На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

Вие е обръщение към Вас, хората които сляпо защитавате и остатъка маса която се зове Българин, даже и такива не чак - но с документи и рождение по земите ни.

Дай ми насока - кажи ми целите си в Живота. След като самия ти не шиеш и разгулничиш - за какво се бориш?

Българин е етнос, а не паспорт. Целите в живота ми са като на всеки един нормален човек - да живея достойно и да отгледам децата си. Разбира се, в техния дом - България.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Е не това си е направо обида към съгражданите ти, които са останали в родината си и се опитват да се борят за нейното благо! :mad:

Борят се за нейното благо ? Ебаваш се Юни... как ?
С малоумни протести като на 5-ти ли ?

Ти го приемаш като обида, друг като друго би го приел - зависи от настройката, вложеното настроение, и каузата която защитаваш.

Ако борбата на съгражданите останали да бранят благото - търсещи го е правилна, нямаше да се налага да излизаме извън граница първо, и второ щеше да има резултат някакъв - а не се види такъв от векове - Игрите които се играят не зависят от гражданите не заради друг, а заради тях.

ПРиятно гласуване между другото - Аз няма да гласувам!
Ако и всички вземете да мислите като един изменник в мое лице, анти-Българин (с Българско гражданство...) и не гласувате - може да дойде благото, е тоя вариант не се е опитал мисля.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Налагало се било. Абе ти сам си поискал да отидеш на Острова. Защо, да учиш? Да успееш във финансов аспект? Тук във форума има достатъчно хора, които показват, че може да си в България и пак да успееш.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Българин е етнос, а не паспорт. Целите в живота ми са като на всеки един нормален човек - да живея достойно и да отгледам децата си. Разбира се, в техния дом - България.

Виж, за децата - Живи здрави, на цялото семейство от сърце.
Но да си достоен пред себе си в държавата си - и ти не можеш да признаеш, камо ли да се случи. Как ще се промени това ?

След като нещо добро отричаш в името на цигарения дим който и децата ни трови... какво правим ?
За да се промени настоящето на Една държава, един народ Буров "циника" го е казал - Трябват промени, тежки промени.
Да се промени начина на живот, навици и желания - на това дередже и само на думи - НЕ става.

Жертви като на ЛЕвски се искат, но не фанатизираното значение което им прилагат националистическите партии - Героите които уж всички подкрепят а ги няма никви... измислени и преобразени от мириса на парфюма и парите са.
Жертви които цакат удовлствия в най-честите случаи.

Един ден ако имам силата и мога да говоря пред хората - Алкохола ще бъде забранен в тази земя ! Проблем е до ден днешен и по голям става - виж децата, как ще предпазиш своите от заведенията в които се пуши и пие като за последно ?
НЯМА РЕД в тази държава - затова сме на този хал. Ред в Държавата - Парламента го има само да ви взима парите - не мисли за вас, ред не създава защото няма да ги има ако се създаде ред - Прави си изводите.

Много мога да говоря
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

На крива ракета космоса и пречи.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

myselfmonev,никога не забравяй откъде си тръгнал,къде са корените ти и не ги отричай и мрази.Бъди горд да се наричаш Българин,дори това да говори зле за теб пред някой.Не се съобразявай какво искат другите от теб,какъв искат те да бъдеш ти.Бъди себе си и не се срамувай да го покажеш.Българин си и такъв ще си отидеш,в кръвта ти е и това не е лошо.Не обиждай тук нашето население.Това е приятелски съвет.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Налагало се било. Абе ти сам си поискал да отидеш на Острова. Защо, да учиш? Да успееш във финансов аспект? Тук във форума има достатъчно хора, които показват, че може да си в България и пак да успееш.

Извини ме, но в момента съм в Центъра на икономиката на Европа.
Да стоиш окъсано емигрантче на Канари Уорф - голяма чувство да знаеш - не е като на Жълтите павета.

Сам си поисках - Факт. Тук образованието което ще получа дава всичко от настоящето, в България нищо от миналото, абсолютно нищо от настоящето и нула за будещето!
Моят успех не се концентрира в едното оцеляване, нямам живот - не искам даже. Живота ми ще свърши не като на средностатистически човек, или спясявайки някой ще умра (Постоянно си търся поводи... и случки на които не трябва да съм), или да променя нещо... защо не и в родният си малък град - с едното си образование от тук мога.

