profitshare.bg

От: profitshare.bg

Ами мижава е , ама поне хората ги разпознават и купуват от тях.
И на мен ми се иска да е 5-6% ама няма.

Иначе да, само от горния сайт е. Мисля скоро да пусна още 1, ама в друга ниша
 
От: profitshare.bg

аз продължавам да работя с тях, засилих трафика но продажбите са слаби при мен правя по над 2 000 клика
за януари ми изплатиха 280 лв за феврурари 180 лв
 
От: profitshare.bg

Онзи ден се регистрирах при тези, изтеглих си един наръчник на "Оптимиста" и гледам на една страница от слайда, за 18 дни, този има около 20 000 (видях на коментара от горе, че за 2000 клика има 280 лева, онзи в наръчника друго казва ) клика върху рекламите и е спечелил около 400 лева... Пускам си адсенс, търся да събера 20 000 клика, ами 1300 евро.... Пиша им, има ли респонсив реклами, отговор никакъв или май ми изпратиха отново наръчника. Та мижавите 3 процента на Емаг и тази евентуална печалба и тази евтина реклама, която ще им правя, директно се отказах. Афилиейт програма, само на английски сайт и само от Амазон или Ebay. В България купуваш стока и я препродаваш, афилиейт сори ама е загуба на време и на ПАРИ, ако можеш да имаш адсенс реклами. А да забравих, опитвах се да валидирам сайт, че съм собственик, смъкнах един файл, качих го, натиснах валидирай и нищо... писах им и нищо :)
 
Последно редактирано:
От: profitshare.bg

Всичко е до таргет. Логично е, че ако 20 000 посетители са дошли от сайт за смешни картинки или фейсбукс траница с fun тематика (примерно), доста малко от тях биха си купили техника.
 
От: profitshare.bg

Всичко е до таргет. Логично е, че ако 20 000 посетители са дошли от сайт за смешни картинки или фейсбукс траница с fun тематика (примерно), доста малко от тях биха си купили техника.

Много правилно. Въпросът е че ако сайтът ти е в добра ниша със скъпи адсенс реклами, то отново ще има разлика и отново в полза на адсенс. Не може да докарваш на какъвто и да е било сайт трафик от порядъка на 20 000 и да получаваш само 400 лева. А този 20 000 трафик най-вероятно е генерирал над 100 000 импресии преди това, една прекрасна безплатна реклама общо взето.
 
От: profitshare.bg

Съгласен съм, това е безплатна реклама при тези ниски комисионни! Продажбите са изключително ниски!
 
От: profitshare.bg

Отскоро ги ползвам и немога да разбера отчитат ли вярно кликовете. Струва ми се че лъжат. По същия начин и за конверсиите. Дайте мнения!
 
От: profitshare.bg

ами не знам и аз, ползвам ги от края на януари и аз нещо не мога да им разбера отчетите
за кликовете не съм ги заследил, а за комисионните трудна работа да се заследи дали лъжат

Но като цяло съм доволен, определено е по-добре от адсенс
 
От: profitshare.bg

Може ли да се направи ел. магазин с продуктовите фиидове. Имам един домейн който е подходящ за техника. Бях си направил експеримент, тогава имах Уордпрес инсталиран и свалих един фиид. Импортирах го но стана една дърта мацаница и го махнах. И другото, което забелязах че продуктите във фийда имат много малко описание и не изглежда въобще завършено.

Някой правил ли е ел. магазин с техни продукти и като се импортне продуктите добре ли изглежда? Примерно в Open Cart.
 
От: profitshare.bg

Аз направих такъв агрегатор / не е магазин/
Добре си стои сайта, всъщност изгледа е както си го направиш, или ако си намериш готин готов темплейт.

Но днес ми резнаха афф линковете от фийдовете, писах на съпорта и каза че е нещо временно /да се надявам/ . Но като се опитах да направя нов фийд ми изписа на румънски, че трябва да сключа договор. А си мислех че договор се сключва когато решиш да теглиш пари.

Та както и да е, дано оправят това с фийда.

А иначе на теб не ти пречи да се пробваш. Есента се бях захванал да правя сайта, после тук доста негативни мнения ме отказаха, но след нова година реших да го завърша и не съжалявам.
 
От: profitshare.bg

Забелязвам разлика между списъка с одобрените ми комисионни и зелената цифричка на неизплатените пари. И разликата е по-голяма от 20% /ако подваждат ддс-то/

При вас как е, имате ли разминавания?
 
От: profitshare.bg

При мен от 3ита им отчета за определен период нито една цифра не съвпада. И от когато имат този проблем не може да се направи нито един къстъм линк или пък да взема банер. И това е повече от седмица, през която изведнъж и приходите на клик спаднаха в пъти, все по-съмнителни ми изглеждат. Дори започвам да се съмнявам дали ще мога да си изтегля парите защото линкът за центъра за плащания също не работи.

Факт е че емаг конвертира много добре, но се излагат все повече.

Надявам се нещата да се оправят защото миналия месец доста добри пари направих.
 
От: profitshare.bg

Те и в момента нямат линкове в xml фийдовете, писах им миналата седмица, казаха че работят по отстраняването на проблемите.
Дано да ги оправят по-бързо, защото са перспективна афилиейт мрежа, то май и единствената такава в БГ.
Ще е жалко ако се провалят!
 
От: profitshare.bg

Те и в момента нямат линкове в xml фийдовете, писах им миналата седмица, казаха че работят по отстраняването на проблемите.
Дано да ги оправят по-бързо, защото са перспективна афилиейт мрежа, то май и единствената такава в БГ.
Ще е жалко ако се провалят!

Нито са преспективна, нито са единствената ;) Те вече са се провалили, имат един емаг и нищо повече, другите им партньори отказват вече да работят с тях.
 
От: profitshare.bg

2performant.com е другата бг мрежа която аз знам.
Сега по темата. В профита пускат състрзание от днес, а нямат време да си оправят промо инструментите чрез които може да участваш в него, аз дори един линк не мога да генерирам излиза ми румънския надпис за грешка.
Това е нереално
 
От: profitshare.bg

Този проблем го имах миналата седмица, но като сключих договор се оправи мисля. Не съм сигурен дали е от това де.

ПС: Гледам днес са оправили и афф линковете във фийдовете ми. Супер!
 

Горе