Украйна - Русия какво ви е мнението

АА.......


п.с. NovaPS, ''Гласове'' продължам да си го приемам за достоверен източник.

Ами да,грузинският арменец граф Саркиз Калантарян се извинява на Украйна и моли за снизхождение.... гнида....

А хуйло нервен на еленовъда....

 
Преди известно време и казах да не верва на маратонките на лизинг... от нейните източници.
Е, то тва беше идеята, да мое после да викаш "ма аз и другите дебънквам, щот съм реалист" ма ако върнем в темите назад два ли ще намерим много такива случаи.

Да дойде специалиста по западно оръжие и призраци да разясни.. това отломки от свалена ракета ли са?
Той кметя си го каза, работило ПВО-то свалили ракети, част от които попаднали по крайбрежието. Но нека некой експерт верно да каже, възможно ли е след удар от ПВО снарядите да изпадат пак, което явно твърдиш.
 
Е, то тва беше идеята, да мое после да викаш "ма аз и другите дебънквам, щот съм реалист" ма ако върнем в темите назад два ли ще намерим много такива случаи.
Тя отдавна си е признала, че е възможно да стане жертва на фейк, ама в отбор детелинки няма такъв шанс.., въпреки многото случаи на дебънк.

Той кметя си го каза, работило ПВО-то свалили ракети, част от които попаднали по крайбрежието. Но нека некой експерт верно да каже, възможно ли е след удар от ПВО снарядите да изпадат пак, което явно твърдиш.
Първоначалните информации са хубаво нещо.. ма после като излезе допълнително инфо е добре и то да се изкоментира.. освен ако първоначалното инфо пасва на вижданията ни и с него приключваме темата.

Има видео как работи клъстера на западняците и какво се случва при достигане на целтта.. почти 1 към 1 с клипчето от плажа.
 
Тя отдавна си е признала, че е възможно да стане жертва на фейк,
Както всяка жена, впрочем. Ако не се връзваме на фейкове, човечеството ще изчезне. Същото важи с още по-голяма сила за мъжете днес, предвид навлизането на пластмасата в човешката биология. ;)

Предупреждавам, че не изключвам вероятността отново да се вържа на фейк, защото, както беше казало едно комшийско детенце: ''па я се надах да е истинско". :D

п.с. Графиксе, помним телеграм канала на ''оня руски солдат'', дето признаваше за точка У и други про-западни партенки.

Ето човек, който дебънква цялата гняс на либерасткото наднационално правителство в последните години - от ковид ваксините до демонизирането на никотиновите продукти за сметка на синтетичната дрога.

 
Тя отдавна си е признала, че е възможно да стане жертва на фейк, ама в отбор детелинки няма такъв шанс.., въпреки многото случаи на дебънк.
Не един път съм си признавал, че греша ма по те влече да дебънкваш западната пропаганда, признай си.


Има видео как работи клъстера на западняците и какво се случва при достигане на целтта.. почти 1 към 1 с клипчето от плажа.
И още да няма сводка, как укро-фашистите умишлено избиват цивилни... друг път ги пускат още с първоначалната информация.
 
Не един път съм си признавал, че греша ма по те влече да дебънкваш западната пропаганда, признай си.
Я дай един път.., ами аз съм казал, че ме влече повече, щото за Русия е прието, че лъже.., а другите винаги са прави....

И още да няма сводка, как укро-фашистите умишлено избиват цивилни... друг път ги пускат още с първоначалната информация.
Тука не е ясно кво искаш да кажеш, ма само ще вметна една лека корекция.. от последните дни.. цивилни-окупатори се наричат вече.
 
тва кво общо има с това което казах, само ти си знаеш.
А ти какво всъщност казваш??? Знаеш ли?

На ти друго:

1719479657663.png
 
Аре, не само в Севастопол, и на слънчака не може да се плажува. Нацистите разпоредиха:

1719501100813.png
 
Да се надяваме, че атовете са на път да се разберат, та да спрат да страдат магаретата.

Виж файлът 33101

п.с. NovaPS, ''Гласове'' продължам да си го приемам за достоверен източник. ;)
-----------

Интересно.
Още от самото начало имахме съмнения, че Путин и САЩ играят в едно отборче. Играят го врагове само за пред тъповатата заспала публика от русофоби. Иначе тайно си ходят на гости и вероятно кроят съвместни планове.
Сега вече сме сигурни. Събитията го потвърждават.