Какво доказват във форума и как ?
Да завъртиш дребен бизнес и фанатизирал се около него, забравил за всичко кое става реално ? НЕ искам такъв успех - успеха е нещо по различно от парите за които се борят повечето тук... ако ме разбираш.
Има много умни хора - Факт, има и не чак толкова, но пък за сметка на това сами се мислят за такива.
Определено съм очарован от този форум - също факт.

Но едно само не ми харесва - Не видях еднин който не се интересува жежко от политика. Един който да не се оплаква и да има мнение по различно от комерсиалния хейт, или застъпничество....

Винаги е било важно да съм бил балансиран - в Средата, нито хейтя, нито лаская... не се оплаквам от правителството но му знам грешките, не съм израстнал до там да давам напречен разрез и тези без аргументи, статистики и хулене поради несъгласия - както правят всички тук.

Сложно а ?
Ето ми го идиотското което вижда онова момче с очилата кое се чеше по главата...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

myselfmonev,никога не забравяй откъде си тръгнал,къде са корените ти и не ги отричай и мрази.Бъди горд да се наричаш Българин,дори това да говори зле за теб пред някой.Не се съобразявай какво искат другите от теб,какъв искат те да бъдеш ти.Бъди себе си и не се срамувай да го покажеш.Българин си и такъв ще си отидеш,в кръвта ти е и това не е лошо.Не обиждай тук нашето население.Това е приятелски съвет.

Приемам съвета, Благодаря за който.

Но не мисля че съм забравил откъде съм тръгнал - родих се преди има няма 25 - не см забравил нищо, помня си имената и на всички учители, целият си град знам на изуст, обиколил съм цяла България, повечето забележителности, изчел съм всичко кое ми е било интересно, знам и имам какво да разказвам доакто съм жив за Родината си. Плюс това което не харесвам в Държавата и сънародниците си! Тия тук се отиват да е*ат, ония там хулят - Нищо общо с това което ме вдъхновява от историята!

Горд съм, но от други подбуди.
Имам една теорема която е доста дълга... "Каква е вероятността да се родиш там където си се, да говориш майчиния си език и др." Отива към чиста случайност... по важно е какво сърце носиш, има заложби от прадеди, но Не може да е същото. ДНК-а също не е досущ точно поради смесването на многото кръв до нашето поколение.

От нищо не ме е срам освен глупостта която ме съпътства цял живот като кажа откъде съм.
Картите са изиграни, налага се да нося голяма тежест на гърба си, но въпреки това не отричам какъв съм, напротив - като кажа Българин държа вниманието за да намекна "не обикновен", доста точки съм обирал по този начин - с фруго око гледат, не като на всички ония червеи избягали от РОДИНАТА СИ, за да съшествуват паразитирайки някъде другаде, не и като ония диви чалгари които са велики на думи, не и като ония мангали които имат повече права и оная интелигенция - Вип персоните ни - НЯМАМ НИЩО ОБЩО С ТЯХ!

Излизам от едно братство за което съм сигурен че тук никой не знае нищо, освен може би един единствен човек. Там върлуват законите на единството, както по законите от легендите на Великия Кан.


Обиждам да!
Барем видя някой който няма да се сепне, да върне двойно... сложно, Балканския синдром е лошо нещо. Рядко се срещат Българи днес, НЕ всички кои имат документи и са родени там са такива - Нека се знае!

Пс:
И ти го каза някак странно... Не обиждай тук нашето население - Внимавай на коя страна заставаш, така няма да можеш да се отличиш..

Поздрави
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

@myselfmonev, Ебаси самочувствието имаш за, 25 годишен младок, поживей още малко недай си боже да те натисне живота с обратната страна на ръката.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Цигарите са НАРКОТИК! Трябва да се забранят изобщо! Които иска да пуши да се крие в тоалетната, никой не е длъжен да му търпи цигарените пушеци! Всеки може да решава за себе си, но стига решението му да не пречи на останалите, пушачите пречат!!!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

От там иде Юни, живота ми натисна копчето доста рано - за което съм щастлив.
Вече не мразя нищо, уважавам себе си.
Да обичаш и врага си е голямо постижение.

