяващо. Никъв йод!
 
Най-споменаваните думички в последния час "пиене", "пий", "пия" (уж за йод, ама..)
Петъчният дух тихомълком напредва към кулминацията на вечерта, а някой каза ли наздраве?
 
По принцип хора със заболявания на щитовидната (счетоводната, както беше написала една бг мама) жлеза не трябва да приемат йод. Дори орехи не трябва да ядат.
Е нали то от недостиг на йод се получава това най-често срещаното с щитовидната?
Как се гълта йод погрешка?
Мислех че е клеева тинктура - шишенцата са почти еднакви а и на цвят течностите са едни и същи.

... като изключим че това с йода е с 90 градуса спирт и удря в синусите много интересно, демек веднага ти става ясно че нещо си объркал.
 
  • Like
Реакции: OSH
Ма вие си се бийте там по линия някаква, но аз ви казвам, че след 40-годишна възраст не е добре да се приема йод.
Очевидно, че всички са "под", бахти младежта тука. (То и аз съм на 19 де)
 
Ако не бяха такива като Ноке да се жертват експериментално (макЪр и случайно), къде ли щеше да е днес света, колко неразкрити енигми щеше да има. Хвала на такива люде!
 
Това обаче няма да се издържи както се издържа 2 години ковид, тук ще стават патаклами по-скоростно
 
Това обаче няма да се издържи както се издържа 2 години ковид, тук ще стават патаклами по-скоростно
Страхувах се от или-или, но ако се наложи....
 
Ако не бяха такива като Ноке да се жертват експериментално (макЪр и случайно), къде ли щеше да е днес света, колко неразкрити енигми щеше да има. Хвала на такива люде!
Да не гледаш телевизия нещо... ?
Аутпута ти много рахитичен тая вечер.
 
Това обаче няма да се издържи както се издържа 2 години ковид, тук ще стават патаклами по-скоростно
Че как иначе ще се въведат вече подготвените най-модерни инструменти за установяване на "по-добър ред и сигурност". Патакламата, хиперинфлацията, хаосът, казал поетът, са жизнено необходими за Възстановяването.
 
Да не гледаш телевизия нещо... ?
Аутпута ти много рахитичен тая вечер.
Показвам си истинското лице, предишното беше преко сили. Форумен уреднико!
 
Е нали то от недостиг на йод се получава това най-често срещаното с щитовидната?
Зависи дали е хипо или хипер тиреоидит.

а и на цвят течностите са едни и същи.
Тцъ, не са. Йодът е по-тъмен, към кафяво, а клеевата е жълто-оранжева. Аз си ги купувам в различни флакони, но имам ментови капки и капки за нос в почти еднакви опаковки. На няколко пъти, аха да си пийна ксилометазолин.
 
  • Haha
Реакции: OSH
И? Шортвай пазара и готово. Аз това правя в последните няколко дни и ми се получава доста добре. :)
Няма с кво. Пари няма.. всичко съм изхарчил/налял някъде. Имам и крипто голям %, но не мисля да го продавам за сега, въпреки че знам, че може да влезем или сме вече в беар маркет
 

Горе