Сектата на ковидитите

Маската не пречи да вдишваш кислород, но затруднява издишването на въглероден диоксид. Доста логично, как не се бях сетил първи за това...
 
Днеска сме на 100+ умрели от ковид
Бах информирания пич. Дори според здравния министър са 100+, защото днес са вкарани данните за няколко дни. Но разбира се ти си по авторитетен източник :D

Относно дали маската спира потока. Зашо както си седиш с маската пред компютъра, не вземеш да заснемеш едно клипче. Кажи маската не спира потока и да видим дали ще се издуе като балон или ще си седи спихнала. ROFL
 
Бах информирания пич. Дори според здравния министър са 100+, защото днес са вкарани данните за няколко дни. Но разбира се ти си по авторитетен източник :D

Относно дали маската спира потока. Зашо както си седиш с маската пред компютъра, не вземеш да заснемеш едно клипче. Кажи маската не спира потока и да видим дали ще се издуе като балон или ще си седи спихнала. ROFL
Ти ще споделиш ли какви мерки за ограничение на заразат трябва да се вземат според теб?
 
Не знам колко от вас гледат новините на канал 1, ама аз днес реших да си причиня, че да се запозная с официалната позиция на властта. Не че по другите не е същото, ама викам на канал 1 ще е най синтезиран :)

Какво обаче се случи. Началника на Благоевградската болница - Много от хоспитализираните изобщо не са за болница. Всеки тръгнал да влиза в болница, а той е за домашно лечение. Директно го каза.

Начални на болница, не разбрах в кой град. Каза директно следното - Голяма част от хората тук не са за нас, те са за психиатър. Каза го точно така. Всеки може да го провери самостоятелно, даваха го преди малко.

Който иска да продължава да верва, аз няма да го направя.
 
Бах информирания пич. Дори според здравния министър са 100+, защото днес са вкарани данните за няколко дни. Но разбира се ти си по авторитетен източник :D
Същото беше миналата седмица във вторник когато за първи път имахме над 50 - тогава бяха 51 и министъра щеше да прави проверки дали част от бройки не са от събота/неделя.
Това няма никакво значение! Дори част от бройките да са от събота/неделя, то след няколко дни когато стигнем 201 броя ще се чудим същото. После при 301 и т.н.

Начални на болница, не разбрах в кой град. Каза директно следното - Голяма част от хората тук не са за нас

:D сигурен съм, че ако интервюират началника на моргата ще каже също. Явно БНТ започват да манипулират обществото за да налагат др Менгеле + да се крие че болниците са запълнени.
Между другото намерили са от кого да взимат интервю... Благоевград е огнище от самото начало! само 70к население и си държат втората позиция вече 7 месеца. Това е чудовищно управление!
 
Последно редактирано:
Не знам колко от вас гледат новините на канал 1, ама аз днес реших да си причиня, че да се запозная с официалната позиция на властта. Не че по другите не е същото, ама викам на канал 1 ще е най синтезиран :)

Какво обаче се случи. Началника на Благоевградската болница - Много от хоспитализираните изобщо не са за болница. Всеки тръгнал да влиза в болница, а той е за домашно лечение. Директно го каза.

Начални на болница, не разбрах в кой град. Каза директно следното - Голяма част от хората тук не са за нас, те са за психиатър. Каза го точно така. Всеки може да го провери самостоятелно, даваха го преди малко.

Който иска да продължава да верва, аз няма да го направя.
До няколко дни или ще го принудят да си промени мнението или ще му намертя някоя схема в болницата и ще му запалят чергата.

Впрочем има ли някой който да си спомна как се дезинфекцираше през 80те в училища, болници и всякакви обществени места дори и в заводите?
Белина в ненормални количества: подове, врати и дръжките дори, прозорци, чинове, маси стени с блажна боя всичко. Каот влизахме сутрин в училище ни се насълзяваха очите и отпушваха носовете за седмица напред. А дори и да вдишаш някаква зараза тя беше мъртва и половина. За 11 години в училище нямахме нито една грипна ваканция. Не, че нямаше грипове и тогава ама не казваха на няколко хиляди болни "пандемия".

Проблема и на младежите фенове на маските тук и на всички фенове на ковида е пропагандната информация която ги залива отвсякъде.
 
Ти ще споделиш ли какви мерки за ограничение на заразат трябва да се вземат според теб?
Само след като видя клипчето, в което маската не ти спира потока въздух :D
 
До няколко дни или ще го принудят да си промени мнението или ще му намертя някоя схема в болницата и ще му запалят чергата.

Впрочем има ли някой който да си спомна как се дезинфекцираше през 80те в училища, болници и всякакви обществени места дори и в заводите?
Белина в ненормални количества: подове, врати и дръжките дори, прозорци, чинове, маси стени с блажна боя всичко. Каот влизахме сутрин в училище ни се насълзяваха очите и отпушваха носовете за седмица напред. А дори и да вдишаш някаква зараза тя беше мъртва и половина. За 11 години в училище нямахме нито една грипна ваканция. Не, че нямаше грипове и тогава ама не казваха на няколко хиляди болни "пандемия".