Никой няма да ми даде нищо, живота като цяло та и света не го е*е кой си и откъде си - вървим в една посока всички.
Щем не щем родили сме се - ще мрем. Но нищо не ни пречи да опитаме да направим нещо велико - Не само на думи.

Аз пътя си го вървя такъв какъвто съм, падам ставам, почивам продължавам.
Много е лошо да останеш сам и да не намериш нищо на което да се надяваш, план Б няма! Само напред и нагоре па квото сабя покаже.
Омръзна ми да оцелявам и да чакам мисля на време. Имам 10 години до 35, срок който съм си дал за цели на този етап от живота.
Стига да съм жив, че вече имам 2 рестарта - третия може да е фатален и толкова неочакван, че едно пресичане на улицата може да е "фатала".

Голям кеф е да си жив - можеш да направиш всичко което искаш, тъпо е да се съгласиш с това което ти казват че трябва да сториш, или онова което ти забраняват или съветват.
Всички сме луди... живеем в огромен санаториум! Който каже че не е (както и чекиджия) лъже не друг, а себе си.

Поздрави
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

От там иде Юни, живота ми натисна копчето доста рано - за което съм щастлив.

Копчето както е натиснато така може и да се натисне пак, след което живота ти се обръща с главата надолу, повярвай ми, започнал съм да си вадя пари на 13 годишна възраст като съм излизал на масичка да продавам вестници и тем подобни на масичка, на пазарчето. И сега съм гневен на системата и на правителството защото има за какво, не защото съм решил да хейтя някой.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Някой чете ли му глупостите на тоя идиот монеф?
Аз ги пропускам
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Монев, не те знам дали учиш или работиш в Англия,
но като гледам нито много си се изучил, нито си се скъсал от работа, щото по цял ден си във Форума и пишеш 'компетентни' европейски изказвания

Не знам колко книги си чел, но да се пишеш патриот и да ми даваш цитати на Чърчил, направо те късам на изпита по родолюбие


А относно закона за забрана за тютюнопушене в заведения съм ПРОТИВ
Становището си съм го изказал в една друга тема
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Някой чете ли му глупостите на тоя идиот монеф?
Аз ги пропускам

Невежа, името ми се пише с главна буква и накрая с В.
Не ми споменавай заглавието, много си малък още. За разлика от теб не си крия името.
Идиота не може да каже на друг нещо по различно.

Бягай си в твоя свят, по далече че ти казах, умират ми мозъчни клетки, алергията ми към теб е като Мигрена - отърване няма.
 
Последно редактирано:
От: На 22-ри Ноември на протест.

И ето тук отново се намесва главният проблем на днешното общество - конформизма. Били вредни цигарите, затова трябвало да се изгони цялото пушещо население от заведенията? Ама чакай, това си е мое решение дали ще пуша или не, аз не ти казвам какво ти можеш или не можеш да правиш, защо да ти позволявам ти да го правиш? И на мен ми влияе негативно мнението, че тази забрана е полезна и адекватна, този израз на абсолютно неуважение на човешките права и равни човешки свободи е вреден за обществото, нека тези хора да нямат право да стъпват в заведенията.

Утре може да излезе закон, който решава, че обикновенният човек не е в състояние да отглежда детето си, и всичките деца да бъдат иззимани и отглеждани в институция до определена възраст. Звучи резонно, нали? Доста хора са "лоши" родители. Ама кой има право да го определи това? Никой! Трябва ли децата ни да стават еничери, защото това било закон?

От доста време довода "това е закон" при мен не е достатъчно основание да правя или не правя нещо. Тук става въпрос за нещо повече от цигарите, става въпрос за отнемане на човешки права, както на прескъпите потребители (които трябва да наливат в бездънната финансова яма), както и на бизнесмените (които трябва да предоставят условията за наливане). Монев, припомни си историята за жабата, бавно сварена жива и може би ще разбереш какво искам да кажа.

