Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нанди, а за коя партия това? Поне да видя какво творят адашите. :)
Някаква партия МИР. Етера те е открил, аз само те тагнах.
Кандидати за народни представители на партия МИР във всички области за предсрочните парламентарни избори на 14.11.2021 г.
...
Пазарджик
Димитър Методиев Иванов
Христо Димитров Христосков
Банко Стоянов Банков
Моника Симеонова Борисова
Красимир Банков Банков
----------------------------
Казвайте ги тия работи преди изборите. Мен, както ми е се тая кой ще е, кво ми е да пусна за МИР, кво ми е?! Мълчите си и после "що не влязохме"...

А фамилята ти наистина ли е Банков? Да не се окажеш брат'чед??? o_O
 
Някаква партия МИР. Етера те е открил, аз само те тагнах.


А фамилята ти наистина ли е Банков? Да не се окажеш брат'чед??? o_O
Банко Илиянов Стоянов ми е пълното име. Нямам общо като цяло с тези субекти, а ако имах, сигурно в друго поприще щях да се развивам. :) :) :)
 
Банко Илиянов Стоянов ми е пълното име. Нямам общо като цяло с тези субекти, а ако имах, сигурно в друго поприще щях да се развивам. :) :) :)
Дам, ясно беше, че си прекалено мек, за да сме роднини. :)
 
Дам, ясно беше, че си прекалено мек, за да сме роднини.
Извинявай, но така не се говори за мъж!

Иначе: Банко, Банкова - все нещо по банките сте. Тва е хубаво за имиджа на сайта; иначе има разни фамили като Бедников, Сиромахов - не е добре за тука.:)
 
Извинявай, но така не се говори за мъж!

Иначе: Банко, Банкова - все нещо по банките сте. Тва е хубаво за имиджа на сайта; иначе има разни фамили като Бедников, Сиромахов - не е добре за тука.:)
Всъщност НЕ. Името идва от това: https://bg.wikipedia.org/wiki/Бан_(титла)

Така е сформирано и е популярно в Болярския край. :)
 
Всъщност НЕ. Името идва от това: https://bg.wikipedia.org/wiki/Бан_(титла)

Така е сформирано и е популярно в Болярския край. :)
Бан?! Някакъв намек за предстояща употреба на администраторски инструменти ли е това?:):)

Ама пак има нюанс на една прилична банкова сметка де:
"...Константин Багренородни споменава титлата baianos, свързана с монг.-тур. байан „богат, богаташ
ДатаАдиктид ли, кой разправяше за разни Бентлита...:) Той май и за бана знае.:)

Виж, за Нанди Банкова вече съм чувал, че е далечна роднина на Ротшилдови и оттам и' е фамилното. Говори се, че е родена в кабинета на директора и пъпа и' е фърлен на Уолстрийт:)
 
Честно казано, не знам фамилията на Нандито. Ще е супер, ако носи такава. :)

За нищо предстоящо не писах, просто всеки, който ме пита и отговарям. И аз не го знаех до преди време, но ми го обясниха в Търново на една роднинска среща. :)
 
Виж, за Нанди Банкова вече съм чувал, че е далечна роднина на Ротшилдови и оттам и' е фамилното. Говори се, че е родена в кабинета на директора и пъпа и' е фърлен на Уолстрийт:)

rich-money.gif
 
За нищо предстоящо не писах, просто всеки, който ме пита и отговарям.
Знам бе, другарю Банко, лигавя се просто.:)
-----
Обаче, Нандибанки, видя ли кво се оказа:
Честно казано, не знам фамилията на Нандито.
Нанди, а за коя партия това?
И това за неща, които току-що сме казали. Той ни чете набързо по диагонал! Аз до днес живях с вярването, че Блинки кисне нон-стоп в Уебмастър форума да ни чете и препрочита, и ако му остане свободно време поглежда Онлайн бизнеса, СЕО-то и Маркетплейс-а. А се оказва обратното...:( :):)
 
Знам бе, другарю Банко, лигавя се просто.:)
-----
Обаче, Нандибанки, видя ли кво се оказа:


И това за неща, които току-що сме казали. Той ни чете набързо по диагонал! Аз до днес живях с вярването, че Блинки кисне нон-стоп в Уебмастър форума да ни чете и препрочита, и ако му остане свободно време поглежда Онлайн бизнеса, СЕО-то и Маркетплейс-а. А се оказва обратното...:( :):)
Моя грешка, не знаех, че има и пария МИР. Прочетох го на бързо, и помислиш, че става дума за МИР № някой си. :)

Колкото до какво чета и не чета, това ми е достатъчно:
Дам, ясно беше, че си прекалено мек, за да сме роднини. :)
:)
 
Когато заговорят числата, истината се оказва малко по-друга:
"Последните данни на БНБ за периода януари – октомври 2021 г. сочат спад на потока на преки чуждестранни инвестиции в размер на 50,7%, спрямо същия период на предходната година. През третото тримесечие на 2021 г. преките чуждестранни инвестиции в страната са с 72,7% по-малко спрямо третото тримесечие на 2020 г. Сертифицираните на проекти по Закона за насърчаване на инвестициите от началото на работата на служебните правителства са за 411 млн. лв. при 796 млн. лв. за периода предходното редовно правителство от 01 януари до 12 май 2021 г."
 