Проблема и на младежите фенове на маските тук и на всички фенове на ковида е пропагандната информация която ги залива отвсякъде.

За първи път грип фанах май чак след като дойде демокрацията.

Оообаче с въшките беше обратното.
 
Същото беше миналата седмица във вторник когато за първи път имахме над 50 - тогава бяха 51 и министъра щеше да прави проверки дали част от бройки не са от събота/неделя.
Това няма никакво значение! Дори част от бройките да са от събота/неделя, то след няколко дни когато стигнем 201 броя ще се чудим същото. После при 301 и т.н.



:D сигурен съм, че ако интервюират началника на моргата ще каже също. Явно БНТ започват да манипулират обществото за да налагат др Менгеле + да се крие че болниците са запълнени.
Между другото намерили са от кого да взимат интервю... Благоевград е огнище от самото начало! само 70к население и си държат втората позиция вече 7 месеца. Това е чудовищно управление!

Или просто докторите са супер изнервени, че им ебават майката с неадекватни нареждания от министерството и вече не могат да издържат и си казват каквото им тежи. Втория доктор директно си каза, че става въпрос за паника.
 
За първи път грип фанах май чак след като дойде демокрацията.

Оообаче с въшките беше обратното.
Ааа не, нас ни проверяваха всяка седмица. Ако набарат някой.... Целия клас скинхед :)
 
Ааа не, нас ни проверяваха всяка седмица. Ако набарат някой.... Целия клас скинхед :)
Да, ама мене така и не ме хванаха с въшки при проверките... сещам се как седиш чинно докато ти ровят из косата, притихнал с надеждата да не ти открият, че си беше леко конфузно така пред класа...
 
Или просто докторите са супер изнервени, че им ебават майката с неадекватни нареждания от министерството и вече не могат да издържат и си казват каквото им тежи. Втория доктор директно си каза, че става въпрос за паника.
Възможно е! Но е малко вероятно по две причини:
1. БНТ е на държавна хранилка
2. Така изведнъж двама директори...по бнт... и двамата на еднакво мнение? Явно бнт са търсили точно такива позиции. Когато търсиш намираш. ВЪпросът е защо е търсено?
3. Ще се повторя за съжаление - шефа на благоевградската болница трябва да се скрие!
 
Световната здравна организация най-накрая призна: коронавирусът не е по-опасен от сезонните грипове.

 
Абе Доц.Мангъров го назначили начело на борбата с епидемията, сега ще отменят маските;)
Според мен искат да му го нахендрат, демек един вид - " ето ти сега кат ти знае много устата лекувай по твоя начин "
 
Само след като видя клипчето, в което маската не ти спира потока въздух :D
Ясно...

Защитаваме тъпи тези, нямаме факти, нямаме мнение... Важното е да сме “алтернативни”.

Излагаш се здраво.
 
Не знам колко от вас гледат новините на канал 1, ама аз днес реших да си причиня, че да се запозная с официалната позиция на властта. Не че по другите не е същото, ама викам на канал 1 ще е най синтезиран :)

Какво обаче се случи. Началника на Благоевградската болница - Много от хоспитализираните изобщо не са за болница. Всеки тръгнал да влиза в болница, а той е за домашно лечение. Директно го каза.

Начални на болница, не разбрах в кой град. Каза директно следното - Голяма част от хората тук не са за нас, те са за психиатър. Каза го точно така. Всеки може да го провери самостоятелно, даваха го преди малко.

Който иска да продължава да верва, аз няма да го направя.
Изгледах интервюто за което говориш и взех разумното решение това да е последният ми коментар в темата. Скоро не съм си губил така времето.
Ето защо

ЛЪЖА:
Какво обаче се случи. Началника на Благоевградската болница - Много от хоспитализираните изобщо не са за болница.
ИСТИНА:
"Но има и болни които наистина не са за болницата"
*Да. Със сигурност може би има няколко човека които ще оживеят и без да влизат в болница. Човека въобще не се изказа толкова категорично колкото ти се иска на теб. Даже си личи несигурността му по словореда. Въобще не звучеше убедително, а по-скоро много предпазливо.
Според мен тук доктора говори по-скоро паниката свързана с "липса на места в болницата", затова всеки който се разболее бърза да влезе в болница. Според мен това е логично. Няма кой знае каква паника в България предвид това, че има толкова много фенове на д-р менгеле!