А за ВЕЛИКОбритания и нейната сила и превъзходството и над т.нар. второразрядни хора. Великобритания щеше да е един скалист дъждовен остров с начумерени хора, футболни фенове и счупени чаши по пубовете, ако не бяха т.нар. второразрядни хора, които бяха окупирани и разграбени от Великобритания. Империята, която е била едно време и най-вероятно неформално същестува и до днес е единствената причина Великобритания да има тази сила сега. Без хората, поздравяващи се след баня и ядящи шкембе чорба и всички други наивни/слаби/добродушни народи, които са били под робство, Великобритания нямаше да има нищо. На тая пуста скала няма нищо, така че не ми я хвали Великобритания колко е велика. Айде няма да говорим за "нещо полезно за човечеството". Благодарим на Чърчил, благодарим му за нищото, приятна баня!

Единствената сила, която уважавам е тази, постигната чрез единство и морални действия. Финансовата сила приближава краха си, следващата глобално водеща форма на управление според мен ще е или т.нар. ресурсно базирана икономика или тоталитарно(военно) управление с евтина работка ръка, купони за храна и маркиране на хората като добитък.

А за българския народ ще ти кажа и едно мое лично наблюдение. Колкото и да е мрънкащ и "необразован", толкова е и най-малко наивен и най-трудно може да се конвертира в овце. Българина не се интересува кой знае колко от законите и какво казва Европа. Европа да си пие чая, ние ще си пием ракията и това е. Защо българите се държат доста добре по-време на "кризата"? Щото докато другите теглят кредити и още повече утежняват положението, българина вади боба и картофите и стиска зъби, роб на банка не иска да става! Това ще ти кажа аз за българина. Българина може и да е глупав, може и да е необразован, може и да е политически роб, но вътре в ума си българина е свободен!

"Аз ако обичам всички ще съм в клиника." 'Шо? Не, нема смисъл. Не трябва да обичаш всички, а да ги уважаваш, да уважаваш тяхното мнение, дори и да не ти допада, ако искаш ти да имаш право на мнение, трябва да оставиш и на другите това право. На пушачите не им пречеше да има зали за непушачи, нито мисля, че ще имат и проблеми да има цели заведения за непушачи, стига и те да имат своите права и своите заведения в които да ходят. Това диктува разума. А прескъпата Европа диктува конформизъм и сегрегация между различните социални прослойки.

PS: Пуша, пия и правя секс. Европо, ела ме арестувай! Деба глупостите........... :) :beer:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Монев, не те знам дали учиш или работиш в Англия,
но като гледам нито много си се изучил, нито си се скъсал от работа, щото по цял ден си във Форума и пишеш 'компетентни' европейски изказвания

Не знам колко книги си чел, но да се пишеш патриот и да ми даваш цитати на Чърчил, направо те късам на изпита по родолюбие


А относно закона за забрана за тютюнопушене в заведения съм ПРОТИВ
Становището си съм го изказал в една друга тема


Всичко правя.
Живота е труден, по труден е когато си глупав - старая се да живея свободно, и без да завися. Господар съм си на времето, за няма и година го постигнах, дерзая.

Патриот съм естествено, но не като тия в Държавата. Моя патриотизъм се явява доста по различен - показвам на света Българското, от самочувствие и принципи, идеали, до непреклонност и независимост. Ето това ме прави горд, всеки ден се засилва това чувствто когато видя за какво се говори по политическите теми тук.... просто се говори, на някой е до там да проговарят за протести (протести...), други пък ги правят (без цел и посока).

Лошо е да си емигрант, по лошо е да си такъв в Родината си. Патриотизма в България е сбъркан.


ДОбре е че си против, но дали щеше ако държеше бизнес в който залагаш на точно това - е тук е разковничето. (надявам се да)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Всичко правя.
Живота е труден, по труден е когато си глупав - старая се да живея свободно, и без да завися. Господар съм си на времето, за няма и година го постигнах, дерзая.

Патриот съм естествено, но не като тия в Държавата. Моя патриотизъм се явява доста по различен - показвам на света Българското, от самочувствие и принципи, идеали, до непреклонност и независимост. Ето това ме прави горд, всеки ден се засилва това чувствто когато видя за какво се говори по политическите теми тук.... просто се говори, на някой е до там да проговарят за протести (протести...), други пък ги правят (без цел и посока).