Жалко за горките украинци! Ще се окажат жертва на толкова елементарна и подла двойна игра.
Бяха употребени, предадени и погубени от собствените им "съюзници", които уж "им помагат" с оръжия и пари...
 
Последно редактирано:
Още от самото начало имахме съмнения, че Путин и САЩ играят в едно отборче.

Има такава вероятност, но на моменти театрото е толкова добре изиграно, че дори ние забравяме какво всъщност гледаме.

Има обаче и друго обяснение на събитията: всичко е реално и е плод на желанието на настоящия хегемон да продължи да бъде такъв. Опитите му обаче се провалят и само се ускорява процесът по смяна на световния господар. Доларът престава да бъде петро-долар, а глобалният юг престава да бъде васал на сащ и неговите марионетки.

Във всеки случай наблюдаваме нещо, което се случва веднъж на 100 години. Не съм сигурна, че се радвам.
 
Оранжевия в прав текст е казал, че мераците на джуджето няма да ги бъде. Не, че има някакъв смисъл да се вярва на каквито и да е думи от неговата уста, ама къде ги ся ватенките, дето им беше последната надежда той...

Украйна----Киев за 3 дни,,ДЕМИЛИТАРИЗАЦИЯ , ама на кого ?

РаZZия-та загуби 20 хиляди танка и БТР-и. Украйна имаше 1000 общо преди войната.

УСА-та дадоха 30 танка , общо КОЛЕКТИВНИЯ ЗАПАД допълни до 150 ,

Украинците плениха и ползват над 600 танка и БТР от руснята,а единствената произведена система С-500 май жертвоготовно е

"прихванала" нещо!!Има случка с украински дрон!!

Е ,САЩ ли разпалват войната и тъпчат укрите с оръжия или КОЙ ? :)

440581796_2424847031036614_124278407979784587_n.jpg
 
Полковник Квачков говори за днешното състояние на ПВО-то им в рашистан. Обрисува го като катастрофално тъжно. От изток, юг, север до запад, тотална липса. По думите му разграден двор. Коментира как трябва да е изградено и да работи, като единна свързана система с обмен на информацията.
Този полковник е голям руски националист, ръководил в предни години големи шествия с националистически плакати. За някои свои изказвания е лежал 9 години в затвора. Плюе по путлер и командването на армията им както му дойде. Май пак искали да го съдят.

COLONEL KVACHKOV ALMOST CRIED❗ RUSSIA IS BEING BOMBED, THE WHOLE DEFENSE IS IN HOLES❗ / 21 hours ago (на руски език)


 
Полковник Квачков говори за днешното състояние на ПВО-то им в рашистан. Обрисува го като катастрофално тъжно. От изток, юг, север до запад, тотална липса. По думите му разграден двор. Коментира как трябва да е изградено и да работи, като единна свързана система с обмен на информацията.
Този полковник е голям руски националист, ръководил в предни години големи шествия с националистически плакати. За някои свои изказвания е лежал 9 години в затвора. Плюе по путлер и командването на армията им както му дойде. Май пак искали да го съдят.

COLONEL KVACHKOV ALMOST CRIED❗ RUSSIA IS BEING BOMBED, THE WHOLE DEFENSE IS IN HOLES❗ / 21 hours ago (на руски език)


Министерството на отбраната на Русия съобщи, че системите на противовъздушната отбрана са унищожили 36 дрона, изстреляни от Украйна през изминалата нощ срещу територията ѝ.

Петнайсет безпилотни летателни апарата са свалени над Курска област, девет над Липецка, по четири над Воронежка и Брянска и по два над Орловска и Белгородска, посочи ведомството в публикация в социалната мрежа "Телеграм".

Укро лайнометите мълчат ( тоест не се хвалят как са поразили десет СУ или 49, 5 танка ) значи всичко е ток.

Нанди, коя от отрепките е с тоя ник или е новородена евроБска звезда?
 
...

Нанди, отрепките сме ние,нали?

449510141_8013532508696904_4292208111836596234_n.jpg
 

Горе