ЛЪЖА:
Началник на болница, не разбрах в кой град. Каза директно следното - Голяма част от хората тук не са за нас, те са за психиатър.
ИСТИНА:
Областен управител.....
*Този смешник трябва да бъде отстранен от длъжност. Пълен идиот който се изказва по неподходящ начин, иначе е областен "управител". Между другото ако трябва да погледнем реално вурху психическото здраве - да. Днес прочетох новина, че в САЩ 1/5 от преболедувалите имат нужда от психиатрична помощ. Този областен управител какво ще направи да осиури такава помощ на хиляди хора?
 
Изгледах интервюто за което говориш и взех разумното решение това да е последният ми коментар в темата. Скоро не съм си губил така времето.
Ето защо

ЛЪЖА:

ИСТИНА:


*Да. Със сигурност може би има няколко човека които ще оживеят и без да влизат в болница. Човека въобще не се изказа толкова категорично колкото ти се иска на теб. Даже си личи несигурността му по словореда. Въобще не звучеше убедително, а по-скоро много предпазливо.
Според мен тук доктора говори по-скоро паниката свързана с "липса на места в болницата", затова всеки който се разболее бърза да влезе в болница. Според мен това е логично. Няма кой знае каква паника в България предвид това, че има толкова много фенове на д-р менгеле!

ЛЪЖА:

ИСТИНА:


*Този смешник трябва да бъде отстранен от длъжност. Пълен идиот който се изказва по неподходящ начин, иначе е областен "управител". Между другото ако трябва да погледнем реално вурху психическото здраве - да. Днес прочетох новина, че в САЩ 1/5 от преболедувалите имат нужда от психиатрична помощ. Този областен управител какво ще направи да осиури такава помощ на хиляди хора?

Кое е лъжа, какво променя това, нищо. Човека каза, че има хора които не са за болница. Каза ли го? Каза го! Щом там има хора, които не са за там, представи си колко хора са по болниците в цялата страна, без да са за там.

Наистина ли не разбираш какво казва тоя доктор. Думите които използва? Идат, идат на талази. Паниката е повсевместна.... Но действително има и болни които не са за болница. Това на тебе видя ли ти се странно, щото на мен ми се видя. Той не говори за болни на смъртен одър. Той говори за паникьосани олигофрени, които идат на талази. Аз така разчитам, това което казва.

Да, след цялата поредица от доктори са цопнали тоя олигофрен областния управител от ГЕРБ на Варна. Не съм го гледал, слушах го, затова и не съм разбрал, взех го за доктор. Което пак нищо не променя. Тоя човек е достатъчно добре информиран за състоянието на общинските болници, за да каже това, което каза.


ТВОЯТА ИСТИНА, НЕ ИСТИНАТА ПО ПРИНЦИП, НАЛИ ГО РАЗБИРАШ
 
Последно редактирано:
Не съм го гледал, слушах го
Оказва се, че освен че не гледаш, ти слушаш избирателно. Но спокойно, разбирам те. Когато човек вярва в нещо трудно може да бъде разубеден. (Особено конспираторите. На тях каквото и да им предложиш те няма да го приемат защото това за тях ще е краят).
Аз как разбрах, че има нещо гнило в твоята история? ти защо не се осъмни. Разбирам, че си се почувствал късметлия когато си пуснал БНТ и двама доктори са ти защитили тезите които развиваш по цял ден във форума, но след първата еуфория е трябвало да провериш информацията за да не ставаш смешен. Нищо де. За другия път ще знаеш.

Човека каза, че има хора които не са за затвора. Щом там има хора, които не са за там, представи си колко хора са по затворите в цялата страна, без да са за там.
Айде малко разведряване. В този твой цитат подмених две думи. Толкова дълбоко пропит със смисъл е, че запази неговата ценност.
 
Eeee. не! Зачетох се отново в твоя пост и доста се посмях.

Не знам колко от вас гледат новините на канал 1
Ами почти никой. Разчитаме на теб. И между другото от доста време няма канал 1. :D

ама викам на канал 1 ще е най синтезиран :)
давай направо към сензацията - по-сбито и... СИНТЕЗИРАНО. Нямам търпение.

Какво обаче се случи.
тук използваш майсторския похват чрез който държиш публиката в напрежение. (Става ми смешно само като си представя как си изглеждал докато си писал това нещо).

Началника на Благоевградската болница - Много от хоспитализираните изобщо не са за болница.
Спри се бе човек! Доктора не каза "много". Каза "има и болни които не са за болницата". Вкарваш му думи в устата за да ни внушиш огромна бройка. Нормално е когато твоят град още от началото не се справя с пандемията да търсиш оправдания.

не разбрах
Заключение:
Излез от филма. Ситуацията е по-сериозна отколкото си мислиш. Няма конспирация. Няма идея за намаляване на световното население от Бил и жена му.
п.п. за съжаление мисля, че след преболедуване ти ще си част от онази 1/5. Такова яростно отричане на нещо не е нормално. Не знам какво очакваш за да повярваш - искаш да видиш вируса да се разхожда по улицата ли?
 

Горе