Лошо е да си емигрант, по лошо е да си такъв в Родината си. Патриотизма в България е сбъркан.


ДОбре е че си против, но дали щеше ако държеше бизнес в който залагаш на точно това - е тук е разковничето. (надявам се да)


Ти май не ме разбра
Аз съм против закона, който забранява тютюнопушенето в заведенията, и на протеста ще отида
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=33221&p=362253#post362253
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

На какво обърнахте темата, нали уж за цигарите ставаше въпрос :)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

И все пак драги,
историята е история. Нека не я смесваме с настоящето, защото няма приложение в бъдещето.

Света е по свързан от всякога - съжалявам тия кои живеят в дупка, и отричат всичко чуждо - никога няма да видят свобода такава каквато даже си я представят.

Може да се вади много от историята, както този цитат на Чърчил. Никъде не съм споменал че съм му привърженик нито на начина на живот (пушенето и пиенето...), нито начина на управление (макар да има неща които ми харесват) нито друго - доложих цитат който е реално доста приложим като идея в "сегашно" време.

Тук се пие чай - да. Буржоата си го пият, но и в България се пие чай - това че наоколо има само пияници не е довод за съмнения че и в България има културни, прозорливи и образовани хора. Те не се виждат защото не се оплакват, ето го разковничето което не приемат някои.



Прасето на улицата се коли варварски, пияни и мръсни хора се веселят и печат на огъня току що извадените вътрешности. И децата опиянени бягат, чистейки мръсните черва. Кучето яде остатъците. Шкембе чорба се вари и по заведенията в съвременния град. Циганина е посял семето на идиотизма, на грозотата на живота - това че не го виждате и държите на каузи които не са приложими в съвременния свят не ви прави патриоти а обратното - Нещастници с големи усти. (Без да обиждам никой, не е цел)

Ебе се на поразия, пие се без основателна причина, пуши се около бебета, псува се за добро утро, ден и вечер. Мразят се съседи, хора които са по различни - дрехи, ориентация, музикален вкус и мн. др.

Говори се/живее се в миналото което даже не е такоа каквото се представя (нима не станахме свидетели на промяна на историята в реално време ? Дали не се е случвало във времето отново ? риторика).
Нямаш право на друго освен омраза - кажеш ли "Абе, кво ви е виновен Бойко и Герб" агресивни атаки със заглавието "герберче..."

Питам Аз съвсем различен, гледащ от далеч нещата които и на живо съм бил свидетел - Кога и кой ще ви оправи Държавата ?
Родината не е ваша, нямате права над нея, борите се за земя която не принадлежи на никой, плащате на духове, работите за да сте нещастни - Докога ?
С протест ли се решава това ? Блаженни сте си вярващи.

Хвала на труда ви!
Но хвалбите спират, труд е едно но цел и труд друго.


Поздрави на всички.
Да не съм лош пророк, но мога да казвам всеки месец по едно нещо което виждам тук, което ще дойде в България.
Ето че е част от Европа - но клоаката.
Не Жалко, няма да го кажа. БЪлгария ще се извиси като сила заради Българите, но не и е Времето.
ДОкато Българина е болен от Балканския синдром - Няма!
ДОкато е безорганизиран и мразещ, докато мисли за гъза си и гледа да мине тънко като груби и лъже братята си.

Какво да говоря - тук има просто хора НЕдоволни от живота си. За тях целият свят е 110 000 кв. метра Цигания, простотия, лъжи и измами, беззаконие и мн. др. с Велика история.
Даже за повечето вселената е един град, един дребен кух Бизнес, едно убежище - едно семейство без никакви саможертви и мечти - Блазе на такъв народ.

Разликите между Българите са като черното и бялото, понякога се срещати цветни, има и невидими ;)

Лек ден желая.
И по малко хейт - не забравяйте че не сме врагове. Единни сме силни, разликите ни са градивното в нещо така велико.
Днес правим история, след години Хикс на брой може да сте в учебниците като черни и бели, цветни или невидими - може някой имена и да се запишат.
А защо не и анали от форуми, комуникация - като едни нови опълченци - защо не, никой не знае как ще ни определят след години...


Внимавайте, живота е прекалено кратък и не всичко е пари.
 

Горе