Когато заговорят числата, истината се оказва малко по-друга:
"Последните данни на БНБ за периода януари – октомври 2021 г. сочат спад на потока на преки чуждестранни инвестиции в размер на 50,7%, спрямо същия период на предходната година. През третото тримесечие на 2021 г. преките чуждестранни инвестиции в страната са с 72,7% по-малко спрямо третото тримесечие на 2020 г. Сертифицираните на проекти по Закона за насърчаване на инвестициите от началото на работата на служебните правителства са за 411 млн. лв. при 796 млн. лв. за периода предходното редовно правителство от 01 януари до 12 май 2021 г."

Източник? Или пак Севда...
 
Източник? Или пак Севда...
 
Не стига, че не правят нищо за бг бизнеса, дори го задушават, но и вече и от чужбиха им бягат баламурниците. После, за да компенсират всичко пускат лешоядите от НАП да събират стотинките на хората, страшни бизнес стратези, за учебник са направо.
 
Не стига, че не правят нищо за бг бизнеса, дори го задушават, но и вече и от чужбиха им бягат баламурниците. После, за да компенсират всичко пускат лешоядите от НАП да събират стотинките на хората, страшни бизнес стратези, за учебник са направо.

На мен ми дадоха 112 лв. за ток :) Не съм ги искал, директно ми ги приспаднаха от сметката :) Малко преди това си поискаха, много културно, 32000 лв., че много пари съм имал на каса :D Тес батаци дето ги забъркахме последните 10 години, заради бойковата анархия, ще ги влачим с години.... Аз ги имам, не е проблем, ама има фирми дето им се водят маса пари на каса, а заради Кови са на нула, че дори и на минус, тях ще им скачат по главите докато не ги убият. Кот такоа....
 
На мен ми дадоха 112 лв. за ток :) Не съм ги искал, директно ми ги приспаднаха от сметката :) Малко преди това си поискаха, много културно, 32000 лв., че много пари съм имал на каса :D Тес батаци дето ги забъркахме последните 10 години, заради бойковата анархия, ще ги влачим с години.... Аз ги имам, не е проблем, ама има фирми дето им се водят маса пари на каса, а заради Кови са на нула, че дори и на минус, тях ще им скачат по главите докато не ги убият. Кот такоа....
Това в момнета гонят, фирми с наличности, сигурно ще почнат с 6-цифрените суми. Идеята им е на почнат да щавят всичко. Нещо, което не съм разбирал никога. Не създаваш никакви условия на бизнеса, заливаш го с бюрократщина, постоянно му вдигаш (или поне не си правиш труда да регулираш по някакъв начин) цените, постоянно се гласуват закони и наредби, унищожаващи малкия и среден бизнес, тласкайки повечето печалби към големите, които си плащат комисионни на управляващите, събираемостта на данъка важи с пълна сила за малките, големите минават тънко, я по връзкарски ред, я по някакви пролуки в законодатеслтвото (и дори се изнасят пари).

И кой по дяволите отива с усмивка на лице да си плати данъка, след като едвам е препечелил нещо отгоре след всичката пумия, с която държавата залива бизнеса всеки ден. За да влезе чуждестранен инвеститор, той проверява статуса и рейтинга на дъжравата ни, като първото нещо, което цветва е Курупция, Бюрократщина. С годинтие този рейтинг и имидж вървят в още по-лоша посока и страната ни става още по-несимпатично място за който и да е. Наяде се куцо и сакато за сметка обикновения човек, трупат се някакви брутални дългове.
 
И допълнение на този разговор, от своя страна държавата заграбва всичко с корупционни схеми, на които крайни потърпевши сме пак ние:


По проекта:


Поредната поголовна кражба. Този сайт на https://oer.mon.bg/s/oer/page/welcome МОН събира много помагала за учене и образоване на Български език. Като цяло страхотна идея! Но за жалост сайтът е пълеш шит, и отделно са освоени, разпределени и откраднати много пари покрай него.
 

Горе